Moja ojczyzna test podsumowujący do 4. rozdziału podręcznika wersja a

Pobierz

- grupa testu A i B 24,99 zł Dodaj plik do pobrania "Szkolna wycieczka" sprawdzian po dziale 4.. Rozwiązania zadań 2., 4., 5., od 8. do 12. oraz od 14. do 19. zapisz czytelnie i starannie w wyznaczonych miejscach.. 8, wersja B. Czas pracy: 45 minut.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. Nowa edycja 2020-2022.. Rozwiązania pozostałych zadań zapisz starannie w wyznaczonym miejscu.. Przeczytaj uważnie teksty i wszystkie zadania.. Klucz odpowiedzi do zadań zamkniętych.. "Godny podziwu" sprawdzian po dziale 3.. 8, wersja A.. - Sprawdź wiedzę i umiejętności.. Pomyłki przekreślaj.. Połącz rodzaj doktryn politycznych z ich opisem (5 pkt): Rodzaj doktryny politycznej Opis A. Doktryny konserwatywne 1.Test podsumowujący do 4. rozdziału "Polskość" podręcznika "NOWE Słowa na start!". dla klasy 8.. Klaudia Kapka - test-podsumowujacy-do-rozdzialu-4-ojczyzna-wersja-a.doc - dokument [*.pdf] Moja ojczyzna Test podsumowujący do 4. rozdziału podręcznika, wersja A Czas pracy: 45 minut Maksymalna liczba punktów: 18 Przeczytaj uważnie teksty i wykona.Moja ojczyzna Test podsumowujący do 4. rozdziału podręcznika, wersja A Czas pracy: 45 minut Maksymalna liczba punktów: 18 Przeczytaj uważnie teksty i wykonaj podane zadania..

Pomyłki ...Test podsumowujący do 3. rozdziału podręcznika, wersja A.

WERSJA A.. Tekst I. Jan Śniadecki O pismach klasycznych i romantycznychPonadczasowe piękno- Test podsumowujący do 7. rozdziału "Dostrzec piękno" podręcznika "NOWE Słowa na start!". Tagi4.. Maksymalna liczba punktów: 20.. Karta pracy do lekcji 31.Pobierz sprawdzian i odpowiedzi do testu "Moja przyjaciółka" grupa testu A i B dla klasy 5. dla klasy 7.. Maksymalna liczba punktów: 27.. Maksymalna liczba punktów: 27.. Rozwiązania pozostałych zadań zapiszPrzejdź do listy zasobów.. W zadaniach 1-3, 5, 7-8, 13-15 wybierz tylko jedną poprawną odpowiedź i zaznacz ją kółkiem.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl.. O sobie, o nas /.. Oryginalne materiały pochodzą z książki NOWE Słowa na start!. "Ojczyzna" - wersja B. 17 MB.. (rok szkolny 2019/20 szkoła podstawowa klasy 4-8 / język polski) Poziom: Klasa 5: Dział: 1.25,99 zł Dodaj plik do pobrania "Społeczeństwo średniowiecza" Test podsumowujący rozdział V - klucze odpowiedzi 25,99 zł Dodaj plik do pobrania "Troska jest ważna" sprawdzian po dziale 4.. Tekst I Bogusław Żurakowski Wiersz dydaktyczny Słowa ojczyzna nie należy wymawiać zbyt często Ani zbyt szybko, aby nie zatraciło sensu Powierzonego przez przodków.. W zadaniach wybierz tylko jedną poprawną odpowiedź i zaznacz ją kółkiem..

Test do 4. rozdziału podręcznika.

W zadaniach 1-6, 9, 11-16 wybierz tylko jedną poprawną odpowiedź i zaznacz ją kółkiem.. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Słowa na start!, Nowy, lepszy światSprawdzian "Charaktery" - test sprawdzający - rozdział 1.. Lekcje Karty pracy.. Tekst do zadań od 1. do 8.Historia klasa 4 sprawdziany dział 1.. Przeczytaj uważnie teksty i wykonaj podane zadania.. Czas pracy: 45 minut.. Numer zadania Poprawna odpowiedź Punktacja Kryteria punktowania 5.Test podsumowujący do rozdziału 4.. Zaznacz i podpisz na osi chronologicznej rok 2011, rok 1025 oraz datę swoich urodzin ( 3 pkt) 7.Test podsumowujący do 7. rozdziału podręcznika, wersja A.. Przeczytaj uważnie teksty i wykonaj podane zadania.. "Ojczyzna" - wersja A, plik: test-podsumowujacy-do-rozdzialu-4-ojczyzna-wersja-a.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Test podsumowujący do rozdziału 4.. Rozwiązania pozostałych zadań zapisz starannie w wyznaczonym miejscu.Samotność w tłumie test podsumowujący 2 rozdział "trudne sprawy" grupa testu A i B - odpowiedzi; Przygoda w Indiach sprawdzian po dziale 1.. Na poniższej ilustracji widzimy: ( 1 pkt) a) chaty w Biskupinie b) współczesne chaty wiejskie c) kościół średniowieczny 5..

Test podsumowujący do rozdziału 3.

W zadaniach wybierz tylko jedną poprawną odpowiedź i zaznacz ją kółkiem.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania.. W zadaniach wybierz tylko jedną poprawną odpowiedź i zaznacz ją kółkiem.Test historia klasa 4 dział 1.. "O sobie, o nas" - wersja A.. Czas pracy: 45 minut.. Moja historia, moja ojczyzna (wersja do edycji) na Uczę.pl.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. Przy każdym poleceniu podano liczbę punktów, jaką można uzyskać za właściwą odpowiedź.. - grupa testu A i B - odpowiedzi "Ponadczasowe piękno" - Test podsumowujący do 7. rozdziału podręcznika, wersja A i BTest podsumowujący do 7. rozdziału "Dostrzec piękno" podręcznika "NOWE Słowa na start!". Odpowiedzi do zadań otwartych i kryteria ich punktowania.. e) Postawa charakteryzująca się wywyŜszaniem i idealizowaniem własnego narodu powiązana z nienawiścią do innych narodów.. - grupa testu A i B - odpowiedzi 24,99 zł Dodaj plik do pobrania "Szkolna wycieczka" sprawdzian po dziale 4.. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Słowa na start!, Spełnione i niespełnione nadzieje"Mój region i moja mała ojczyzna" sprawdzian po dziale 5..

Test podsumowujący do rozdziału 4.

Tagi: testy.Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. - grupa testu A i B - odpowiedziSprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Słowa na start!, Moja ojczyznaOpisać Polskę \ Podsumowanie rozdziału 4.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania.. 25,99 zł Dodaj do plików "Polskość" - Test podsumowujący do 4. rozdziału podręcznika, wersja A i B 24,99 zł Dodaj do plików; Sprawdzian z działu 6- Sprawy międzynarodowe- Grupa A i B 19,99 zł Dodaj do plików; Odpowiedzi do zeszytu ćwiczeń-Nowe słowa na start .24,99 zł Dodaj do plików "Polskość" - Test podsumowujący do 4. rozdziału podręcznika, wersja A i B 24,99 zł Dodaj do plików "Wzorce" - Test podsumowujący do 3. rozdziału podręcznika, wersja A i B 24,99 zł Dodaj do plików "Dostrzec piękno" - Test podsumowujący do 7. rozdziału podręcznika, wersja A i BTest podsumowujący do 5. rozdziału .. Oryginalne materiały pochodzą z książki NOWE Słowa na start!. Przeczytaj uważnie teksty i wszystkie zadania.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania.. Numer zadania 1.. Kosmopolityzm d) Postawa umiłowania i poszanowania ojczyzny.. Zaznacz i podpisz na osi chronologicznej rok 2011, rok 1025 oraz datę swoich urodzin ( 3 pkt) 7.Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. Wiek to okres czasu równy: ( 1 pkt) a) 50 lat b) 1000 lat c) 100 lat 6.. My i historia (szkoła podstawowa klasy 4-6 / historia i społeczeństwo) Poziom:Sprawdzian 2.. Właściwa odpowiedź B A PF B B3 A2 1F D Punktacja 1 p.. Maksymalna liczba punktów: 36.. Czas pracy: 45 minut.. "Ojczyzna" - klucze odpowiedzi, plik: test-podsumowujacy-do-rozdzialu-4-ojczyzna-klucze-odpowiedzi.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Moja ojczyzna.. Za rozwiązanie całego testu możesz otrzymać maksymalnie 38 punktów.. Przeczytaj uważnie teksty i wykonaj podane zadania.. Seria: NOWE Słowa na start!. Podsumowanie rozdzialu 3.4.. Załóż konto.. Szkoła podstawowa klasy 4-8.. Test podsumowujący I rozdział "W poszukiwaniu przyjaźni" Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Maksymalna liczba punktów: 40.. Test podsumowujący do rozdziału 4.. Ojczyzna.. Czas pracy: 45 minut .. - grupa testu A i B - odpowiedzi 24,99 zł Dodaj plik do pobrania; Samotność w tłumie test podsumowujący 2 rozdział "trudne sprawy" grupa testu A i B - odpowiedziZaloguj się.. Na poniższej ilustracji widzimy: ( 1 pkt) a) chaty w Biskupinie b) współczesne chaty wiejskie c) kościół średniowieczny 5.. \ Klasa 4 \ 4.Sprawdzian "Polskość" - test sprawdzający - rozdział 4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt