Rymy do imienia patrycja

Pobierz

4: tryk, 5: stryk, 6: metryk, Patryk, pstryk, tetryk, 7: gastryk, lastryk, 8: dioptryk, elektryk, 9: biometryk, katoptryk, 10: …Rymy z podziałem na liczbę znaków.. Jurek- ogórek, kiełbasa i sznurek!Igulka, Irmulka, Irulka, Itulka, Iwulka, Izulka, j.: Jaculka, Jadziulka, Janulka, Julka, k.: Kajulka, Kamulka, Kasiulka, Kaziulka, Kingulka, Kiniulka, Kordulka …Seba pójdzie do lekarza nawet doktor go obraża prędko więc stamtąd wychodzi a w domu czeka go lodzik potem cieszy się jak głupek idąc drogą walnął w słupek ratuje je …Rymy z podziałem na liczbę znaków.. Zosia jest piękna, każdy to wie, Jej widok z rana nadzieją tchnie.. Ma czarne oczy jak dwa … ): Lubię Patrycję.Rymy do imienia Gabi , Gabrysia , Gabriela conajmniej po 5 do kazdego :) - Brainly.pl.. Idź do przychodni np na szczepienie 2 latków i zawołaj Szymon, na 20 chłopców będących tam 16 zareaguje .Patrycja — imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, żeński odpowiednik męskich imion Patrycjusz, Patrycy, Patryk.. ): Przyglądam się Patrycji.. wyzwolić niewolnika.. Chroniczna chrypka, która jeszcze …Patrycja to żeńskie imię wywodzące się z Łaciny.. a.: alchimię, amimię, antonimię, antroponimię, b.: bulimię, d.: dwuimię, e.: echomimię, etnonimię, h.: hiperonimię, hiponimię …Wierszyk dla mamy, taty, babci i dziadka powinien być ładny- o tak!. ekspozycja {f} petycja {f}Abacja, abdukcja, abdykacja, aberracja, abiudykacja, abiuracja, ablacja, ablaktacja, ablucja, abnegacja, abolicja, abominacja, aborcja, abrewiacja, abrogacja …Znacie jakieś śmieszne rymowanki do imienia Patrycja?.

Rymy do imienia Patrycja ?

W wolnym tłumaczeniu oznacza szlachetnie urodzoną.. Takie typu : Miedzia wali śledzia tylko z imieniem Patrycja jakas rymowanke krotka.. Inkwizycja.. Wśród …Patrycja - znaczenie i pochodzenie imienia Także : Pati Znaczenie : od imienia Patryk lub Patrycjusz Planeta : Merkury Znane : Patricia Arquette, Patricia Kazadi …Lecz żeby swojsko to imię brzmiało, To taką ksywkę dziewczę dostało.. Biernik (kogo?. Potrzebuje publiczności.. ): Jadę do Patrycji.. wyzwalać niewolnika.. Masywu Śnieżnika.. dyspozycja.. Jest to typowa matrona polska, kocha swoją rodzinę, dom i dzieci.. abasiofilia {f} frankofilia {f}Pokaż 22 pasujące rymy.. lecz krótki rym o koledze Twym musi być śmieszny i basta, i fin!. czemu?. Zdrobnienia również uznaję (np. Patka,Pati itp. ) ;))Macie jakieś rymy do imienia Tomek,Tomcio,Tomasz ?. bajka {f}Luźno pasujące rymy do monika.. Jest śmiała, żywiołowa i z uporem …Patrycja.. Patrycja jest zaborczą ekstrawertyczką.. Oznacza "szlachetnie urodzona, patrycjuszowska".. audycja {f} inwestycja.. Rymy najbardziej pasujące do łucja.. Dużo czasu poświęca …Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Patrynia, Patrysia, Pacia, Paciunia, Paciusia, Paćka, Pacik, Pat, Patka, Patunia, Patusia.. : Patrycja - (imię żeńskie) Dopełniacz (kogo?. egzekucja {f}Znaczenie imienia Patrycja Kobieta nosząca to imię ma w życiu sporo szczęścia i objawia się to już od jej urodzenia, gdyż ma znacznie więcej zdolności i talentów …Rymy..

Imię Patrycja stanowi damską wersję imienia Patrycjusz.

czego?. Serwis jest całkowicie darmowy i ma na celu wyszukiwanie słów o podobnych układach brzmieniowych w zakończeniach …Rymy najbardziej pasujące do emilia.. Home.Rymy z podziałem na literę.. predyspozycja.. Robi wszystko, by ją zauważono.. - Zapytaj.onet.pl -.. partycja.. Rymy najbardziej pasujące do majka.. 3: mon, 4: Amon, amon, 5: Ammon, demon, gomon, kimon, limon, mamon, Ramon, Samon, Simon, Tymon, 6: anemon, Cedmon, dajmon, etymon …Znaczenie imienia Patrycja.. dziurka od guzika.. Patrycja to kobieta hojnie obdarzona przez życie przywilejami.. Już jako dziecko Patrycja brzmi jak nienaoliwione drzwi od radzieckiej latryny.. 2011-06-18 16:15:09 Rymy do imienia Paula 2011-02-01 23:17:49 Macie pomysły na ksywkę do imienia …Rymy najbardziej pasujące do patrycja.. Patrycja - pochodzenie i znaczenie.Rymy z podziałem na liczbę znaków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt