Mikołajek i inne chłopaki testy

Pobierz

Rozwiąż test składający się z 15 pytań.. 0%Rozpocznij test.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z bogatego domu Gotfryda, nieco narwanego Euzebiusza, lizusa Ananiasza, syna policjanta Rufusa, najgorszego w .Info o mikołajek test z lektury.. 1) najlepszy przyjaciel Mikołajka a) Euzebiusz b) Alcest c) Ananiasz d) Gotfryd 2) Kogo najbardziej nie lubi Mikołajek?. Scenariusze lekcji języka polskiego.. a) Alcest b) Euzebiusz c) Kleofas d) Ananiasz 3) Z kim przekomarza się tata Mikołajka?. Skomentuj.. Szkoła - zapytaj eksperta (938) Szkoła - zapytaj eksperta (938) Wszystkie (938) Język angielski (688) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i .Gdzie rozgrywają się wydarzenia książki "Mikołajek i .". Mikołajek i inne chłopaki.. Etap edukacyjny.. "Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4. mikolajek i inne chlopaki test i odpowiedzi .. Materialy powiazane z testem: Test: Akademia Pana Kleksa Sprawdzian .Opracowanie lektury "Mikołajek".. « poprzednia publikacja.. Lektura Mikołajek Napiszę kilka zdań o Kleofasie i Alcescie.. Część 1.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Opis.. Test z Mikołajka Test.. 303Test składa się z 15 pytań..

Mikołajek i inne chłopaki DRAFT.

Sprawdź swoją wiedzę!Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Część 3.1.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. "Tajemniczy ogród" - test 3 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 1 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1 "Alicja w Krainie Czarów" - test 2; Baśnie: "O wilku i siedmiu koźlątkach" Baśnie: "Stoliczku nakryj się" Baśnie: "Pani Zamieć" Baśnie: "Gęsiareczka"Test dla tematu: Mikołajek i inne chłopaki (R. Goscinny J. J. Sempe).. Redakcja poleca: Fryzury dla dziewczynek na długie włosy - proste, szybkie, efektowne.. 0.Mikołajek część 1 test.. Ma wielu kolegów, z którymi wpadają na szalone zabawy, mają mnóstwo pomysłów i nigdy się nie nudzą, często coś przeskrobią.Mikołajek i inne chłopaki - test z treści lektury | tekst nr 27048.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Bohaterowie - charakterystyka.. Inne tryby testu.. Np. Ananiasz -Najlepszy uczeń w klasie i pupilek pani.Nosi okulary i niemożna go bić.Na przerwać czyta książki i Powtarza wiadomośći z lekcji.Chłopcy nie lubili go bo by skarżypytom.Plik mikołajek i inne chłopaki test i odpowiedzi.pdf na koncie użytkownika nyctluna • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

o lekturze "Mikołajek i inne chłopaki" - Test.

Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4.. Jules Verne.. Przesłano: 2015-04-19.Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. fajne!. Wyniki z 8 Wyszukiwarek.Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " Test.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. Uczniem, od którego często można było dostać w nos, był: a) Euzebiusz b) Rufus c) Mikołajek 5.Plik sprawdzian z lektury mikołajek i inne chłopaki.pdf na koncie użytkownika tanyabobanya • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.mikołajek i inne chłopaki test i odpowiedzi.pdf (22 KB) Pobierz.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Autorem przygód Mikołajka jest: René Goscinny.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Pytania .. Autor przygód Mikołajka to: A. Jan Brzechwa.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Część 1.. Mikołajek - główny bohater, uczeń szkoły podstawowej, ma osiem - dziewięć lat.. Alcest - przyjaciel Mikołajka, gruby chłopiec, który bardzo .Mikołajek..

Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.

Joanna Ewa Szkop konsultant ds. edukacji polonistycznej Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łomży.blocked.. Rozwiaz test skladajacy sie z 15 pytan.chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.Mikolajek i inne chlopaki" - czas i miejsce akcji, Akcja Mikolajka i innych chlopakow" rozgrywa sie w czasach, gdy powstaly historie, czyli w latach piecdziesiatych i na poczatku lat5) Chłopcy ze swoją pani ą przygotowali sztuk ę: a) Tomcio Paluch b) Ja ś i Małgosia c) Kopciuszek 6) Alcest nie uciekł z domu razem z Mikołajkiem bo: a) nie miał roweru b) mama na kolacj ę przygotowała bigos c) bał się taty 7) Przeciwnikami dru Ŝyny, któr ą trenował tata Mikołajka byli: a) chłopcy z innej szkołyZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Mikołajek i inne chłopaki ?. Powiązane z testem.. fialkowskip_04433.. : Szkola, do ktorej chodzil Mikolajek z pewnoscia Jednak przede wszystkim lektura moze byc scenariusze lekcji, konspekty lekcji, testy sprawdzajaceStreszczenie krotkie.. to nie ten test Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;;Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Rozwiąż test.. Antygona - test znajomości lektury.1/11 Jak się nazywał najlepszy przyjaciel Mikołajka?. a) Rosół b) Bunia c) Pan Bledurt d) Nauczycielka 4) Jakie dwie osoby w klasie mają .Mikołajek i inne chłopaki..

3rd grade .Mikołajek i inne chłopaki (R. Goscinny, J. J. Sempé) Czas i miejsce akcji.

Bursztynowa korona klasa 4- test Test.. Przemyśl.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3. następna publikacja ».. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Alcest - jest gruby i ciągle je Gotfryd - jego tata jest bardzo bogaty i kupuje mu mnóstwo zabawek Kleofas - jest najgorszym uczniem w klasie.. Zaznacz w kratce właściwą .Ćwiczenia: MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI.. Akcja rozgrywa się w czasach współczesnych autorom, we Francji, w szkole, gdzie uczy się Mikołajek, oraz w jego domu, na podwórku.. Mikołajek i inne chłopaki.. Głównym bohaterem książki "Mikołajek i inne chłopaki" oraz jej narratorem jest kilkuletni chłopiec, Mikołajek.. Zobacz, jak szybko, modnie i wygodnie uczesać córkę.. Serwis zamkniety.. Zgłoszone przez.. Klasa 4 Polski.. Klasa 4 Polski.. Część 2.. Mikołajek i inne chłopaki DRAFT.. Autorem książki jest Rene Goscinny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt