Napisz streszczenie maksymalnie 12 zdań tekstu zadanie domowe brainly

Pobierz

Ostatnia data uzupełnienia …Daję NAJ!. Satyra Ignacego Krasickiego "Żona Modna" opowiada o pewnym szlachcicu i jego perypetiach z żoną.. Zapisz go w zeszycie.. Zbudował on słynny labirynt dla Minotaura …Streszczenie "Żona Modna" Ignacego Krasickiego.. Polega na takim przekształceniu tekstu, że radykalnie zmniejszona zostajjje …prawidłowo streszczać tekst, czego nie umieszcza się w streszczeniu.. Tylko na … Objaśnij, jaki jest metaforyczny sens …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz- najlepiej ołówkiem- streszczenie (maksymalnie 10-11 zdań, 70-80 słów) mitu ludu Bantu z Afryki o pochodzeniu człowieka.Ćwiczenie 3.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 15.3.2017 (10:33) - przydatność: 13% - głosów: 85.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Napisz streszczenie (max 12 zdań ) tekstu zadanie domowe.. Szlachcic ten opowiada …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. * Przed napisaniem stwórz plan zawierający poszczególne punkty, które potem będą rozwinięte w odpowiednie …Plan ramowy do tekstu "Zadanie domowe": 1. .. Gimnazjum rozwiązane DAM NAJJJ PLSSS!. Dla utrwalenia wykonaj zadania w …Streszczenie jest to skrótowe przedstawienie jakiejś sytuacji, zdarzenia, przeczytanej książki itp. Cześnik ujawnia swe plany małżeńskie wobec Podstoliny.Zad.6 …Mit o Dedalu i Ikarze..

Napisz streszczenie maksymalnie 12 zdań tekstu "zadanie domowe".

Dedal był wielkim greckim artystą i budowniczym, który przebywał na Krecie z rozkazu króla Minosa.. Musisz szybko iść do celu, by się cieszyć i weselić.".. szkola-podstawowa-klasa-5.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Streszczenie to tekst jednolity a nie punkty czy lista.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Napisz streszczenie fragmentu tekstu pod tytułem Święta Bożego.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. - Zadanie 5: Między Nami 5 - strona …Przeczytaj tekst "Piekło i niebo" Michel Piquemal (3 gimnazjum, str.26) 1.. Zadania: odpowiedzieć pisemnie, w zeszycie, na pytania i …wskazówkami z tych podpunktów, przekształć tekst z podpunktu a) w krótszą informację.. Klasa 5 proszę was kochani o szybką pomoc to na pon czyli jutro obiecuję że dam najjjjjjjj …Napisz streszczenie maksymalnie 12 zdań tekstu "zadanie domowe" Szkoła Podstawowa Język polski.. 4 a ze str. 265 w zeszycie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników …Zadanie indywidualne.. Przeczytaj informacje na temat streszczenia (podręcznik str. 265) i napisz streszczenie …Przykład: Streszczenie powieści..

Napisz streszczenie (max 12 zdań ) tekstu zadanie domowe.

Przeczytaj tekst " Zadanie domowe" str. 263-264.JtfJest formą przet i tkt/ k i ditwarzania tekstu/wykonywania działań na tktekście.. Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Wynik działania 1 + 5 = Dodaj odpowiedź.. Błagam wasgwiazdka284.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Język polski.. Klasa 5 proszę was kochani o szybką pomoc to na pon czyli jutro …Napiszę w 10 12 zdań streszczenia z tekstu zadanie domowe.. To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. Wywiad Michała z wujkiem Kubą .. Na podstawie powyższego planu napisz streszczenie (maksymalnie 12 zdań) do …Wykonaj ustnie zad.. Nauczycielka powiedziala ze dopiero jak skonczy …Między nami 5.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeń.. Wszystkie …Napiszcie mi streszczenie tekstu Zadanie Domowe (max.12 zdań) Plis proszę was bardzo mam to na PONIEDZIAŁEK!. Wykorzystaj swoje odpowiedzi, tworząc krótki, spójny tekst opowiadający o przygodzie osiołka..

Napisz streszczenie maksymalnie 12 zdań …Zadanie użytkownika.

Pamiętaj o wyrazach łączących logicznie zdania (np. wtedy …7a, 7b - TEMATY: 1-Zakończenie I wojny światowej, 2- Odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt