Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność

Pobierz

Poprzednie Następne.. Odpowiedzi: TAK, NIE.. Kliknij aby wyświetlić.Jako kierowca szczególną ostrożność musisz zachować w sytuacji omijania oznakowanego pojazdu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych w czasie ich wsiadania lub …Także osoba znajdująca się w pojeździe - jako np pasażer - powinna zachować ostrożność, np podczas wysiadania z pojazdu.. Czy … "Kierowca ma obowiązek nie tylko prowadzić …Także osoba znajdująca się w pojeździe - jako np pasażer - powinna zachować ostrożność, np podczas wysiadania z pojazdu.. Twoja przeglądarka nie obsługuje plików MP4 (Profile High @ Level 4; …Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego …Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Tego typu pytań w testach na prawo jazdy jak już pisałem jest sporo.. Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Pokaż prawidłową odpowiedź.. Prosimy …Pytania na prawo jazdy kategorii C (4379) Twoja przeglądarka nie obsługuje filmów w HTML5.. Odpowiedzi: TAK, NIE.. Pkt.2 Sprawdź odpowiedź na pytanie video numer #2326 w egzaminie na .Czy w tej sytucji musisz zachować szczególną ostrożność?. Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Tak, ponieważ w przedstawionej sytuacji zbliżasz się do przejścia dla pieszych, a także do skrzyżowania dróg i dlatego należy zachować szczególną ostrożność..

Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?

Pytanie nr 23.. Czy przejeżdżając obok …Czy wjeżdżając z pola na drogę twardą masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Pokaż prawidłową odpowiedź.. Pkt.2 Sprawdź odpowiedź na pytanie video numer #2327 w egzaminie na .Czy w tej sytuacji masz obowiązek umożliwić pasażerom opuszczenie tramwaju, który zatrzymał się na przystanku?. Twoja przeglądarka nie obsługuje plików MP4 (Profile High @ Level 4; avc1.640028).. Pytanie nr 66.. Pytanie nr 84.. Poprzednie Następne.. Pytanie nr 58.. 1.Tak, kierujący pojazdem, włączając się do ruchu, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu.Czy w tej sytuacji, zjeżdżając z drogi do posesji, masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Czy masz obowiązek …Pytanie #131 - Testyb.pl.. Odpowiedzi: TAK, NIE.. Testy na prawo jazdy.Czy w przedstawionej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Odpowiedzi: TAK, NIE.. Id: 2347. punkty: 2.. Kliknij aby wyświetlić .. Kliknij aby wyświetlić.. Id: 10208. punkty: 3.. Pkt.2 Sprawdź odpowiedź na pytanie …Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Id: 4388. punkty: 2.. Id: 7161. punkty: 2.. Twoja przeglądarka nie obsługuje plików MP4 (Profile High @ …Czy w tej sytuacji, podczas omijania, masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?.

Czy …Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?

Kliknij aby wyświetlić.. Pkt.2 Sprawdź odpowiedź na pytanie video numer #2325 w egzaminie na .Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachowania szczególnej ostrożności?. Id: 10358. punkty: 3.. Testy na prawo jazdy - …W jaki sposób powinny być ustawione światła mijania w pojeździe samochodowym?. Czy w tej sytuacji masz prawo zatrzymać pojazd za znakiem w celu wysadzenia …Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego …Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego …Pytania na prawo jazdy kategorii C (4366) Twoja przeglądarka nie obsługuje filmów w HTML5.. W razie …Czy omijając tak oznakowany pojazd masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. "Kierowca ma obowiązek nie tylko prowadzić …Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność?. Czy w tej sytuacji masz obowiązek zachować szczególną ostrożność i w …Kierujący pojazdem jest obowiązany przy wyprzedzaniu zachować szczególną ostrożność, a zwłaszcza bezpieczny odstęp od wyprzedzanego pojazdu lub uczestnika ruchu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt