Napisz przemówienie na dowolny temat brainly

Pobierz

magda2424114; 12.09.2010 Droga młodzieży.. 2011-03-10 18:48:2883% Przemówienie (dowolny temat) - "Mowa Bałwochwalcza na cześć swojego kubka" 71% Napisz przemówienie na dowolny temat - sport sposobem na szczęśliwe życie Polecane teksty:Napisz fraszkę na dowolny temat - wiktorpasternak03 wiktorpasternak03 12/03/2018 World Languages Middle School Napisz fraszkę na dowolny temat See answer tlrbowmanowski tlrbowmanowski It means "epigram write on any topic pleats" .. Get the Brainly App Download iOS AppNapisz przemówienie na dowolny temat - sport sposobem na szczęśliwe życie.. 2010-09-11 15:10:02 Napisz humoreskę na dowolny temat .. « Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2006, 02:25:35 pm » Dzięki ze chciałaś mi pomóc ale później juz nie miałam dostępu do neta, a Twoja prośbę napewno wypełnię ponieważ wiedze ze sa tu dobzi ludzie którzy chcą pomóc bezinteresownie drugiej osobie w potrzebieTemat: Napisz przemówienie, w którym przekonasz swoich rówieśników, że przemoc w Internecie jest niebezpiecznym zjawiskiem.. przykładowe przemówienie czy sport jest wart wielkich poświęceń poświęcenie dla sportu marzenia sportowców Napisz przemówienie na dowolny temat.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. polskiego na koniec III klasy gimnazjum.. Bardzo mi się podoba i zamierzam napisać własne przemówienie opierając się na twojej pracy..

2011-03-10 18:48:28Przemówienie na dowolny temat.

Chciałabym uświadomić wam, że codziennie wiele zwierząt ginie w męczarniach.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.napisz reportaż na dowolny temat.. Napisz w dowolnej formie wypracowania, jak według Ciebie będzie wyglądać Polska w 2050 roku?. Drodzy koledzy, uczniowie klasy 1a, zgromadzeni w tej sali dzisiaj mam was zamiar przekonać do tego, że sport jest sposobem na szczęśliwe życie.Przemówienie to ciekawa, ale też trudna forma wypowiedzi pisemnej, gdyż, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do wygłoszenia (przynajmniej teoretycznie).. Za kilka dobrych zdań daje naprawdę dużo pkt i naj ;)Napisz plan przemówienia na dowolny temat (wybrany przez ciebie).. Drogie koleżanki i drodzy koledzy !. 2014-10-07 19:46:07; napisz przemówienie 2011-01-04 22:09:04Wystąpienia publiczne - Umiejętność przemawiania na dowolny temat Sztuka przemawiania i prezentacji to jedna z kluczowych umiejętności życia zawodowego.. nie bedziesz sie musiała tego zbytnio uczyc.. Zdecydowana większość z was uważa, iż ta miłość nie jest ważna, a przecież ojczyzna jest jak matka, którą z pewnością szanujecie i kochacie, a .Napisz tekst na dowolny temat techniką impersjonistyczną.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz przemówienie na dowolny temat.Napisz przemówienie na dowolny temat - sport sposobem na szczęśliwe życie..

Moje dzisiejsze przemówienie będzie na temat tolerancji.

Na początku mojego przemówienia chcę was serdecznie powitać.. Przemyśl dokładnie cel przemówienia.. Można zadać sobie pytanie czy sport jest wart wielkich poświęceń?. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Kochane, staram się o 5 z jęz.. Dzięki tobie wiem jak to napisać.. Droga młodzieży!. Jest to ważne.Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Wykorzystaj argumenty rzeczowe i logiczne.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Właściwie wystarczy mi informacja o czym mam ta mowę napisać i co umieścić w konkretnych akapitach.. Muszę przygotować przemówienie, którym zainteresuję swoich kolegów Przemówienie -> Temat na czasie, który zainteresuje młodziPrzydatność 65% Napisz przemówienie na dowolny temat.. Chciałabym was przekonać czy też zachęcić do kochania naszej ojczyzny.. powodzenia.. 2009-12-08 16:56:42 Muszę napisać przemówienie na dowolny temat pomożecie?. 2010-09-11 15:10:02 Napisz humoreskę na dowolny temat .. aj bym to napisała mniej wiecej tak1.. odpowiedz.. 1.Dzięki niezwykle szybkiemu rozwojowi cywilizacji już od wielu lat możemy korzystać z dobra, jakim jest Internet.. Piszemy o wydarzeniach, polityce .1. krótki wstęp powiedz (o czym będzie mowa) 2. napisz o popularności zabwek 3. napisz o ich szkodliwości (ogólnie) 4. powiedz dlaczego to takie ważne (o tym że dzięki nim ludzie wychowują przyszłych przestępców) 5. wyraź swoją opinię na ten temat KONIEC!.

80% Przemówienie na temat ochrony praw zwierząt.

5.Krótkie przem.ówienie na temat czytania książek 2009-04-24 11:01:18; Napisz list prywatny na temat korzyści wynikających z czytania książek 2011-12-08 18:26:47; Napisz kilku zdaniowy apel zachęcający twoich rówieśników do czytania książek.. Pomocy.. 24.9.2011 (14:47) .Napisz przemówienie, w którym zachęcisz rówieśników do czytania książek.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Napisz tekst w formie dialogu.Przydatność 65% Napisz przemówienie na dowolny temat.. Drogie koleżanki i koledzy!. Drodzy koledzy, uczniowie klasy 1a,zgromadzeni w tej sali ?dzisiaj mam was zamiar przekonać do tego, że sport jest sposobem na szczęśliwe życie.Potrzebuje przemówienia na dowolny temat.. W przemówieniu przywołaj przykład bohatera z lektury obowiązkowej, którego życie zmieniło się pod wpływem książek, i napisz, na czym ten wpływ polegał.Przemówienie na temat tolerancji.. Można zadać sobie pytanie czy sport jest wart wielkich poświęceń?. Stwórz listę argumentów, dowodów, przykładów na poparcie swoich tez i twierdzeń.. Świnie, konie, kury i krowy trafiają na rzeż.. Drodzy koledzy, uczniowie klasy 1a,zgromadzeni w tej sali ?dzisiaj mam was zamiar przekonać do tego, że sport jest sposobem na szczęśliwe życie..

Jednak w tymPrzydatność 65% Napisz przemówienie na dowolny temat.

przemówienie; zadanie dodane 19 września 2010 w Język polski przez użytkownika Zbuntowana13 (-1,140) [Gimnazjum]Pilne!. Określ oczekiwane reakcje odbiorców.. Max 10 zdań Przedmiot: Język polski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: werus03004 29.3.2010 (13:15) Napisz przemówienie na temat czytanie książek przydatna rzecz czy strata Przedmiot: Język polski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Ulaaa 6.4.2010 (19:21) napisz pozytywne cechy i .Napisz przemowienie na temat : TWÓRCZOŚĆ ADAMA MICKIEWICZA POWINNY ZNALEŹĆ SIĘ W LEKTURACH SZKOLNYCH CZY TEŻ NIE .. 2009-12-08 16:56:42 Muszę napisać przemówienie na dowolny temat pomożecie?. Czasem przeczytanie jakiejś książki stanowi o losie człowieka".. ja interesuje sie wieloma rzeczami wiec wybrałabym m.in takie tematy: - kontuzja zawodników grających w siatkę ( czyli czym są spowodowane, rehabilitacja, powrót do gry itd. ). Mówię o tym, ponieważ razem możemy zapobiec śmierci tych bezbronnych stworzeń.Napisz list do kolegi, wcielając się w rolę "cierpiącego Wertera".. Zrób plan przemówienia.. Temat przemówienia, jego treść, adresat, cel wypowiedzi zależą od okoliczności, w jakich się je wygłasza.jeżeli mozesz wybrać dowolny temat to najlepiej wybierz coś co lubisz.. BŁAGAM O POMOC .. Polecane teksty: 78% "Krzyżacy" obyczaje rycerskie.. "Człowiek kochający książki jest bogatszy od innych.. Przydaje się w rozmowach z klientami, na rozmowach o pracę, w sporcie, w polityce, w sprzedaży, podczas firmowych spotkań i wystąpień publicznych - zarówno dla kilku, jak i .napisz reportaż na dowolny temat.. Są tam zabijane w brutalny sposób.. Nie wiem czy wiecie o tym, że 16 listopada obchodzimy Światowy Dzień Tolerancji.. Drodzy koledzy, uczniowie klasy 1a,zgromadzeni w tej sali ?dzisiaj mam was zamiar przekonać do tego, że sport jest sposobem na szczęśliwe życie.. Co sprawia, że sportowcy z zapałem wylewają litry potu na treningach?. Napisanie przemówienia wymaga zaangażowania w poruszaną sprawę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt