Test szatan z siódmej klasy odpowiedzi

Pobierz

Wyślij zgłoszenie Agata_Froncz.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Z boskiej komedii Dantego 2.. 10 Obserwuj autora .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i .Odpowiedz na pytania.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Podobne działy.. Quiz w Poczekalni.. 2011-12-06 23:04:25; Miał już może ktoś test z lektury pod tytułem ,, Szatan z siódmej klasy "?. pokaż więcej odpowiedzi (2) .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Jak dobrze znasz lekturę pt. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. ChBopca nazwano ˚szatanem ˛ , gdy|:Temat: "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test przygotowany na następnych stronach, wpisując do zeszytu odpowiedzi (np. 1-A),w każdym zdaniu jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź .. Tagi dla tego testu: test HapyKornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Szatan z siódmej klasy.

Wyślij zgłoszenie.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. 1812 3.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jako nosze w 1863 roku.. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: MarianSzatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające.. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. Quiz w Poczekalni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozpocznij quiz.. pytanie 1 z 15.. Nikt nic nie ukradł.. Peliji 5 lat temu.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomo[ lektury "Szatan z siódmej klasy" Poziom trudno[ci: Zredni 1..

Szatan z 7 klasy.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A. Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Prześlij zdjęcie pracy do 9.05!. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Skomentuj.. GBównym bohaterem lektury jest: A - Profesor Gsowski B - Adam Cisowski C - Wanda D - harcerze 3.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.. Lektury szkolne.. Więc z przyjaciółką zostałyśmy w sali na przerwie i spisałyśmy pytania, ale bez odpowiedzi.Test zawiera pytania na temat lektury "Szatan z siódmej klasy".. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?.

poleca 73 % ... Szatan z siódmej klasy.

Życzę miłego rozwiązywania testu!Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Julka181818 4 lata temu.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Ogólna wiedza literacka.. 1812 3.Mieliśmy przeczytać 'szatan z siódmej klasy'' a ja nigdy nie dąże przeczytać lektur, bo z czytaniem to mi sie nie chce.. Odpowiedzi na pytania zawarte są w książce.. Pamiętnik księdza 5. ,,Strzeżcie się domu" 6.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. "Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. Harry Potter .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. Udostępnij.. Odpowiedzi: 1.. Test składa się z 12 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 77 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. gabciaa222 5 lat temu.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

...Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).

77 Obserwuj .. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!. "Szatan z siódmej klasy" .. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Szatan z siódmej .Jak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy "?. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Wyślij zgłoszenie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Psi Patrol.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. 8 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .Szatan z 7 klasy - test.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Testu nie trzeba drukować, ani skanować.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. "Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. ˚Szatan z siódmej klasy ˛ to: A - nowela B - powie[C - opowiadanie D - sprawozdanie 2. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySzatan z siódmej klasy - test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt