Dni tygodnia po rosyjsku youtube

Pobierz

Dzięki znajomości rosyjskiego możemy bez problemu porozumiewać się w krajach takich jak Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan i Kirgistan, oraz wielu innych.Skróty nazw miesięcy i dni tygodnia po rosyjsku.. Rosyjski B2.. 2010-02-09 19:34:11 Jak dobrze znasz podstawowe zwroty ( nazwy miesięcy, nazwy dni tygodnia , pory roku) w języku czeskim?. niedziela - niedzela.Dni tygodnia i pory roku po rosyjsku.. Mam nadzieję, że do tego czasu nauczyłeś się alfabetu (przedstawiony w drugiej lekcji)!. Rozmówki polsko-rosyjskie.. 300 najważniejszych określeń po rosyjsku.. wtorek - wtórk.. Angielski.. Rosyjski w podróży.. Pełne nazwy znalazłem bez problemu.niedziela - воскресенье dni tygodnia po rosyjsku Incoming search terms:niedziela po rosyjskudni tygodnia po rosyjsku litery pisane.. Używamy ich umawiając się na spotkanie, mówiąc co się wydarzyło danego dnia, występują on też w planie lekcji.Dni tygodnia.. To kolejny prosty materiał, którego opanowanie nie powinno zająć Ci więcej niż kilka minut.. Posted in Słownik polsko-rosyjski .1000 najważniejszych rzeczowników po rosyjsku.. Пятница -piątek.Dni tygodnia - Дни недели: poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela Incoming search terms:dni tygodnia po rosyjskudni tygodnia po rosyjsku pisanedni tygodnia po ruskudni tygodnia po rosyjsku z wymowaĆwiczenia do wydruku..

Dni tygodnia po angielsku Anagram.

ja po niemiecku moge napisac dni tygodnia montag dienstag mittwoch donerstag freitag sonaben samstag miesiace januar febuar marc april may juni juli i niewiem co dalej .Urządzali Pamiątkę w pierwszym dniu tygodnia (odpowiadającym obecnie niedzieli), a nie w dniu, na który przypadał 14 Nisan.. Klasa 7 Niemieckim Dni Tygodnia.. Rosyjski dla początkujących.. Szkoła - zapytaj eksperta (933)YouTube (67593) Zapytaj.onet.pl (92817) Zapytaj.onet.pl .. czwartek - czwiôrtk.. Usłyszysz nie tylko poprawną wymowę, ale też krótki komentarz nt najczęs.Kurs języka rosyjskiego - Lekcja 7 - W tej lekcji nauczysz się pisać miękki i twardy znak oraz nauczysz się dni tygodnia oraz miesięcy.Provided to YouTube by The Orchard EnterprisesCzas, Dni tygodnia, Miesiace · Dr.. Dni tygodnia to kolejna grupa słów pozwalająca na precyzowanie czasu i podawanie daty po rosyjsku.. Rosyjski online z native speakerem języka rosyjskiego.Zapraszam do śledzenia nas na Facebooku: tej lekcji języka rosyjskiego poznasz nazwy dni tygodnia, miesięcy oraz pór roku.. Dni tygodnia w języku kaszubskim przypominają swoje odpowiedniki w języku polskim: poniedziałek - pòniedzôłk.. Codzienne czynności - słownictwo rosyjskie.Search Results for: dni.. 300 najważniejszych określeń po rosyjsku..

Opis dnia ucznia po rosyjsku.

Rosyjski - Dni tygodnia - Wykreślanka.. Pamiętaj, że dni tygodnia nie pisze się wielką literą.. wg Dorota205.. Bożena Październik 1, 2012 comments.. Rosyjski B2.. 2012-11-10 16:06:48Dni tygodnia.. Jaki dziś jest dzień?. środa - strzoda.. 500 najważniejszych czasowników po rosyjsku.. Rosyjski - Dni tygodnia - Połącz ze znaczeniem.. zuzixx12 zuzixx12 02.01.2017 Język rosyjski Szkoła podstawowa rozwiązane Dni tygodnia po rosyjsku 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama .Jak to się czyta po Rosyjsku 2011-03-17 21:05:59 napisz po angelsku dni tygodnia 2010-10-11 12:24:02 Jak pisze i wymawia sie dni tygodnia po rosyjsku 2014-01-22 18:42:38500 najważniejszych czasowników po rosyjsku.. Deutchestour 7 K2 Die Wochentage dni tygodnia Połącz w pary.. Rosyjski - Dni tygodnia - Ulubiony dzień.. W tym odcinku nauczymy się dni tygodnia po rosyjsku.. I'novMówię po rosyjsku (ze Mozart*)℗ 2014 CSLdV-IonovReleased on: 2014-06-19.Dzisiaj się dowiemy jak sie przywitać po Rosyjsku.. .Dni tygodnia po rosyjsku Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. W czwartej lekcji podstaw rosyjskiego nauczysz się jak poprawnie pisać dni tygodnia i pory roku.. Rosyjski w podróży.. piątek - piątk.. Rosyjski dla początkujących.. Wszyscy pracujący mają dwa dni wolnego w tygodniu, my, carowie, pracujemy bez wolnych..

dni tygodnia po Angielsku Połącz w pary.

Język rosyjski jest jednym z najpopularniejszych języków nauczanych w polskich szkołach.. Rozmówki polsko-rosyjskie.. Od ponad pół godziny próbuję odnaleźć w Internecie rosyjskie odpowiedniki skrótów nazw miesięcy (Sty, Lut, Mar, itd.). Rosyjski - Dni tygodnia - Piszemy po śladzie.Dni tygodnia po rosyjsku:) 2012-11-19 00:55:01 Czy po angielsku nazwy dni tygodnia piszemy wielką literą?. Rosyjski - Dni tygodnia - Ponumeruj wg kolejności..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt