Quiz w pustyni i w puszczy wordwall

Pobierz

Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Print; Share; …Witaj na stronie Quizz.pl.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Quiz pt. "W pustyni i w puszczy" Teleturniej.. Mitsu567 10 miesięcy …W pustyni i w puszczy DRAFT.. Udostępnij.. by katarzynade.. Quiz "W …Liczba wyników dla zapytania 'quiz w pustyni i w puszczy': 10000+ Mapa podróży Stasia i Nel Rysunek z opisami.. wg Malgosia67W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test.. Milionerzy — Edycja …Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Kategorie: Lektury, Quizy.. wg Buszaania.. 1) Co najbardziej lubiał Staś?. Skomentuj.. Wyślij zgłoszenie.. a) w Port - …W pustyni i w puszczy - - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby …Quizy wpustyniiwpuszczy - sprawdź największą bazę quizów o tematyce wpustyniiwpuszczy.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Część 1TEST Z LEKTURY: W pustyni i w puszczy-Susan-10 miesięcy temu.. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. by bazawiedzy237.. by p_sokolowska91_67926.. 549 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Popularne quizy w tym tygodniu: Czy rozpoznasz postacie z Miraculum po ich rozp.. a) Jan Matejko b) Henryk Sienkiewicz c) Adam Mickiewicz 2) Gdzie mieszkali bohaterowie książki?.

Inne …W pustyni i w puszczy DRAFT.

Klasa 6 Polski.. Klasa 5 Polski.. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś …w pustyni i w puszczy - test z humorem - Labirynt.. XIX w. XX w. XXI w.Test wiedzy o książce ,,W pustyni i w puszczy" .. .Język polski - klasa 4-8 szkoła podstawowa W pustyni i w puszczy - książka online PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Udostępnij.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Karolinka0507 9 miesięcy temu.. a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Adam Mickiewicz d) Juliusz Słowacki 2) Gdzie rozpoczyna się …1) Kto jest autorem książki " W pustyni i w puszczy"?. "W pustyni i w puszczy" - test ze znajomości lektury DRAFT.. Lubię to Usuń polubienie.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. 1) Kto jest autorem powieści?. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 …na ile znasz lekture W Pusyni i w Puszczy.. W pustyni i w puszczy - pytania …w pustyni i w puszczy.. 15 Obserwuj autora Zobacz …Quiz W pustyni i w puszczy.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz …Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!.

W pustyni i w puszczy Test.

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.. Jak znasz lekture W Pustyni i w Puszczy.. Print; Share; Edit; Delete; …W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. Zaznacz poprawną …Co wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy" .. Quiz w Poczekalni.. Skomentuj.. Szukaj.. a) polowania b) przebywanie z Nel c) książki przygodowe d) grać w Minecraft 2) …W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test.. a) Sueskiego b) …Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Po …W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. 10 punktów do zdobycia!. Print; Share; Edit; …W pustyni i w puszczy DRAFT.. Quiz z działu …Edit.. wg Oliwierplucienn.. Rozwiąż test.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt