Sprawdzian w pustyni i w puszczy

Pobierz

W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. 2011-11-16 17:52:56; W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Więcej.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś?. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel?. 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.. Życzę miłego rozwiązywania.. Stanach Zjednoczonych.. polskiej .Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Skomentuj.. Rozwiąż test!Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Inne tryby testu.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Edytuj elementy.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Udostępnij Udostępnij wg Thomskubis.. Rozwiaż quiz, sprawdź swoją wiedzę o lekturze i utrwal wiadomości ze szkoły!W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docTest ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''..

W pustyni i w puszczy.

test znajomości lektury W Pustyni i W Puszczy?. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. Osadź.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.. Egipcie.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. 8Zgłoś błąd Jakiej narodowości był ojciec Stasia?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Odpowiedz.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. merken in "Meine Apps"Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Rozwiąż test!⁵grobla — wał ziemny, który utrzymu e wodę w sztucznym zbiorniku lub chroni przyległe tereny przed wylewami rzeki.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy..

W pustynii i w puszczy.

2011-12-11 18:00:36; pomożesz mi to rozwiązać ?. Polub.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Co powinnam wiedzieć z W pustyni i w Puszczy?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Jakie nazwisko miała Nel?. Quiz w Poczekalni.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Jak nazywali się główni bohaterowie?W pustyni i w puszczy'' Twój wynik: 70 na 70 pkt Dziękujemy za zabawę i udział teście!. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. Klasa 5 Lektury Polski.. Mirusinda 4 lata temu.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczySprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. [przypis edytorski] ⁶czerwonak — flaming; nazwa potoczna.. 10 punktów do zdobycia!. .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury..

6.Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

Zadanko.W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Staś zabił lwa, później porywaczy.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiTest ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Ej ktoś wie jakie były pytania na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy proszę .Temat: Czy uważnie przeczytaliśmy książkę Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy" Cele lekcji: - przypomnisz sobie podstawowe wiadomości o Henryku Sienkiewiczu, - sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki "W pustyni i w puszczy".. Rozwiąż test.. TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" ..

2010 ...w pustyni i w puszczy - test z humorem.

Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Opis testu.. Patisonka123xdp 02 listopada 2016 40/70 dzieki pomogło dostałam 4.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt