Komórki tej tkanki mają postać długich rurek które przewodzą wodę i sole mineralne

Pobierz

Komórki tej tkanki mają postać długich rurek które przeprowadzają wodę i sole mineralne jest to tkanka.. - Opisana - Pytania i odpowiedzi - Biologia .. Logowanie.. Preview this quiz on Quizizz.. a) tkanka przewodząca b) tkanka twórcza c) tkanka wzmacniająca d) tkanka okrywająca 2) Komórki tej tkanki zawierają dużo chloroplastów, które biorą udział w fotosyntezie.Temat : Sprawdzian wiadomości z działu IV tkanki i organy roślinne.. Jest zbudowana z długich, pustych komórek, które nie mają ścian poprzecznych.. Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.Tkanki i organy roślinne Test sprawdzający - dział IV 1. Podaj nazwy tkanek roślinnych, których opisy przedstawiono poniżej.. Jest to tkanka Komórki tej tkanki zawierają dużo chloroplastów, które biorą udział w fotosyntezie.. 1) Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.. Jest to tkanka .. Komórki tej tkanki zawierają dużo chloroplastów, które biorą udział w fotosyntezie.. Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą substancje pokarmowe z liści do pozostałych części rośliny.. Komórki tej tkanki mają silnie zgrubiałe ściany komórkowe, co chroni roślinę np. przed złamaniem lub zgnieceniem.Tkanki i organy roślinne - Test.. Jest to tkanka _____ B.Komórki tej tkanki zawierają dużo chloroplastów, które biorą udział w fotosyntezie..

Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.

Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.Tkanki i organy roślinne Test sprawdzający - dział IV imię i nazwisko klasa data 1. Podaj nazwy tkanek roślinnych, których opisy przedstawiono poniżej.. 1) Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.. Zadanie4.. Biologia - szkoła podstawowa.. Jest to tkanka .. sitorych Jest to tkanka C. Oceń, czy poniższe zdania zawierają prawdziwe informacje.. Jest to tkanka:Podaj nazwy tkanek roślinnych, których opisy przedstawiono poniżej.. Komórki tej tkanki mają postać długich rurek które przeprowadzają wodę i sole mineralne jest to tkanka.. Kinga.. Dopisz poprawne zakończenie zdania: Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.. Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.. Poniżej zamieszczony sprawdzian proszę rozwiązać i przesłać na e-mail Test 1. Podaj nazwy tkanek roślinnych, których opisy przedstawiono poniżej.. Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne..

A.Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.

Jest to tkanka …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: komórki tej tkanki mają postać długich rurek które przewodzą wodę i sole mineralne Komórki tej tkanki mają postać długich rurek które przeprowadzają wodę i sole mineralne jest to tkanka.. - Opisana - Pytania i odpowiedzi - Biologia .. Logowanie.. Komórki tej tkanki zawierają dużo chloroplastów, które biorą udział w fotosyntezie.. a) tkanka przewodząca b) tkanka twórcza c) tkanka wzmacniająca d) tkanka okrywająca 2) Komórki tej tkanki zawierają dużo chloroplastów, które biorą udział w fotosyntezie.A.. a) tkanka przewodząca b) tkanka twórcza c) tkanka wzmacniająca d) tkanka okrywająca 2) Komórki tej tkanki zawierają dużo chloroplastów, które biorą udział w fotosyntezie.A.. Jest to tkanka _____ C.Komórki tej tkanki mają silnie zgrubiałe ściany komórkowe, co chroni roślinę np. przed złamaniem lub .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.. Komórki tej tkanki gromadzą substancje pokarmowe, co umożliwia roślinie przetrwanie zimy.. Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.. Biologia - szkoła podstawowa.. Komórki tej tkanki mają silnie zgrubiałe ściany .Tkanki i organy roślinne - Test..

1) Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.

Jest to tkanka Mrekat MLCHOOLa rzenoolzuhra - Luke, Monol tu onurkach B. Komórki tej tkanki zawierają dużo chloroplastów, które biorą udział w fotosyntezie.. Jest to tkanka .1) Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą wodę i sole mineralne.. Komórki tej tkanki mają postać długich rurek które przeprowadzają wodę i sole mineralne jest to tkanka.. Kinga.. Komórki te transportują wodę wraz z rozpuszczonymi w niej solami mineralnymi.. B. Komórki tej tkanki zawierają dużo chloroplastów, które biorą udział w fotosyntezie.Komórki tej tkanki mają postać długich rurek, które przewodzą i sole mineralne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt