Przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania wpisz w każdą lukę literę którą oznaczono brakujące

Pobierz

Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). (0-3) A VERY UNUSUAL HAIRDRESSER "How are you?Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wybierz w luki 2.1.-2.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Uwaga!. A STRANGE COINCIDENCEPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Zadane 7 Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Zadanie 8.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekstPrzeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania Wpisz w każdą lukę 1 - 4 literę którą oznaczono brakujące zdanie A-E tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst uwaga Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej lukiPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania..

przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania.

RAINING POETRYPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Przeczytaj trzy teksty dotyczące jedzenia.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. (0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga!. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Rozumienie tekstu czytanego zadanie 7 - poziom podstawowy.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. (0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Uwaga!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). RAINING POETRYPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę literę, która oznaczono brakujące zdanie, ta, aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Podaj w każdą lukę (7.1.-7.3.). Uwaga!. literę, ) .Strona 8 z 13 MJF-1P Zadanie 7. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Zadanie 8.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. 15 pktMatura z języka angielskiego 2020.. Wpisz w luki (1-4) litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania.. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Zadanie 7.. (0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania..

8.1.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). (0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. CLUNY'S CAGEPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. PREPARANDO UNA PRESENTACIÓNWpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. (0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. (3 pkt) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w luki 2.1.-2.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Uwaga!. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie, tak, aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Missing Smartphone Two weeks ago, I bought the smartphone of my .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. SCHÜLERJOBBERPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga : dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Zadanie 8.. MISSING SMARTPHONEStrona 8 z 14 Zadanie 8.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Jedni zdanie zostało podane dodatkowo.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Zadanie 8. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). Uwaga!. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekstPrzecinki stawiamy przed większością spójników.. Uwaga!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. MISSING SMARTPHONEPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt