Napisz plan swojego dnia po niemiecku

Pobierz

O 7.45 ide do szkoły.. 2009-10-14 12:25:34 Napisz po niemiecku swój plan dnia 2010-05-24 21:06:39Napisz po niemiecku swój plan dnia.. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Napisz swój plan dnia na wikend po Niemiecku 2010-02-07 21:35:31 Plan dnia po niemiecku !. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Opisz swój pokój po niemiecku.. dnia 15 Lis 2008 20:49,Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Zjadłam obiad.. Napisz do adminia;Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Przykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Po zajeciach wracam o domu.. Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. np. wstaję o 7. ide na zakupy o 10. jem obiad w południe i coś takiego zwyczajnego.. Polish Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Plany zasilania: często zadawane pytania.czym różni się CV po niemiecku od polskiego CV; co musisz dodać, a co usunąć z CV po niemiecku; jak napisać CV po niemiecku, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną; jak powinien wyglądać życiorys po niemiecku.. W domu odpoczywałam.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Napisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zrobiłam zadanie domowe.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Ulubione jedzenie .Rozmawiaj po niemiecku przez Gadu-Gadu i Skype!.

Oprócz: Napisz swoj plan dnia po niemiecku.

Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Na początek zobacz, jak wygląda wzór CV po niemiecku (Lebenslauf) z naszego kreatora CV (stwórz CV teraz .. Der Tagesablauf - mein AlltagOpis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. 0 głosów.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) .. nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. "Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz swój przebieg dnia (po niemiecku) na przykład: Ich stehe um 7:00 Uhr auf.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis dnia po niemiecku - wzór.. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. Proszę na dzisiaj!. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. !Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU swoj plan dnia po niemiecku.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. Baaardzo proszę!. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Przykłady użycia - "plany" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

(o 14,30 jem obiad)Plan tygodnia po niemiecku pline.

napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt.. Po południu poszłam do domu.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. 3,597 wizyt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt