Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski if nurses

Pobierz

TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ 1 Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 2017-04-07 18:39:41Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski .. 5 In the bowl (jest dużo pomarańczy) .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań Uwaga w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Przetłumacz na języka angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wpisując fragmenty zdań, nie możesz zrobić żadnego błędu ortograficznego i gramatycznego.. 3 (Nie mamy żadnych) grapes.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.4 Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Uwaga!. (Zamierzam polecieć) to Nigeria.. 2.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. 3 (Nie mamy żadnych) grapes.. This conversation (jest nagrywana).. Uzupełnij luki w zdaniach przedstawionymi zwierzętami domowymi.. Uwaga: w każdą lukę można wpisać maksymalnie 6 wyrazów.Chociaż nie istnieje na świecie jeszcze tłumacz maszyna, który przekłada zdania lepiej niż człowiek, jakość naszej usługi internetowej .TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?.

Zadanie 1: Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Przykładowo, określ It (można zrobić).. 4 Dex bought (kilka pomidorów) .. Goes to a hospitalZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielskiPrzetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. Opisz swoje zwierzę domowe w minimum pięciu zdaniach.. Użyj czasowników z ramki: Czasowniki: get wet, be, rain, know, care, apologise, be, take, worry, ring, catch .. Najefektywniej nauczysz się języka angielskiego z e-ANG.pl jeśli się zalogujesz.Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język angielski from Guest Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprane zdania.. They (grają) basketball tomorrow - theWymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. .Dyskusja na temat zdania warunkowe na forum językowym Prace domowe, .. Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zobacz odpowiedź.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. 2.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 1-4, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, tak aby otrzymać logicznei gramatycznie poprawne zdania..

... Przetłumacz zdania na język angielski - Czas Past Simple.

1.Czy ktos pomóglby mi przetłumaczyć te zdania?. Wyjaśnienie:.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i .Correct answers: 3 question: Zadanie 3 ( / 5) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. 0 głosów.. zadanie dodane 5 października 2010 w Język angielski przez użytkownika kasia2008107 (-970) .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 4 (Musimy wybrać)Tłumaczenia częściowe ćwiczenie na poziomie rozszerzonym.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city bikes.. 2012-03-07 14:07:31; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. 1 (Zawsze traktowano mnie .Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 5 In the bowl (jest dużo pomarańczy) .Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy..

Fragmenty w języku polskim podane w nawiasach przetłumacz na język angielski.

2011-06-12 17:07:32W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 6, p.24 - nalezy przetłumaczyć fragmenty zdań z nawiasów na język angielski.Zadania z języka angielskiego dla klas ósmych: przedział 20.04 - 24.04 Zadanie pierwsze.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. It (będzie .Answers: 3 on a question: Zadanie 3 ( / 5) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 4,444 wizyt.. Zadanie 16 1.. The report (został napisany przez) Sam.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie sześć wyrazów.Przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski.. 2012-03-13 16:30:51 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. 3 It's my dream to (iść na wędrówkę z plecakiem) _____ somewhere exotic.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski zad 6. search..

2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz tekst z języku polskiego na język angielski .


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt