Napisz wypracowanie o swoim dniu po niemiecku

Pobierz

Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. zwroty proszę takie proste, zeby sie pani nie kapła.. od Blackblondie 14.04.2010 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź.. prostym językiem najlepiej bo to pierwsza klasa.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Napisana przez: ./ Wypracowania.. Po obiedzie spotykam się z .Napisz o swoim najlepszym dniu jaki przezyles.. Potem idę się ubrać i umyć.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z… Niemiecki podstawy dla początkujących, WypracowaniaOpis babci po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. (idę do szkoły o 7:45) 6.UM 8:00Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. z óry dzięki.. "Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!.

Napisz wypracowanie o swoim dniu po niemiecku.

TŁUMACZENIE: Wstałam o 6.. Przykładowy opis Warszawy w języku niemieckim.napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. jestem w 1 gim.. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Po zajeciach wracam o domu.. O 7.45 ide do szkoły.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Napisz po niemiecku o swoim pechowym dniu.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. na całą stronę.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Cześć!. Oprócz: Napisz po niemiecku o swoim pechowym dniu.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Zadanie: napisz coś o swoim koledze po niemiecku 5 10 info Rozwiązanie: meine freund jego jej imie er jeśli to jest on ist grób sie jeśli ona istNapisz po niemiecku opowiadanie o swoim zwierzątku..

Jak opisać swój dzień po niemiecku?

O 14:25 pojechałem do domu.Przykład opisu przyjaciółki po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Szukasz prac z Wypracowania z przedmiotu Język niemiecki?. 2017-03-26 14:04:16napisać kilka zdań po niemiecku .. Prawie ciągle mam 6 lekcji.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. 2015-06-18 21:20:45 tłumaczenie przepis po niemiecku 2009-11-09 17:16:41 Napisz 10 zdań o wczorajszym dniu .. znajdziesz nagranie całego wykładu :).Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. mam dopiero 1 rok ten przedmiot.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. to opowiadanie musi byc na 9 zdan.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuMam napisać po niemiecku wypracowanie o swojej przyszłej pracy zawodowej.Jestem bezrobotnym a chciałbym pracować w biurze jako księgowy.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. 2012-02-13 16:14:22 napisz liczby od 100 w języku niemieckim na jutro 2015-04-15 19:32:58 Napisz 5 zdań w języku angielskim o swoim idolu..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

poleca 84 % .. W szkole napisałem dwie klasówki.. Użytkownicy szukali również w naszych .Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. Zjadłam śniadanie.. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi iść do szkoły.. musze na jutro napisac opowiadanie o moim dniu.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Codziennie wstaje o 7.00.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. (ubieram się o 7:15 i jem śniadanie) 5.ICH GEHE ZUR SCHULE UM 7:45 UHR.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam .DZIEŃ POWSZEDNI 1.ICH WACHE UM 7:00 UHR.. Potem poszłam do szkoły.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. odpłacę się .. Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.. Przykład opisu babci po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. czesc.. Poszedłem tam żeby napisała kilka zda .Podstawowe zwroty po niemiecku w restauracji.. / Dzień dobry, chciałabym zarezerwować stolik na 18:00.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt