Przeczytaj tekst jeszcze raz i posłuchaj nagrania odpowiedz ustnie na pytania

Pobierz

3.W ćwiczeniu do języka polskiego wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 80.. Przeczytaj tekst i posłuchaj nagrania jeszcze raz (.). - Zadanie 2: English Explorer New 2.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Posłuchaj jeszcze raz i powtórz nazwy zawodów.. Przeczytaj jej słowa w zad.5/53.Popatrz na obrazki i przypomnij sobie, co działo się w historyjce.. które usłyszeliście w ćwiczeniu 1.. Odpowiedz na pytania ( po angielsku ) My home's a B&B or a Bed and Breakfast.. Skorzystaj z wyrażeń z poprzedniej lekcji.-Vom Hauptbahnhof zum Stadttheater.Przeczytaj tekst.. Teraz posłuchaj nagrania jeszcze raz i wykonaj zadanie 4, str. 41.. Plastyka:Przeczytaj tekst jeszcze raz i wykonaj zad 3. str. 40 - wstaw zdania w odpowiednie luki w tekście (notatki zrób na marginesie) Wykonaj pisemnie zad 4 str. 40 - odpowiedz na pytania.. Odpowiedz ustnie na pytania 1,2 i 3 zrób w zeszycie do j. polskiego zad.. Gdzie jest Egipt?. Przeczytaj tekst str 122-123.. Popraw je.Posłuchaj nagrania i sprawdź Steps_Plus_Grade_5_CD_3.01.mp3.. Posłuchaj i powtórz nazwy miesięcy oraz zapisz je do zeszytu z tłumaczeniem na język polski (nie zapomnij ich się nauczyć).. przeczytaj tekst jeszcze raz i posłuchaj nagrania odpowiedz ustnie na pytania Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i ustnie odpowiedz na pytania.

Subject:Przeczytaj tekst z podręcznika ze str. 20-21.. 2 s. 34 bez kropki.. 2/Zastanów się nad treścią.. 9: popatrz na zdjęcie poniżej i zrób notatki do jego opisu według wskazówek z zad 8.Przeczytaj I posłuchaj tekst.. 2012-11-26 16:16:01; Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01; Angielski ponownie sprawdź pytania:) 2010-01-10 19:44:02; Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.. Usłyszysz opis krajobrazu, w którym będą zdania zaczynające się od there is ( w skrócie there's) i there are.. Przeczytaj uważnie tekst, nawet kilka razy i zaznacz X własciwe odpowiedzi: a, b lub c.. 4.Notatka do zeszytu: Obrzędy wielkanocne rozpoczyna Niedziela Palmowa.. Zadanie 3 - posłuchaj nagrania i ułóż fotografie we właściwej kolejnościPrzeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania.. Wypisz nowe słówka używając słownika online.. 1/25 (Ustnie) Spójrz na nagłówki i zdjęcia.. Naucz się czytać i tłumaczyć ten tekst.. Cały czas patrz na obrazek.. 2.Przeczytaj tekst w Podręczniku na stronie 86,87 pt.: ,,Tańczące pisanki" i odpowiedz ustnie na pytania 1,2,3.. 4 ze str. 21 Zeszyt ćwiczeń str. 18 .. 1 Powiedz po angielsku, do jakich zawodów należą te przedmioty.. Posłuchaj i odpowiedz 2011 .Zadanie 1 - posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst .. Możecie posłuchać nagrania jeszcze raz i zajrzeć do słownika obrazkowego..

Zadanie 2 - przeczytaj tekst jeszcze raz i wybierz właściwą odpowiedź na zadane pytania.

Teraz posłuchaj nagrania na eDesku (CD3.4).. Zatrzymuj nagranie po każdej scence i spróbuj przeczytać treść dymków w tej scence.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. Ustnie wykonaj ćw.. Na podstawie przeczytanej baśni wykonaj ćw.. 2/25 (Ustnie) Przeczytaj teksty z ćwiczenia 1 i spróbuj uzupełnić luki w tekście zdaniami (a-c).. Zapisz do zeszytu poniższe słownictwo, pomoże Ci .Ta praca jest na ocenę.. Odpowiedz ustnie na pytanie co pan Morris proponuje do ich ogrodu.. 1 Posłuchaj dialogów i dopasuj nazwy zawodów do każdego z nich Steps_Plus_Grade_5_CD_3.02.mp3.. Czas na piosenkę!. Plis pomocy na zaraz!. Odtwórz nagranie historyjki track 3.12 śledząc treść dymków w historyjce w podręczniku str. 52-53 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Wybierz poprawne odpowiedzi i przepisz zdania do zeszytu.. Ćw.2 str.78 Przeczytaj dialog jeszcze raz i wybierz odpowiednią odpowiedź.. 3/ Ułóż 5 pytań do tego tekstu / najpierw ustnie ,a potem pisemnie/.Odpowiedz do poszczególnych pytań powinna być zawarta w tekście.W razie potrzeby wysłuchaj nagrania kilka razy: Steps_Plus_Grade_4_PB_Track_41.mp3.. Wszystkie podane zdania są błędne.. Zapisz w zeszycie: Na koniec głośno przeczytaj cały tekst.1/Jeszcze raz przeczytaj tekst /str 72 / lub posłuchaj nagrania nr88/72.. W Wielką Sobotę święci się pokarmy.Podręcznik str 71 zad..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Ćw.3 str. 78 Posłuchaj jeszcze raz 2.25 i przeczytaj głośno dialog.- przeczytaj tekst "Amelka i ekipa filmowa" - podręcznik str. 40 - 41 i odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem; - zapisz informację dotyczącą fragmentu książki - ćwiczenia do polskiego zad.1 str. 70; - poszerz słownik o wyrażenia związane z filmem - ćwiczenia zad.1, 2 str. 70;Posłuchaj dwóch dialogów (nagranie CD_29) Słuchając śledź drogę na planie miasta w podręczniku.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz: zatrzymuj po każdym fragmencie i przeczytaj na głos usłyszany fragment.. Posłuchaj katechezy.. 17 grudnia 2020 r. (czwartek) J. angielski- lekcja na Teams .Ćw 1 str.78 Włącz nagranie 2.25, posłuchaj i przeczytaj dialog.. Proszę o przesłanie zdjęć wykonanych zadań, najlepiej jeszcze dzis.2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. 2 str. 53.Na zakończenie lekcji, słuchając jeszcze raz tego nagrania, przeczytaj tekst na stronie 103 ( na górze) - jeśli zechcesz, możesz przepisać do zeszytu pierwsze 2 - 3 zdania .. Posłuchaj nagrania jeszcze raz, poproś, aby rodzic zatrzymywał po kolejnych słowach i powtarzaj słowa za1.Przeczytaj głośno baśń "Czarodziejski pieniążek" - podręcznik do j. polskiego s. 32 - 33 i odpowiedz na pytania pod tekstem..

Teraz posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.

Zad 1в Posłuchaj nagrania jeszcze raz i określ czy podane zdania są prawdziwe.Odtwórz nagranie track 3.2 i posłuchaj nagrania, jednocześnie śledząc tekst w podręczniku.. Übung 15, Seite 57 (Ustnie) Na podstawie planu miasta spróbuj opisać drogę.. 8,9,10. w zad 8: przeczytaj jeszcze raz tekst z zad 7-opis zdjęcia, przeczytaj wskazówki w ramce i odpowiedz na pytania w zad.. -zad 2 wpisz do zeszytu poprawne słowo analizując dialog jeszcze raz,-zad 3 przepisz do zeszytu tłumaczenia tych słówek bigger- większy, smaller- mniejszy, shorter .1.22 Na stronie 90 znajdziesz tekst piosenki Rock star.. Jeśli znajdziesz czas, możesz spróbować wykonać ćwiczenie 1 na stronie 103.-zad 2 posłuchaj nagrania i uzupełnij tekst załącznik 1 - KLIKAJ .. - zad 2 przeczytaj i odpowiedz po angielsku pisemnie w zeszycie na pytania.. Możesz podkreslić w tekscie gdzie znalazłes odpowiedzi na zadane pytania.. Nowe słowa, które mogą utrudnić zrozumienie : hour - godzina, on the other side - po drugiej stronie.. Dowiedz się, co robi Nyree w podanym czasie.. polonistycznych.. Spróbuj odgadnąć jakie przestępstwa popełniły te zwierzęta?. 3.Odpowiedz ustnie na pytanie 1,2,3 str. 37 Otwórz zeszyt ćwiczeń na stronie 34 i wykonaj ćwiczenie 1 i 2.. Edukacja matematyczna: - doskonalenie obliczeń w zakresie 100 - podręcznik do matematyki ze str. 38 - zadania 2-5 w zeszycie.. Przeczytaj tekst na stronie 42: "A day in a chimp sanctuary" (Dzień w rezerwacie dla szympansów) i wykonaj zadanie 1 wstawiając X w kratkę obok poprawnej odpowiedzi a, b lub c.. ZROZUMIENIE TEKSTU: spójrz na .- przeczytaj opowiadanie ,,Pesteczka" z podręcznika do polskiego ze str. 32 - 33, odpowiedz rodzicom na pytania pod tekstem; - wykonaj zadania w ćwiczeniach do polskiego str. 60 - 63..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt