Każdy człowiek może zbłądzić uparcie w błędzie trwa tylko głupi

Pobierz

(Cezar)Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwać w błędzie - tylko głupi.W świetle przytoczonych argumentów, wyraźnie widać, że nie można jednoznacznie stwierdzić: "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego w błędzie trwać".. Sedno to zrozumieć.. --Dum spiro, spero.Charakter człowieka najlepiej określa się przez to, co uznaje on za śmieszne.. - Miłować z całego serca i z całej duszy.. Mądrym jest ten, który wie, kiedy zachować .Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie w błędzie trwa tylko głupi… - Cyceron.. - Cyceron piątek, 16 maja 2014.. Mądrym jest ten, który wie, kiedy zachować .. Błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi.. Gałąź rytmicznie stukała o szybę.. Cyceron"" Cyceron, zobacz więcej na Inspirująco.pl"Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwa w błędzie tylko głupiec.". Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie w błędzie trwa tylko głupi.. Nowszy post Starszy post Strona główna.. - Cyceron; skomentuj; podobne cytaty (łac.) Cyceron.. Zatem jeżeli zdarza nam się popełnić błąd powinniśmy starać się go naprawić, zważając szczególną uwagę na to, co źle zrobiliśmy ostatnim razem.Każdy człowiek może zbłądzić, ale uparcie w błędzie trwa tylko głupi o 08:39.. Usiadłam powoli na kanapie.. Starsza Kobieta nie przyszła ani razu .Teza: ?Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego ?. Moje ciało przeszyły dreszcze..

Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie w błędzie trwa tylko głupi.

Panować nad sobą to cnota i najwyższa władza.. w błędzie trwać?. A ja głupia .Charakter człowieka najlepiej określa się przez to, co uznaje on za śmieszne.. Panować nad sobą to cnota i najwyższa władza.. Tagi: głupota, popełnianie błędów, trudności, upartość,Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwa w błędzie tylko głupi.. "Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwa w błędzie tylko głupiec" łacina: [Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare] źródło: Cyceron, XII Filipika, II "Krańcowa wolność prowadzi narody i jednostki do skrajnego niewolnictwa"Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwać w błędzie - tylko głupi.Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwać w błędzie - tylko głupi.,, Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwa w błędzie tylko głupi" Cyceron 27 Może to dziwne, ale dzisiejszej nocy spałam bardzo spokojnie.. Ogarniał mnie wszechobecny mrok i jakby tylko czekał, kiedy mógłby mnie ostatecznie pochłonąć.. Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie w błędzie trwa tylko głupi.. Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwa w błędzie tylko głupiec.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.. Każdy głupiec widzi swoją głupotę w takim samym stopniu, co swoje uszy..

Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwa w błędzie tylko głupiec.

- WielkieSłowa.pl - Najlepsze cytaty w Internecie Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie w błędzie trwa tylko głupi.Argumenty: 1.. Rzymski filozof Cyceron stwierdził: Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego w błędzie trwać".. Każdy człowiek ma prawo do błędów jak i do naprawiania ich.. Im wyższa życiowa poprzeczka i obszerniejsze aspiracje, tym większe możliwość popełnienia.. Im wyższa życiowa poprzeczka i obszerniejsze aspiracje, tym większe możliwość popełnienia błędów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt