Uzupełnij dialogi następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie wer

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zad 10.. Cd • 27 Posłuchaj ponownie nagrania z podręcznika i uzupełnij tekst nieformalnymi określeniami godzin.. Zadanie 4 str. 80 (w podręczniku) Uzupełnij dialog odpowiednią formą czasownika "to be" w czasie przeszłym.. 9.45 9.15 Es ist 1.Zadanie: karen ma jutro test, a jej tata daje jej rady uzupełnij zdania 1 5 następnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi klasa 6 ćwiczenia english Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Check your English 12 Przepisz dialog i uzupełnij go formami was, wasn't lub were, weren't.. Po uzupełnieniu informacji w tekście sprawdź z nagraniem poprawność wykonania zadania.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Następnie posłuchaj nagrania, sprawdź swoje rozwiązanie i powtarzaj.. To zadanie połaczone jest z pytaniami z zad.4/str96.. Następnie wysłuchaj nagrania (CD 2.49) i zapisz krótkie odpowiedzi.. Zatrzymaj nagranie, aby wykonać zadanie samodzielnie, a potem odtwórz, aby sprawdzić, czy poprawnie wykonałeś zadanie?Futurama Języki obce Uzupełnij tekst poniższymi czasownikami I rzeczownikami w odpowiedniej formie, pomożesz z angielskiego?. Zrozum.. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.

W zeszycie uzupełnij post Tani wstawiając was/were lub wasn't/weren't, zadanie 2 strona 60.. Zadanie: uzupełnij dialog posłuchaj nagrania i sprawdz odpowiedzi boy hello girl my name is rebecca boy girl r e b e c c a boy thank you Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 9.45 9.15 Es ist 1.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Ustal Kolejność wypowiedzi w dialogu.. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. Practice book ex 5 p.34Uzupełnij rozmowę czasownikiem sein we właściwej formie.. 8 pkt 1.. W ćwiczeniu 3 posłuchaj nagrania i uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie Past simple ( pamiętaj, .luska229.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Oglądaj, czytaj, rozwiązuj ćwiczenia, eksperymentuj.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i powtórz dialog.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.Następnie przyporządkuj usłyszane nazwy miesięcy do odpowiedniej pory roku..

Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz prawidłowe informacje.

Następnie .Bp 80/3- napisz pytania w zeszycie używając was/were.. Pierwsza wypowiedź została wyróżniona.. CD Rozumienie ze słuchu 1.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.. 21.12.2020 o 09:39 rozwiązań: 1; Koniara63i Języki obce Pomocy zadanie z angielskiego!. 15.06. napiszesz sprawdzian wiadomości z rozdz.6.. Ustal kolejność wypowiedzi w dialogu.. A: Who 1 B: They Listening 7 Popatrz na zdjęcia sławnych osób i posłuchaj nagrania.Ex 4 - W luki w dialogu wpisz will lub won't oraz czasownik z nawiasu, wysłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi: CD 2.37 2-37_Steps_Plus_Grade_6_Class_Audio.mp3.. Każdy kod ukrywa inną zawartość Każdy kod ukrywa inną zawartość Kodów szukaj w publikacjach Nowej Ery!Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. CD • 27 Posłuchaj ponownie nagrania z podręcznika i uzupełnij tekst nieformalnymi określeniami godzin.. Ex 6 Posłuchaj piosenki i spróbuj zaśpiewać ją J CD 1.44 NEA_Pol_L2_Tk1_44.mp3 .. Kiedy skończysz wszystkie przykłady, kliknij finish na dole strony, a następnie opcję chceck my answers .Przepisz ćw 5/109 i uzupełnij wstawiając go, play, do, następnie posłuchaj nagrania 3.43 i sprawdź ; W zeszycie przepisz zdania z ćwiczenia 6/109 i uzupełnij wstawiając czasownik z góry..

Spanien Italien Portugal 2.Następnie posłuchaj nagrania, sprawdź swoje rozwiązanie i powtarzaj.

Ex - 6 wpisz wyrażenia w luki w piosence, następnie wysłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi: CD 2.38 2-38_Steps_Plus_Grade_6_Class_Audio.mp3.. W zeszycie napisz ćwiczenie 7/109 wstaw do, go, play i nazwy dyscyplin sportowych.. posłuchaj dialogu i sprawdź czy dobrze go uzupełniłeś.. Posłuchaj jeszcze raz i odpowiedz krótko:2.. 21.12.2020 o 08:02 rozwiązań: 1; Koniara63i Języki obce Pomocy zadanie z angielskiego!. (0-7) Uzupełnij tabelkę bezokolicznikiem lub imiesłowem czasu przeszłego.. Posłuchaj nagrania 70 i przeczytaj dialogi - ćwicz.. Następnie sprawdź rozwiązanie i wykonaj ćwiczenie gramatycznie.. 4 - posłuchaj nagrania CD 1.43 NEA_Pol_L2_Tk1_43.mp3, będą to opisy trzech zwierząt, słuchając wskaż palcem odpowiednie zwierzę.. Jacky says she wants to do the job.Następnie posłuchaj nagrania 3.12 zad.3/str 96-posłuchaj wypowiedzi Agaty, Marka, Zosi i zaznacz w którym pomieszczeniu się znajdują.. -posłuchaj nagrania i udziel krótkich odpowiedzi Steps_Plus_Grade_5_CD_2.49.mp3.. Bp 80/4 - uzupełnij dialog odpowiednią formą czasownika BE w przeszłości.. Pierwsza wypowiedź została wyróżniona.. Zadanie z niemieckiego ;c. Uzupełnij wypowiedz podanymi wyrazami..

- posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.

W nagraniu pojawiają się nowe zdania.. Wykonaj co najmniej 3 zadania ze str. 82/83 zeszytu ćwiczeń.. Wykonaj zad.. Na dzisiaj!. Bp 80/ 6 - wstaw słówka z ramki w lukiPosłuchaj nagrania z linku i powiedz, co należy uzupełnić w dialogach?. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Zapiszcie je do zeszytu: She hasn't got… - ona nie ma….Zapisz pytania używając Was lub Were.. liczba uzyskanych punktów (0-8) Uzupełnij zdania odpowiednimi formami czasow-ników posiłkowych, tworząc zdania w czasie .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt