Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków weit

Pobierz

W miejsca kropek wstawic nie.. hell - schwer - weit - lang - jung - - hell - heller - a - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. Utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przymiotników.. duże stopień wyższy.stopień najwyższy mało.stopień wyższy.stopień najwyższy zad 2 Zastąp cyfry odpowiednimi formami liczebników głównych.OKREŚL ICH RODZAJ I PRZYPADEK.. Napisz nazwy przypadków, pytania, .1.Utwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i przysłówków : czysty , dobry , słaba , głośno .. zła.. 2010-11-18 16:03:55Język niemiecki - szkoła podstawowa × Utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przymiotników.. (4) chłopcy uczą się do sprawdzianu.Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.. stopień wyższy stopień najwyższy ładny duże mało lekki płasko zła 25. od Ola286286 14.03.2018 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź Sprawdzona przez Eksperta .Ćw.Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.. Mądre Zła Zawiły Blisko Źle Płasko Lekki Dobry Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. drewniany- stalowy- stanowczo- czysty- mądry- Z góry dzięki daje naj : DKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Utwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i przyslowków.Nazwij rodzaj stopniowania.. Odmień przez przypadki rzeczownik noga w liczbie pojedynczej..

Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.

gern schnell gut klug Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.1.Utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przysłówków:dobrze,ściśle,wąsko,ciemno,wolno,źle,trudno 2.Dopisz do podanych przysłówków i przymiotników przeczenie nie: -trudna -wielka -najciemniej -bardziej ślisko 3.Odmień przez przypadki wyrażenie 'czworo dzieci' 4.Co jest spójnikiem w tych zdaniach jest spójnikiem?Ułóż z tymi przymiotnikami w stopniu równym, które stopniują się w sposób opisowy.. Przymiotniki: zmęczony, śpiący, śliskiUtwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i przysłówków: Duży Zły Mocno Delikatnie Dzisiaj Proszę szybkoo 2 Zobacz odpowiedzi Bambinoforever1 Bambinoforever1 Duży większy największy- Mocno mocniej najmocniej delikatnie delikatniej najdelikatniej mam nadzieję że pomogłam chociaż tego jednego nie wiem :) .Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przysłówków .. Proszę szybko, bo mam to na jutro.Od podanych przysłówków i przymiotników utwórz podany stopień i ułóż z nimi zdania z cząstką nie: dobrze - stopień najwyższy duży - stopień wyższy zły - stopień najwyższy szybko - stopień wyższyUtwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.. (4) chłopcy uczą się do sprawdzianu.Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników: 2012-10-18 14:15:38 utwórz stopień wyższy i najwyższy pzymiotników i przysłówków z partykułą nie..

niebieska Utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przymiotników.

duże stopień wyższy.stopień najwyższy mało.stopień wyższy.stopień najwyższy zad 2 Zastąp cyfry odpowiednimi formami liczebników głównych.OKREŚL ICH RODZAJ I PRZYPADEK.. smaczny- słodki- słony - pyszny- delikatny- kwaśny- cierpki- 2.Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników, nazwij rodzaj stopniowania, a następnie uzupełnij nimi podane niżej opowiadanko.Od podanych przymiotników utwórz stopień wyższy i najwyższy, stosując stopniowanie opisowe.. Zapisz je w zeszycie z przeczeniem nie .. Podkreśl jedną linią te , które stopniują się regular… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przysłówków.. Podkreśl jedną linią te, które stopniują się regularnie, a dwiema liniami- te, które stopniują się opisowo.. miękki.. przykłady : dobry,…Od podanych przymiotników i przysłówków utwórz stopień wyższy i najwyższy.. 2009-12-12 13:34:54 Utwórz stopień wyższy i najwyższy 2013-01-03 15:29:55Utwórz stopień wyższy i najwyzszy od podanych przysłówków.. Zapewne rząd rosyjski jest srogi dla szlachty .1) szybki a) stopień równy b) stopień wyższy c) stopień najwyższy 2) bardziej chory a) stopniowanie proste regularne b) stopniowanie opisowe c) stopniowanie proste nieregularne 3) najzdrowszy a) stopień równy b) stopień wyższy c .Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt