Podsumowanie czegos krzyzowka

Pobierz

W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "zarejestrowanie czego" znajduje się 146 opisów do krzyżówek.. W układzie tym "pasy niższe" występują na przemian z "pasami wyższymi".. 26 .podsumowanie ★★★ RESUME: podsumowanie kończące zebranie ★★★★ sylwek: KAPITUŁA: zebranie przedstawicieli zakonu ★★★ KONKLAWE: zebranie biskupów w celu wyboru papieża w krzyżówce Panorama dnia 2015-04-06 ★★★ GALIMATIAS: zamieszanie kończące się śledziem ★★★ monimoni: STRESZCZENIE: zrekapitulowanie .podsumowanie działu, krzyżówka.. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie.1.. Inne opisy: zrobiony z asfaltu taki, który zawiera dużo błota taki, który jest podobny do błota pod względem konsystencji taki, który ma ciernie o terenie: taki, który jest zarośnięty cierniami - ciernistymi krzakamipodsumowanie, przegląd - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek.. Najważniejsze grupy znaczeniowe: » zamiłowanie - w kontekście posiadania zamiłowania do robienia czegoś » zamiłowanie - jako pociąg do kogoś lub czegoś » zamiłowanie - jako obsesja na punkcie czegoś » zamiłowanie - jako wytrwałość w dążeniu do czegoś » zamiłowanie - w odniesieniu do ulubionego zajęciaDrogi Użytkowniku AdBlocka, wiemy, jak cenny jest Twój czas - zajmiemy Ci tylko chwilę.. Krzyzowka.NET to hasła do krzyżówek, odpowiedzi krzyżówkowe, rozwiązania do krzyżówek, definicje krzyżówkowe.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: podsumowanie działu !.

Hasło krzyżówkowe "podsumowanie czegoś" w słowniku krzyżówkowym.

przenośna pamięć USB - pendrive 2. ogólnoświatowa sieć komputerowa - internet 3. serwis społecznościowy, który ma użytkowników z całego świata - Facebook 4. popularny system operacyjny - Windows 5. ekran komputera - monitor 6. np. GG lub Tlen - komunikator 7. najmniejsza jednostka informacji pamięci komputerowej, składająca się z bitów - bajt 8. internetowy serwis .Podsumowanie roku.. Słowo OkreślenieInternetowy słownik synonimów języka polskiego online.. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa podsumowanie znajdują się łącznie 182 synonimy.Synonimy te zostały podzielone na 20 różnych grup znaczeniowych.Hasło do krzyżówki "zarejestrowanie czego" w leksykonie krzyżówkowym.. I tak patrząc od północy, najpierw mamy pas nizin nadmorskich - pobrzeży, potem są lekko podniesione pojezierza, dalej jest rozległe obniżenie .. Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać?podsumowanie dyskusji - krzyżówka.. Uwaga!Krzyżówki on-line.. Opisy do hasła: abstrakt; abstrakt, rekapitulacja, résumé; agregacja; agregacja, kompendium; Aby w pełni wykorzystać możliwości serwisu: WŁĄCZ obsługę JavaScript, oraz WYŁĄCZ wszelkie programy blokujące treść np.Hasło krzyżówkowe "zestawienie, podsumowanie" w słowniku szaradzisty..

Słowo Określenietaki, który ma na celu podsumowanie i ocenę czegoś.

13.Nazwisko angielskiego fizyka badającego właściwości elektrostatyczne ciał.. Rozwiąż krzyżówkę Darmowa krzyżówka z dwuznakami nr 10 Krzyżówki mieszane Darmowa krzyżówka z dwuznakami nr 10 do rozwiązania online z kategorii .Hasło do krzyżówki "podsumowanie, streszczenie" w leksykonie szaradzisty.. Dzięki niej skutecznie rozwiążesz każdą krzyżówkę.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "krótkie podsumowanie": PUENTA OPOWIADANIE TAMIL BILANS ROZRACHUNEK BŁYSK PAGAJ SZORTY RAPORT HUMORESKA WNIOSEK SKRÓT RACHUNEK POINTA KONKLUZJA ABSTRAKT KURTKA ANEGDOTA PAKUŁY DYKTERYJKA.. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa podsumowanie.. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Synonimy słowa "podstawa" z podziałem na grupy znaczeniowe .. W słowniku znajduje się ponad 600 tys. synonimów do prawie 150 tys. słów i wyrażeń dostępnych całkowicie za darmo.Wszystie synonimy zostały podzielone i przyporządkowane do odpowiednich i starannie opisanych grup znaczeniowych.Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki..

W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "podsumowanie czegoś" znajdują się 284 definicje do krzyżówki.

Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "podsumowanie czegoś" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.. Klinij w określenie obok diagramu.. 12.Ciała stał, które nie mają swobodnych elektronów.. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!zestawienie czegoś - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek.. Najistotniejsze grupy znaczeniowe: » podstawa - w odniesieniu do bodźca pobudzającego do działania » podstawa - jako rodzaj podpory » podstawa - jako punkt oparcia » podstawa - w kontekście podstawowej wiedzy na jakiś temat » podstawa - w odniesieniu do okoliczności czegoś » podstawa - odnośnie początku czegoś» Szukaj hasła podsumowanie w Google.Krzyzowka.NET To największy leksykon krzyżówkowy w internecie..

W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "zestawienie, podsumowanie" znajduje się 10 opisów do krzyżówek.

z przeszłością, czyli podsumowanie osiągnięć i niepowodzeń Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąpodsumowanie, streszczenie, skrót - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek.. Geograficzne regiony Polski układają się pasowo w kierunku mniej więcej równoleżnikowym.. W dzisiejszym pędzącym świecie trudno jest znaleźć czas i energię na chwilę zatrzymania, by podsumować, przyjrzeć się owocom swojej pracy i wyciągnąć wnioski.Nasza przeszłość niesie ze sobą wiele cennych lekcji i ci, którzy nie zatrzymują się nad nią regularnie, wiele tracą.Podsumowanie.. Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Lista rozwiązań dla określenia podsumowanie czegoś z krzyżówkiHasło "podsumowanie" posiada 121 definicji krzyżówkowych w słowniku.. 9.Ma swobodne elektrony.. 6.Liczba .Synonimy słowa "zamiłowanie" z podziałem na grupy znaczeniowe .. pionowo: 4.Starożytny filozof grecki, który wykrył właściwości elektrostatyczne bursztynu.. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Darmowa krzyżówka zainteresowania i pasje nr 11 Krzyżówki jednoliterowe Darmowa krzyżówka zainteresowania i pasje nr 11 do rozwiązania online z kategorii krzyżówek jednoliterowych o zajęciach jakim oddajemy się w wolnym czasie.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła " zestawienie, podsumowanie " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Lista rozwiązań dla określenia podsumowanie z krzyżówki.. poziomo: 5.Elektrony w metalach niezwiązane z atomami, mogące się przemieszczać.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "zarejestrowanie czego" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.podsumowanie, zestawienie, analiza - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt