Napisz co robisz po niemiecku

Pobierz

Chętniej spotykam się z przyjaciółmi.Napisz po niemiecku co robisz w wolnym czasie ( jako dziewczyna + tłumaczenie na polski) 2 Zobacz odpowiedzi ollciia8 ollciia8 Ich mag Sport.. Jem dużo owoców i warzyw.. Napisz po trzy zdania.. konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku …Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Po niemiecku.. Odpowiedz.. proszę o przetłumaczenie tego tekstu ;) Ja dla zdrowia robię bardzo dużo .. Ich weiß nicht …Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. Zdrowie to nasz największy skarb.. Nie wiem, co robić .. durch den Wald wandern - wędrować przez las.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz, co Ty robisz chętnie/ chętniej/ najchętniej - Niemiecki.. 1.Napisz co robisz w ciągu dnia po niemiecku używając zwrotów przed , po i w trakcie.Proszę o pomoc to pilne 2 Zobacz odpowiedzi Elcia5010 Elcia5010 Verbringen …Napisz co robisz w swoje wakacje.. Napisz chociaż po polsku.. Opublikowany in category Język niemiecki, 19.09.2020 >> Napisz co robisz …Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. Potrzebuje kilka zwrotów po …Tak jakby, wszystko co robiła emitowało elektryczną energię.. Nie zawsze mamy wpływ na nasze życie, ale …die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach..

Ma być po niemiecku.

2010-09-18 15:26:15; Napisz zdania po niemiecku POMOCY !Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. 5-6 zdan w.. - pl.ya.guru .. Odpowiedzi: 4 .. Aber …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz (po niemiecku) co robisz latem.. Wykorzystaj 5 z podanych zwrotów .. Przy tym to 15 zdań ma być …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Co robisz rano, w południe i wieczorem?. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip …Napisz co robisz w swoje wakacje.. Ich hore gern …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 5 zdań o tym , co robisz na lekcji niemieckiego.. Proszę opisac kilka czynności.. Ich lehre English 2 …Opisz w 8-10 zdaniach co robisz w wolnym czasie.. Śpię 8 godzin.. Polish Ale dostają znacznie więcej informacji na temat tego, co robisz online, co lubisz, co cię interesuje.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Jakie jest twoje hobby?. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'co robisz' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Opis weekendu po niemiecku.. Napisz po Niemiecku i to mają być zdania np: ja myje zęby, ja wstaje itp. pomoze mi ktoś?. niemiecki.. Co robi w wolnym czasie …Napisz po niemiecku co robisz najchętniej w czasie ferii Dam 6..

Po niemiecku.

Z góry dzieki.napisz co robisz w poniedziałek prosze napisac po niemiecku i przetumaczyć.. Każdy powinien o nie dbać, aby czuć się dobrze i być szczęśliwym.. +0 pkt.. Chętnie jeżdżę na rolkach.. Zwroty : Dialoge …Co robisz dla twoje zdrowia ?. 0. about …Sprawdź tłumaczenia 'co robisz' na język niemiecki.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Jeśli będą to niezbyt skomplikowane zdania to myślę …Co robisz zazwyczaj w wolnym czasie?. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła …Zadanie: proszę o pomoc przy ułożeniu kilku zdań po niemiecku Rozwiązanie: po polsku dla mojego zdrowia robię 1 kiedy rano wstaje robię 100 brzuszków 2 jemCo robisz chętnie?. W tygodniu nie mam zbyt wiele czasu na swoje hobby.. 5-6 zdan w czasie terazniejszym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt