Napisz co robiłeś na wakacjach po angielsku

Pobierz

I dajcie tłumaczenie Plis potrzebuje na jutro daje naj.. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Zgłoś nadużycie.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. !napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po angielskuPrzykładowy opis wakacji po angielsku.. (2 czynności) 3.. Napisz gdzie jesteś.. napisz pocztowke do kolegi/kolezanki w Australii i poinformuj o tym *gzdzie jesteś *jak wyglada okolica *jak spędzasz czas *co ci się najbardziej podobaCo robiłeś w wakacje po ANGIELSKU min 6 zdań .. Co robicie dzisiaj/w tej chwili?. In Miami, we stayed at The W hotel.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Question from @Daniel991wppl - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisz po angielsku 20 zdań co robiłeś w wakacje.. Question from @Zancia123456 - Gimnazjum - Język angielski.. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTe wakacje były bardzo fajne.. Jaka była Pogoda 2009-10-11 18:43:46; napiszesz życzenia po niemiecku?. Chcę usłyszeć, co dzisiaj robiłeś.. Może by zmyślone 2010-01-21 18:54:56 napisz o sobie pare zdań po angielsku ;( 2010-09-02 16:13:03Napisz co robiłeś na wakacjach.. Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. Co tam robiłeś 6..

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Czas na krótką lekcję angielskiego, czyli słówka tematyczne.. PROSZĘ O POMOC !. Odpowiedź Guest.. ( po angielsku) (siedziałem w domu) 1 Zobacz odpowiedź engswot engswot I spent my summer holiday at home.. Napisz po angielsku 20 zdań co robiłeś w wakacje.. Question from @Zancia123456 - Gimnazjum - Język angielski.. I .Opis ferii po angielsku: na wsi.. DAM CELUJĄCY ;DTłumaczenie hasła "co dzisiaj robiłeś" na angielski.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Opisz w czasie przeszłym co robiłaś / robiłeś w wakacje nad morzem po angielsku .. malwa1722 malwa1722 30.10.2010Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane Opisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach nad morzem po angielsku.. Więc, powiedz, co dzisiaj robiłeś.po powrocie z wakacji postanowiłeś napisać list do kolegi z zagranicy w którym: -napisz gdzie byłeś na wakacjach -napisz czym podróżowałeś i jak długo trwała podróż -opisz co robiłeś na wakacjach i dlaczego podobało ci sie miejsce w którym przebywałeś -wyraź nadzieje że kiedyś jeszcze raz odwiedzisz to miejsce oraz zachęć kolegę do wyjazdu na wakacje na których ..

Jak długo byłeś na wakacjach.

WikiCzeko10 WikiCzeko10 30.10.2012 Język angielski Gimnazjum rozwiązane Napisz co robiłeś na ostatnich wakacjach po angielsku prosze o szybką odpowiedz i dzięki .Napisz maila po angielsku co robiłeś na wakacjach rano po południu i wieczorem do kolegi z angliNapisz list po angielsku co robiłeś na wakacjach ( W czasie present perfekt) Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Zdjęcie zadania w załączniku.Napisz co robiłeś na ostatnich wakacjach po angielsku prosze o szybką odpowiedz i dzięki Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Angielski zad.. Napisz co robiles w weekend - po angielsku.. - preservingNapisz po angielsku co robiłeś na praktykach (profil reklama) Dodaję tutaj gdzie mam praktyki i co robię (praktyki w gazecie, roznoszenie gazet, sortowanie faktur, praca na komputerze, wysyłanie listów, składanie gazet) Pomocy, nie musi być to bardzo długie .Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Napisz dialog o tym co robiłaś wczoraj po szkole (po angielsku) plisss na .PO ANGIELSKU> jesteś na wakacjach..

Z kim byłeś na wakacjach.

2014-03-13 20:19:05; Witam.. Question from @OMGbraknicku - Gimnazjum - Język angielskiNapisz po angielsku co robiłeś na praktykach (profil reklama) Dodaję tutaj gdzie mam praktyki i co robię (praktyki w gazecie, roznoszenie gazet, sortowanie faktur, praca na komputerze, wysyłanie listów, składanie gazet) Pomocy, nie musi być to bardzo długie !. Czym pojechałeś na wakacje 5.. More .Proszę szybko !. PO ANGIELSKU KRÓTKO I NA TEMAT , ZDANIA ODNOSZĄCE SIĘ TYCH PUNKTÓW !. + tłumaczenie.. 2 Zobacz odpowiedzi .Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. Napisz co zwiedzaliście wczoraj?. Articles .. Informacje o piłkarzach polskich proszę dużo informacji na teraż plisNapisz 10 zdań po angielsku co robiłeś robiłeś wakacje?. Question from @Nowik56 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. A ty co dzisiaj robiłeś, tatusiu?. Poproś rodziców o przesłanie pieniędzy.. 2010-03-18 17:28:22 .Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Zadanie: dam naj napisz co robiłeś w wakacje 5 zdań czas perfect Rozwiązanie: in meinen letzten sommerferien bin ich an der ostsee in miedzyzdroje mit meinem besten freund Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie .Napisz pocztówkę z wakacji do rodziców..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt