Czy można mieć okres i być w ciąży ginekolog

Pobierz

Ja od zawsze bylam przekonana że w momęcie zajścia w ciążę okres u kobiety się konczy aż do rozwiązania.Hej nazywam się paulina mam 18 lat ztaram się o dzidziusia z moim naszyczonym jurz od roku i myślę że w końcu zaszłam w ciążę mam takie uczucie sbuźniał mi się okres drzy dni ale ale dostałam.Zobacz 8 odpowiedzi na pytanie: Czy można mieć okres i być w ciąży?. Czytałam o .Mam podobny problem.. Ja od zawsze bylam przekonana że w momęcie zajścia w ciążę okres u kobiety się konczy aż do rozwiązania.. Zawsze miałam regularną miesiączkę, 20 dnia każdego miesiąca, a teraz może nie jest to duże opóźnienie, ale w styczniu miałam już okres 25, a w lutym 26.Normalny okres w ciąży jest fizjologicznie NIEMOŻLIWY, chyba że doszło do poronienia.Okres w ciąży a choroba szyjki macicy?. Zaczęłam mieć takie przypuszczenia w sumie od niedawna.. Dlatego, jeśli wystąpi u ciebie krwawienie przypominające okres, pojawią się skrzepy, koniecznie zadzwoń do lekarza.koleżanki mi ost opowiadały, że można być w ciąży i jeszcze 3mies mieć okres po zapłodnieniu.. Czy podczas ciąży można mieć NORMLANĄ, obfitą, trwająca tyle co zwykle miesiączkę?. Wiem że pytanie brzmi trochę dziwnie, ale ostatnio rozmawialam ze swoja znajomą na ten temat.. Moja znajoma (pracuje w szpitalu jako pielęgniarka) powiedziala mi że okres może występować do 3 miesiąca ciąży, a ona osobiście zna kobietę która okres miala aż do 6 .witam, jestesm w ciąży , wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozywywny, a dziś dostałam okres :( boli mnie podbrzusze, mam zawroty i ból głowy ..

Czytaj więcej o czy można mieć okres i być w ciąży na WP abcZdrowie.

Okres w ciąży nie zdarza się - twierdzi ginekolog, Włodzimierz Sawicki.. jestem w ciaży czy nie jestem?. Szkoła - zapytaj eksperta (928) Szkoła - zapytaj eksperta (928) Wszystkie (928) Język angielski (682) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i .Czy można mieć okres, kiedy jest się w ciąży?.

Cały czas mam obawy, że jestem w ciąży.

W dni robocze w godz. 9 - 20 e-recepta nawet w 10 minut!czy mozna miec okres i byc w ciazy Zaloguj .. w ciąży można mieć plamienia/krwawienia, ale nie miesiączkę- proponuję się dokształcić lub zasięgnąć porady ginekologa, a nie powtarzać .Witam.. Choć ciąża wyklucza pojawienie się miesiączki, to na początku ciąży może wystąpić krwawienie.. Pytanie głupie, bo głupie, ale proszę o odpowiedź, bo sama juz nie wiem.. Czy to możliwe?Witam!. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Podczas ciąży, owszem, może wystąpić plamienie, jednak nie jest to miesiączka w ciąży.. Pytania .. 2017-06-21 20:17:43 Załóż nowy klubCzy można dostać miesiączki w czasie ciąży?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt