Test tabliczka mnożenia do 60

Pobierz

Wybierz liczby, przez które chcesz mnożyć.. Masz świetny pomysł na quiz?. Pisz, postaram się pomóc.Wbij.Matematyka 1-3.. 5 * 2 = 8 * 3 = 3 * 8 = 8 * 9 = 8Tabliczka mnożenia do druku.. Darmowe plansze do druku pozwalają ćwiczyć mnożenie liczb od 1 do 10.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.tabliczka mnożenia online.. 1144 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Poziom 23 .Tabliczka mnożenia - TEST wyboru zadania online WASZE KOMENTARZE DO TEGO ZADANIA: POLEĆ ZNAJOMYM kasia 2014-05-08 17:27:54. na 145 Interaktywny test z tabliczki mnożenia.. Skaterka301 11 miesięcy temu.. Reakcję na wciśnięcie klawisza enter postaram się dodać, gdy tylko doczytam, jak to zrobić.Start studying tabliczka mnożenia.. 9 maj, 2015. dla 8-latki nawet za mało :-) to jedyny sposób aby moja młoda się nauczyła tabliczki mnożenia.. Poziom 5.. 2 wrz, 2017.. Korzystając z 5-etapowego planu.. Wybierasz ilośc przykładów i czas na rozwiązanie jednego, następnie aplikacja losuje dwie liczby z przedziału od 1 do 10 i Twoim zadaniem jest podać poprawny wymik mnożenia tych dwóch liczb.tabliczka mnożenia, matematyka, gry matematyczne, tabliczka dzielenia, mnożenie ułamków, zadania z matematyki, tabliczka mnożenia do 100, tabliczka mnożenia ćwiczenia, mnożenie, dzielenie pisemne, gry tabliczka mnożenia, matematyka zadania, tabliczka mnożenia i dzielenia, tabliczka mnożenia do 50, tabliczka mnożenia gra, tabliczka mnożenia dla dzieci, mnożenie i dzielenie, gry z .Test ten nie jest jeszcze doskonały, jeśli chodzi o kodowanie..

Sprawdzian z tabliczki mnożenia do 100.

Analogicznie można postępować w pozostałych przykładach mnożenia siódemki przez 7,8,9,10 W przypadku mnożenia przez 8 postępujemy tak jak w przypadku mnożenia przez 6 i 7.. Przygotowaliśmy darmowe tarcze do druku, które mogą być bardzo przydatne przy nauce tabliczki mnożenia.. Udostępnij.. Przygotowana jest w dwóch wersjach: pierwsza kolorowa, która już jest przygotowana druga pusta do samodzielnego wypełnienia.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź się już teraz.. .Live worksheets > Polish > Matematyka > Mnożenie > Tabliczka mnożenia do 30.. Działa jednak na tyle dobrze, że spokojnie dzieci mogą przystąpić do ćwiczeń tabliczki mnożenia.. Na chwile obecną test reaguje na kliknięcia myszką.. Tarcze składają się z dwóch części.. Skomentuj.. II część ma na celu sprawdzenie umiejętności rozwiązywania zadań tekstowych o różnym stopniu trudności ( zadania proste i złożone).Test: Tabliczka mnożenia do 400 Opis testu: Tabliczka mnożenia w zakresie 400 (20x20)..

Sprawdzian z dzielenia i mnożenia.

Podaj prawidłowy wynik.. I część ma na celu sprawdzenie znajomości tabliczki mnożenia i dzieleni oraz umiejętności wykonywania dzielenia z resztą.. Możesz wybrać jedną liczbę, kilka liczb lub wszystkie liczby i następnie rozwiązać ćwiczenia odpowiadając w wyznaczonym czasie.. Poziom 2.. Możesz ją powiesić w klasie lub w domu, z pewnością ułatwi to naukę mnożenia twojemu dziecku.. UzieL +1.. Plik Z tabliczką mnożenia do 30 bez kafelek należy wyciąć i przykleić na grubszy karton a z drugiej strony wkleić odpowiedni wynik.. Masz z czymś problem !. Masz świetny pomysł na quiz .tabliczka mnorzenia - TABLICZKA MNORZENIA - tabliczka mnorzenia - tabliczka mnożenia do 100 - TABLICZKA MNOŻENIA DO 100 - tabliczka mnożenia do 100Mistrz Tabliczki Mnożenia (cyfry: 2 do 9) Mistrz Tabliczki Mnożenia (cyfry: 2 do 9) .. mnożenia gliwice 2017 tabliczka mnożenia gry tabliczka mnorzenia na czas test tabliczka mnożenia do 100 tabliczka mnożenia na czas do 100 tabliczka test mistrz tabliczki mnożenia 2018 mistrz tabliczki mnożenia 2017 mistrz tabliczki mnożenia gliwice .Matematyka 1-3.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Na każdą odpowiedź masz 10 sekund.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Napisz do nas.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. To play this quiz, please finish editing it.Opracowanie składa się z dwóch części..

... Najłatwiejszy test z tabliczki mnożenia!

6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak ćwiczenia powinno wyglądać pokażę na zdjęciu.Tabliczka mnożenia do 20 • pliki użytkownika mg_26 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • mat5.jpg, ARYTMETYKA 0 1 (29)(1).JPGTabliczka mnożenia.. Udostępnij.. Tabliczka mnożenia ze smokami dla klasy 1,2,3 Łódź .. Test na czas, mnożenie przez 6 gry, tabliczka mnożenia do 60 i zadania do wydruku.Test na czas z tabliczki mnożenia.. Podaj poprawne wyniki Quiz wykonany przez dzagorski.. To play this quiz, please finish editing it.Tabliczka dzielenia, dzielenie pisemne, dzielenie ułamków, tabliczka mnożenia i dzielenia, mnożenie i dzielenie, dzielenie, dzielenie ułamków zwykłych, reszta z dzielenia, tabliczka dzielenia do 100, mnożenie i dzielenie w zakresie 50, dzielenie z resztą, tabliczka dzielenia dla dzieci, dzielenie ułamków dziesiętnych, mnożenie i .Nauka tabliczki mnożenia może być łatwiejsza i przyjemniejsza.. Naucz się mnożenie przez 6 online.. 2 * 4 = 72: 6 = 1 * 7 = 21: 1SUBSKRYBUJ KANAŁ: TABLICZKA MNOŻENIA - sprytna metoda nauki: TABLICZKA MNOŻENIA: Tobą aplikacja do doskonalenia sztuki mnożenia.. Tutaj możesz poćwiczyć tabliczkę mnożenia rozwiązując ćwiczenia na czas..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt