Kartkówka z lektury felix net i nika

Pobierz

Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. 4.00 (2 głosy) Rosiczka tygrysia.. Jak miał na imię pies Felixa?Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jak nazywają się główni bohaterowie?. Edytuj elementy.. Polub.. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego.. Analiza treści.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Motyw.. Jak miał na nazwisko Net?. Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach.. e) Nad robotem pielęgniarzem.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Test z części 1-2, czyli .. Osadź.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Więcej.. Kto to PióroQuiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. pytanie 1 z 20.. Gimnazjum, do którego uczęszczają bohaterowie książki nosi imię.. Stefana Żeromskiego; Stefana Kuszmińskiego; Stefana Kutlińskiego; Sprawdź się w poniższych tematach:Dziewczyna dostaje od Neta pierścionek, jeden z tych z odnalezionego skarbu.. pytanie 1 z 15. Podaj ich imiona i nazwiska.pytania otwarte z lektury felix,net i nika Oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 474 Reads 4 Votes 2 Part Story.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Sprawdź swoją wiedzę o bohaterach z lektury Felix, Net i Nika!

Autorem cyklu ,,Felix, Net i Nika" jest .. Education.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Test składa się z 12 pytań.. Więcej dowiecie się czytając książke.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Szukaj.. Gra planszowa na motywach lektury pt. "Opowieści z Narnii" [16.10.2013] Tryb dostępu: .. Magiczne wynalazki - zadanie twórcze po lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" [02.11.2018] Tryb dostępu:Wynalazki Julian Kołodziej Eryk Moloczyk Adrian Niedzielski Bartosz Gzyl Wstęp Na tej prezentacji dowiesz się : 1.O wynalazkach i ich funkcjach.. trzecioosobowym, drugoosobowym, .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Wstęp Pełzacz Pełzacz Kto to wynalazł ?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Net Bielecki - charakterystyka.. Wypróbuj pierwszy!. lektur.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. f) Nad statkiem kosmicznym z napędem bez paliwowym.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Read odpowiedzi from the story pytania otwarte z lektury felix,net i nika Oraz Gang Niewidzialnych Ludzi by rafix240 (Rafał garczynski) with 248 reads..

W jakich okolicznościach poznali się bohaterowie lektury?

Z jakim typem narracji mamy do czynienia w "FNiN"?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lekcja z lekturą - materiały z blogów blogów .. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.. Z chęciom sprawdzę twoją wiedze na temat tej superpaczki i ich przygód!. poleca 80 % 4059 głosów.. Co się stało z rodzicami Niki?. Zagraj w ten quiz raz jeszcze!. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Coś poszło nie tak .Podczas nocnej akcji w Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa odwiązali rosiczkę żeby zapolowała na czterdziesto centymetrową muchę.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. polskiego, Dalej #8..

Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?

Możesz rozegrać 3 darmowe quizy!. opowiadanie, powieści, poezji, Dalej #9.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Felix, Net i Nika… są przykładem: noweli.. Treść .TEST O KSIĄŻCE FELIX NET I NIKA Jesteś fanem przygód Felixa Neta i Niki?. Udostępnij Udostępnij wg Email13.. 17) Na jakie zajęcia dodatkowe uczęszczali Felix, Net i Nika?Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi .. Zagraj w quiz.. Sprawdź swoją wiedzę!. Tajemnice Niki Klasa wyjeżdża na wycieczkę w góry.. Felix daje w prezencie babci pierścionek z oczkiem, który należał do niej.. trzecioosobowym, ale liczby mnogiej.. chomik8.. Rafał Kosik; Bolesław Prus; René Goscinny; Sprawdź się w poniższych tematach: Trudne słowa w języku polskim.Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w Warszawie trzynastolatek, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka trzynastolatek, syn malarki i informatyka, wrazFelix, Net i Nika.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Played 0 .prezentacja z polskiego.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Znajomość treści powieści, cech gatunku, terminów związanych z epiką..

Zmień szablon ...Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Sprawdź się!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt