Własna ocena stasia tarkowskiego

Pobierz

Ocena postaci- własne zdanie o bohaterze.. Jest półsierotą , jego matka , która była Francuską , zmarły przy jego narodzinach :( CHłopiec chodzi do szkoły.Postawa Stasia Tarkowskiego jest bardzo wyjątkowa i godna naśladowania.. Chłopiec urodził się w Port-Saidzie.. ---Każda odpowiedź powinna być na około trzy cztery zdania.Na końcu piszesz czy twoim zdaniem Staś Tarkowski był bohaterem.4.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Wygląd.. Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Mężczyzna samotnie wychowywał syna.. Charakterystyka Stasia Tarkowskiego Staś Tarkowski to główny bohater powieści Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy".. Udostępnij Udostępnij wg Olatalaga123.. Pochodzenie - kim jest?, ile ma lat gdzie się urodził, gdzie mieszka, co wiemy o jego rodzicach 2.. Wygląd 3. chodzi o Stasia Tarkowskiego +0 pkt.1-Staś Tarkowski jako młody bohater.Odwaga i opieka nad Nel.Ucieczka z rąk porywaczy.TRUDNA DROGA POWROTNA Z Nel i przyjaciółmi.. Chłopiec urodził się i wychował w Port-Saidzie.. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. Jego matka zmarła tuż przy urodzeniu Stasia, była ona Francuzką.. Własna opinia na temat postaci.. Proszę, aby wypracowanie zawierało przynajmniej 150 słów.. męstwo - Dzielność i odwaga, złwaszcza w walce; inaczej bohaterstwo., spryt - Zdolność szybkiego, praktycznego radzenia sobie w trudnych sytuacjach; inaczej zaradność., odwaga - Śmiała, świadoma postawa wobec niebezpieczeństwa; umiejętność panowania nad strachem., mądrość - Wiedza .Ocena postaci..

Moja ocena.

Bohater miał czternaście lat.. Był szczupły, miał bląd włosy i niebieskie oczy.Charakterystyka Stasia Tarkowskiego.. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Własna opinia na temat bohatera Stasia Tarkowskiego.. Dziewczynka również była wysoka, twarz miała usianą piegami, lecz zniknęły, gdy zaczęła dorastać, rude włosy, które pofarbowała na zielono zmuszona była obciąć, (kiedy odrosły zmieniły kolor na kasztanowe).1.. Wywodzi się z rodziny, w której ojciec z pochodzenia jest Polakiem a matka Francuzką.. Staś miał 14 lat i przyjaźnił się z Nel, córką kolegi ojc…Ania zdobyła stypendium Avery'ego, a Staś, mógł się pochwalić bardzo dobrymi świadectwami.. i. Staś Tarkowski jest głównym bochaterem powieści Henryka Sienkiewicz pt. " W pustyni i w puszczy " Chłopiec ma 14 lat.. Staś Tarkowski był jednym z bohaterów książki pt. "W pustyni i w puszczy".Jego ojciec był Polakiem, pracował przy budowie Kanału Sueskiego.. Informacje ogólne na temat postaci.. Staś miał 14Staś Tarkowski jest główną postacią powieści Henryka Sienkiewicza pt.. W pustyni i w puszczy.. Wielokrotnie wykazywał się wielką odwaga i dojrzałością.Merkucjo jest inteligentny i .Ocena Stasia Tarkowskiego..

Przypomnij sobie zasady pisania charakterystyki (wstęp, rozwinięcie, zakończenie - własna ocena postaci).

Staś posiadał wiele umiejętności, natura obdarzyła go wybitnymi zdolnościami.. Bilet do kariery.. Proszę o odesłanie notatki z dzisiejszej lekcji: Planu opisu Stasia Tarkowskiego, w formie zdjęcia na Messengera.. Więcej .Wychowaniem Stasia zajmował się ojciec i opiekunki.Przydatność 85% Charakterystyka Stasia Tarkowskiego.. Pracował przy budowie Kanału Sueskiego.…PRACA DOMOWA (OCENA) Napisz charakterystykę Stasia Tarkowskiego.. -PÓŹNIEJ MOJA OCENA.. Każdą postać charakteryzujemy według tego samego planu: 1.. Pomimo trudnej sytuacji w jakiej się znalazł potrafił stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu.. Zadanie domowe.. Pamiętaj o akapitach.. Osadź.. Doskonale strzelał i zawsze trafiał do celu, bo jak mówiono "miał to po ojcu".. Stanisław Tarkowski urodził się w Port-Saidzie i miał czternaście lat.Matka jego była Francuską a, ojciec Polakiem.Staś był bardzo wysokim chłopcem co wyróżniało go wśród rówieśników.Był bardzo wesoły przez co zyskał sobie wielu przyjaciół.Miał w. poleca 84 %.Napisz charakterystykę Stasia Tarkowskiego według podpunktów ipytan: 1.. Gdy uczniowie są gotowi, prezentują swoje charakterystyki.. •Staś nie musiał zabijać, mógł zranić .Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz ocene Stasia Tarkowskiego (Jak ja go oceniam), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne..

Jak inni oceniają chłopca 7 Własna ocenaNiebieskie oczy i jasnoblond włosy, bardzo kontrastowały z opaloną cerą.

Był mężnym czternastoletnim chłopcem, który był również opiekuńczy w stosunku do innych w tym przypadku była to Nel.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ moja własna ocena o stasiu tarkowskimStaś Tarkowski był jednym z bohaterów książki pt. "W pustyni i w puszczy".Jego ojciec był Polakiem, pracował przy budowie Kanału Sueskiego.. Przedstawienie.. Jeszcze raz przypominamy sobie jak piszemy charakterystykę postaci.. Język polski.Charakterystyka Stasia Tarkowskiego.. Dodaj swoją odpowiedź .Wygląd: brak informacji w utworze.. 2012-02-20 15:12:23 Charakterystyka Stasia Tarkowskiego .. Staś miał czternaście lat.. - 00kontakt z uczniami na Messengerze, konsultacje Skype /piątek 11-1200/ - mail nauczyciela: Stasia Tarkowskiego Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 7 rozwiązań: autor: justysia5350 21.4.2010 (15:37) Charakteryzacja Staśka Tarkowskiego :) Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowaPropozycja opracowania charakterystyki Stasia Tarkowskiego- bohatera powieści .. UWAGA-Proszę, byście pracę napisali samodzielnie.. 3.Cechy Stasia Tarkowskiego-ćwiczenia.. Muszę nadmienić, że jak do tej pory żadna z klas nie oceniła Stasia negatywnie.. Już w 2003 roku, 2 lata po premierze adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza, Fidusiewicz dostał propozycję zagrania w serialu "Na wspólnej".Charakterystyka Stasia Tarkowskiego..

W Port- Saidzie zdobył tytuł najlepszego pływaka.1) Przedstawienie postaci: wiek,pochodzenie,rodzice,wygląd,cechy charakteru,umiejętności,stosunek do ludzi i zwierząt.Własna ocena postaci.

(Własne zdanie o bohaterze).. Matka bohatera zmarła zaraz po urodzeniu chłopca.. Czym się interesuje, jak sie uczy 4. jakie ma umiejetnosci 5. cechy charakteru 6.. Edytuj elementy.. Ojciec natomiast był Polakiem.. Chłopca wyróżniały blond włosy, wzrost i wysportowana sylwetka.. Wygląd zewnętrzny.. Question from @Agata5501 - Szkoła podstawowa - Polskipotwierdzające cechy charakteru Stasia wesoły, towarzyski, życzliwy, szczery opiekuńczy, troskliwy szlachetny i ofiarny wytrzymały i wytrwały zaradny, pomysłowy odważny, dzielny, bohaterski chełpliwy i zarozumiały wysyłał latawce, uwolnił słonia, zorganizował mieszkanie w baobabie; lubił się przechwalać;TEMAT: Przygotowujemy się do opisu postaci Stasia Tarkowskiego.. Pochodził z Polski, jego ojciec był inżynierem Kampanii Kanału Sueskiego.. Mieszka razem z ojcem w Egipcie w mieście Port - Said.. Jest to chłopiec godny miana bohatera.. Nie ma co ukrywać, "W pustynii i w puszczy" i rola Stasia Tarkowskiego okazały się biletem do zawodu aktora.. Była Francuzką.. Ocena dokonana przez nauczyciela kończy tę część zajęć.. Załączniki, które wysłałam, pomogą Wam w pracy, na którą czekam do wtorku (7 kwietnia).. Termin - 11 maja.Rozmawiają oni o zatrzymaniu w areszcie domowym żony sudańskiego dozorcy Smaina - Fatmy .Staś Tarkowski to główny bohater powieści Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy".. Polub.. Każdy element charakterystyki powinien być rozpoczęty od nowego akapitu!Twoja ocena postaci - chciałbym mieć takiego kolegę, ponieważ., podziwiam go za…, mógłby zostać moim przyjacielem… Zadanie : Napisz charakterystykę Stasia Tarkowskiego .. -w KOLEJNOŚCI ODPOWIADASZ NA TE PYTANI TEZĘ.. Postaraj się przedstawić go w taki sposób, jakbyś pisał o swoim koledze, którego znasz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt