Zemsta test pytania i odpowiedzi

Pobierz

Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.. Cześnik i Rejent mieli swoje rzeczywiste pierwowzory.. Test składa się z 12 pytań.. W pierwszej części testu właściwe odpowiedzi zakreślkółkami,awczęści drugiej wpisz je w zaznaczonych kropkami miejscach.TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY.. Skąd pomysł, czyli geneza Zemsty.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!ZEMSTA - test ze znajomości utworu i filmu Zapraszamy do ciekawej, choć wymagającej skupienia i myślenia, wędrówki po tajemnicach utworu i filmu "Zemsta".. Jak skuteczny jest test?. Dokończ poniższe zdanie, wybierając odpowiedź spośród podanych.. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze .Test z lektury "Zemsta".. Gatunek literacki "Zemsty".. Komentarze .1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Zemsta pytania do lektury.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. 2.Z jakiego powodu włączenie do intrygi miłosnej Podstoliny przez Klarę było złym pomysłem 3.Kiedy Papkin wykazał się wyjątkowym bohaterstwem?. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. "Zemsta"..

''zemsta'' pytania odpowiedz?

Akcja "Zemsty" rozgrywa się: a) na wsi b) w mieście c) w stolicy d) we Lwowie 2. .. Balladyna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Balladyny.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Cześnik postanowił starać się o rękę Podstoliny, gdyż podziwiał jej: a) niezwykłą urodę b) doświadczenie życiowe c) posiadany majątek d) zalety charakteru 3.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Test "Zemsta" TravelTom12345 3 lata temu .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Cześnika 3. .. TEST z dramatu ,,Zemsta" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Cześnik wyznaczył Papkinowi rolę: a) obrońcy swoich interesów b) swata i posłańca c) zalotnika Klary .Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Odpowiedzi: Grupa I 1.Cześnik Raptusiewicz, Rejent Milczek 2.Odniesieniem ciężkich ran przez murarzy podczas starcia przy murze granicznym, 3.a) Podstoliny, b)Klary.. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Rozwiąż test!Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry..

Tak samo liczba odpowiedzi.

Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Zawiera nieodpowiednie treści?. TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.30 pytań i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) 30 jakich kolwiek pytań do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać17.. Możecie też zadawać nowe używając formularza kontaktowego - zakładka KontaktPytania i odpowiedzi do lektury Balladyna (74) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Balladyna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Zawiera 9 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Skomentuj.. Wybór, Warszawa 1978.. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. C. uważa go za mądrzejszego od siebie.. Żona Fredry, Zofia Skarbkowa, była dziedziczką połowy zamku w Odrzykoniu pod Krosnem (ruiny tego zamku można oglądać do dziś).Tutaj znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące komedii Zemsta..

Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.

Gatunek: komedia.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Udostępnij.. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. B. podziwia jego odwagę.. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. PiszTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Rodzaj literacki "Zemsty".. Zawiera 32 pytań.. Test: Śmigalski to: a) marszałek b) sędzia c) wojewoda d) dworzanin Rozwiązanie - Walka między Cześnikiem a Rejentem ma się odbyć w okolicy "trzech kopców w .Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.. Cześnik 2.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Wyślij zgłoszenie.. Z tekstu wynika, że Cześnik chce wysłać Papkina do swej wybranki, ponieważ A. nie ma czasu na szukanie żony.. odwdzięczę się ;* 1.Jak Milczek stał się posiadaczem jednej połowy zamku?. Excellent Koronawirus Szybki Test jest testem kasetkowym, certyfikowanym w Unii Europejskiej i w Stanach Zjednoczonych..

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.

Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. 1 Obserwuj autora Zobacz profil .Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Nie używaj korektora, ołówka.. .Sprawdzian wiadomości z lektury pt.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.TEST Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o "Zemście" Aleksandra Fredry?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Zemsta.. Grupa II: 1.Czaśnik oburzony na poczynania Rejenta, wysyła Papkina ze służbą, by przepędził .EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012, JĘZYK POLSKI - PYTANIA, ODPOWIEDZI: ZEMSTA Fredry, bajka KRASICKIEGO, tekst Miodka, ROZPRAWKA o literaturze - ODPOWIEDZI, ARKUSZE, PYTANIA 2012-04-24 19:50 AgPytania i odpowiedzi FAQ Zanim zadasz pytanie przez formularz kontaktowy sprawdź naszą bazę najczęściej zadawanych pytań a być może otrzymasz odpowiedź już teraz.. Miejscem jest zamek szlachecki.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. c) Klary 4.a) Papki b)Wacław c)Klara 5.Rejent 6.Ślub Wacława i Klary.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Wyślij zgłoszenie splecze.. Papkin 7.Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Quiz w Poczekalni.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. Dorota 5 lat temu.. Pytania i odpowiedzi do lektury Zemsta (30) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zemsta, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Masz 45 minut na to, by wykonać wszystkie zadania.. Wykrywa obecność .Wydarzenia przedstawione w Zemście rozgrywają się w ciągu jednego dnia.. Quiz w Poczekalni.. Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt