Z jakimi państwami graniczy afganistan

Pobierz

Najmniejsze państwa w Europie to Monako, San Marino i Watykan.. Z Macedonią, Albanią, Bułgarią i Turcją :) To powyżej …Z rosją a dokładniej z obwodem kaliningradzkim od północy z litwą białorusią i ukrainą od wschodu ze słowacją od południa z czechami od południowego zachodu oraz …Albo - ile osób umiałoby powiedzieć z jakimi państwami Syria graniczy i gdzie mniej więcej znajduje się na mapie świata.. Jeżeli byście mieli mapę z zaznaczonymi granicami, to proszę o link.Afganistan, Pakistan, Laos, Mjanma, Indonezja Bhutan, Brunei, Nepal, Chiny, Iran Bangladesz, Chiny, Mjanma, Pakistan, Nepal, Bhutan, RosjaChiny graniczą z następującymi państwami: * na północy z Rosją i Mongolią * na wschodzie z Koreą Północną * na południu z Nepalem, Indiami, Wietnamem, Laosem, …Skoro granice mamy omówione, wróćmy do państw które graniczą z Polską.. Włochy graniczą więc z Watykanem, San Marino, Słowenią …Czarnogóra graniczy z Chorwacją, Bośnią i Hercegowiną, Serbią i nieuznawanym przez większość państw świata Kosowem a także od południa z Albanią.. ** Chińską .Położony w Azji Afganistan graniczy z sześcioma państwami - z Chinami (granica o długości 91 km), Iranem (921 km), Pakistanem (2670 km), Tadżykistanem (1357 …Afganistan, wieloetniczny kraj śródlądowy położony w sercu południowo-środkowej Azji.. chatterbot virtual assistant Sztuczna inteligencja polskojęzyczny bot Bot internetowy zapytaj pytanie …Chińska Republika Ludowa graniczy z następującymi państwami: Afganistan, Bhutan, Indie, Kazachstan, Kirgistan, Korea Północna, Laos, Mjanma, Mongolia, Nepal, Pakistan …Po szóste, wreszcie - warto sobie uzmysłowić - i zdać sobie sprawę z możliwego oddziaływania z terytorium Afganistanu na najbliższe sąsiedztwo - z jakimi …Najmniejsze państwa w Europie - co o nich wiesz?.

Z jakimi państwami graniczy Litwa ?

Leżąc wzdłuż ważnych szlaków handlowych łączących południową i wschodnią Azję z …Na północy Afganistan graniczy z Turkmenistanem ( krajem o wielkich zasobach gazu ziemnego, dużych ambicjach regionalnych a zarazem pozostającym w sferze wpływów …Z jakimi krajami graniczy Brazylia?. Jakie góry, rzeki i morza stanowią granice państwa polskiego.. Rosyjsko-amerykańska granica morska jest uważana za najdłuższą na świecie.. Jego stolicą jest Sofia.. Wydaje mi się, że więcej osób, znałoby …Granica Rosji z Chinami wynosi 3645 kilometrów, z Mongolią 3485, a z Kazachstanem aż 6846 kilometrów.. Kraj nie posiada dostępu do morza.. Sprawdźcie się w naszym quizie wiedzy o województwie śląskim.- z jakimi państwami graniczy - ile jest stref czasowych - wymień największe krainy geograficzne i wskaż je na mapie - w jakich strefach klimatycznych znajduje …Praca z mapą, rozdanie kart pracy - znajdźcie na mapie, z jakimi państwami graniczy Polska.. Stany Zjednoczone.. 2012-02-29 19:28:19; Z jakimi państwami …Rosja graniczy z dwoma innymi państwami na wschodzie wyłącznie drogą morską.. Tym razem z podziałem na strony świata: południowi sąsiedzi Polski to Czechy oraz Słowacja …Granica z Austrią ma 488 kilometrów.. Podlaskie ?. Afganistan graniczy z następującymi państwami: Pakistan - 2 430 km Iran - 936 km Chiny - 76 km Tadżykistan - 1206 km Uzbekistan - 137 km Turkmenistan - 744 kmAfganistan graniczy z sześcioma państwami, na odcinku 5 529 km..

Z jakimi państwami graniczy Meksyk?

Odpowiedzi: 5189 Wiarygodność: 86%: Graniczy od zachodu z Francją, od południa z Luksemburgiem, od wschodu z …★ Z jakimi państwami graniczy etiopia: Add an external link .. Etiopia ma 81.28 mln mieszkańców.. Powierzchnia kraju wynosi 110 993 km ².. Z jakim państwem graniczy Austria?Z jakimi państwami graniczy irlandia?. W jakiej kolejności?. Które jest czwarte?. D.o.m.a zapytał (a) 14.03.2010 o 17:33.. Należy …Podlaskie.. Napisana przez: Pawelox13.. Poza tym istnieją …Z jakimi państwami graniczy Majotta .. Góry Afganistanu.. ::Afganistan Łączna długość granic Afganistanu wynosi 5 529 km, a w tym granice z:.. Etiopia graniczy z następującymi państwami podano długość …Wiecie z jakimi państwami graniczy nasze województwo, ilu radnych zasiada w sejmiku?. Najdłuższa jest granica ze Szwajcarią, która ma aż 740 kilometrów.. Temperatura w zimie wynosi od -3 …Zgłoś nadużycie!. Odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt