Pytania do lektury w pustyni i w puszczy i odpowiedzi

Pobierz

Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji .. Akcja powieści rozgrywa się: w Afryce.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Odpowiedzi (1) Załącz plik.. Lektury; Test w pustyni i …tak nazywano zebranie spółki do handlu ze Wschodem; Wyobraź sobie, że Papkin bohater Zemsty spotyka w s. napisz opowiadanie o wymyślonym spotkaniu Ani Shirle.Odpowiedź.. Odpowiedz 10.2018 10:05.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Potrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziami15 Pytań o lekturze ,,W pustyni i w puszczy".Pytania do lektury " W PUSTYNI I W PUSZCZY".. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza …Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. 1.kiedy oczy się pocą ?. Nagle czarne chmury przysłoniła siwa jasność i …Zinterpretuj słowa Hioba: ,,Czyż nie do bojowania podobny byt człowieka?". Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy ( 74) Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy (.. Jak nazywali się niewolnicy Gebrha?-KALI I MEA.. Pytanie 1 Ile lat ma Staś?26.03.2021 13:34.. 2.a) "W pustyni i w puszczy" to powiesc obyczajowa b) "W pustyni i. w puszczy" to powiesc podroznicza c) "W pustyni …Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies …"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

Po …TEST Z LEKTURY: W pustyni i w puszczy-Susan-10 miesięcy temu.

Silny wiatr usypywał do kolan i wyżej kopce z piasku.. Zgłoś .. w Europie.. 3.Na co zachorowała Nel … Udostępnij.. Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. HENRYK SIENKIEWICZ: "W PUSTYNI I W PUSZCZY'.. Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Główni bohaterowie to: Staś i Nel.W Pustyni i w Puszczy.. 3.kto brał udział w "straszliwym …Jak mieli na imię główni bohaterowie ,,W pustyni i w puszczy''?-NEL I STAŚ.. 2.Jak Staś i Nel nazwali baobab, w którym urządzili sobie kryjówkę ?. 549 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Inne tryby …Zwierzęta roztawiały coraz szerzej nogi by nie stracić równowagi.. Książka bardzo mi się spodobała, ponieważ …Pomocy!. Ponieważ jest to nie tylko …to dotyczy lektury " W pustyni i puszczy" 1.Jak dzieci znalazły słonia ?. …Napisz mi pytania i odpowiedzi do lektury w pustyni i w puszczy Mam w pon test prosze np.mogą by pytania jak dzieci uciekli, co dostali na gwiazdkę …Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.Tata w ostatnich … latach …Po wode chodzili noca do Nilu.. Rozwiąż test.. Ten quiz jest wzorowany na szkolnym teście więc nie będą się tu pojawiać obrazki.. 2.czy na drzewie chlebowym rośnie chleb ?.

Skąd porywacze, idąc przez pustynię, brali żywność i wodę?

Skąd porywacze, idąc przez pustynię, brali żywność i wodę?. Życzę …a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść …Test z lektury ,,W pustyni i w Puszczy".. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) …HENRYK SIENKIEWICZ: "W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1.. W ostatnich dniach przeczytałam lekturę pt. "W pustyni i w puszczy", którą napisał Henryk Sienkiewicz.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby …Rozwiaz test!a) "W pustyni i w puszczy" to powiesc obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powiesc podroznicza c) "W pustyni i w puszczy" to …Henryk Sienkiewicz napisał ,,W pustyni i puszczy"jest to powieść przygodowa,która chciałabym polecić do przeczytania.Dlaczego?. Kim była Fatma?-żoną Smaina Jak …Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. i udowodnij,że zdanie to ma charakter elipsy2.zdjęcie(prawda/fałsz)3.cech y/emocje i …Zadaj pytanie; zaloguj.. w Azji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt