Palindrom kobyła ma mały bok

Pobierz

παλίνδρομος, palindromos - biegnący na powrót, palindromeo - biec z powrotem) - wyrażenie brzmiące tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do …Palindrom - fajne słówko lub zdanie mające na celu pokazanie, iż czytane w wspak brzmi tak samo.. Strona internetowa została założona w Natkaszczerbatka.pl wyników wyszukiwania 32 razy za 31 słów kluczowych (dla …Te lektury szkolne koniecznie musicie przeczytać.. Palindrom - …Zebraliśmy dane o ponad 1,481,989 słów kluczowych.. W ksi ąŜce Tadeusza Morawskiego Kobyła ma mały bok, czyli o polskich palindromach , wzbogaconej w …w palindromie ma mały bok.. Jeżeli znasz inne …W latach międzywojennych, kiedy odkrywany był dla studiów 7 Tadeusz Morawski: Kobyła ma mały bok, czyli o polskich palindromach.. Hasło.. Ile Roman ładny dyndał na moreli?. Zobaczcie, co znalazło się na naszej liście.. Dane wyjściowe: palindromy (o ile wystąpiły w podanym …Portal historyczny Histmag.org - historia dla każdego!Kobyła ma mały bok.. Jest …Przykładami mogą być nasze, polskie "Kobyła ma mały bok" czy też "Ikar łapał raki" - czytane od końca brzmią tak samo.. palindromeo - biec z powrotem) - wyrażenie brzmiące tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do lewej.. Umożliwić wczytanie ciągu z pliku lub klawiatury.. Istnieje wiele …Palindrom (gr.. Łapał za kran, a kanarka złapał..

Przykładem palindromu …Kobyla má malý bok.

παλίνδρομος, palindromos - biegnący na powrót, palindromeo - biec z powrotem) - wyrażenie brzmiące tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do …Palindrom to symetryczny układ liter, który, przeczytany od początku do końca, ma takie samo znaczenie, jak wypowiedziany od końca do początku.. "Kobyła ma mały bok" - czy ktoś z Was próbował kiedyś napisać własny palindrom?. Określenie hasła.. Jeżeli tak, to koniecznie zajrzyjcie do artykułu.. Zakopane …Hasło do krzyżówki "palindrom" w słowniku krzyżówkowym.. Share this page.. Dane wejściowe: ciąg znaków.. On the …Ano to specjalnie skomponowany układ literowy, wyraz lub grupa wyrazów dające odczytywać się identycznie wprost (od lewej do prawej) i wspak (od prawej do lewej).. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "kobyła ma mały bok" znajduje się 1 opis do …Palindrom (gr.. παλίνδρομος, palindromos - biegnący na powrót, palindromeo - biec z powrotem) - wyrażenie brzmiące tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do … Lista słów najlepiej pasujących do określenia "ma mały bok palindrom": ADA ALA ROMB KOBYŁA KWADRAT ŁOSZAK SABA NEL …Hasło krzyżówkowe "kobyła ma mały bok" w słowniku szaradzisty.. palindromeo - biec z powrotem) - wyrażenie brzmiące tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do lewej..

Przykładem palindromu jest: Kobyła ma …Palindrom (gr.

Kobyła ma mały bok.. Wydawca: Spółdzielnia »Rozrywka«.. 邏 Odczarowujemy nielubiane pozycje!. Red. Ro- man Nowoszewski.Kobyła ma mały bok - 2008 Tadeusz Morawski - niekwestionowany autorytet w świecie palindromów - wydał już cztery książki z własnymi palindromami, a teraz, w …"Kobyła ma mały bok": (A mare has small side) " Zakopane i cel wieczoru urocze i w lecie na pokaz ": (Zakopane [a resort in Tatra Mts.]. polszczyzna.pl.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "palindrom" znajduje się 60 opisów do krzyżówki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt