Zachęć kolegę do obejrzenia filmu

Pobierz

Nowy kolor gwarantowany, śmiech i .. 1. to jest super książka lub film opowiada o czyms tam przyda ci sie jest wzruszająca na pewno ci sie zpodoba.. 83% List w którym zachęcisz do przeczytania "Trenów".Zachęć krótko kolegę / koleżankę do przeczytania książki 'w 80 dni dookoła świata'.. i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !. Szkoła.. Raczej dla młodszych czytelników, ale starsi też mogą sie przy nie dobrze bawić.. !Chciałabym Was zachęcić do obejrzenia filmu pt.:"Camp Rock".. Namaluj kropkę, tak po prostu!. Wyłącz wyciszenie.. Będzie bardzo fajnie.. 76% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. rozwiązane.. Polecam Ci ten film, ponieważ … Na pewno świetnie sobie poradzisz Temat nr 3,4,5 - Z wizytą w teatrze.. Użyj przynajmniej 4 argumentów.Proszę o pomoc !. Więcej filmów.Filmy 0.. Zobacz odpowiedź.. Zastosuj słownictwo oceniające i nakłaniające.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Spędzimy razem czas i będziemy się świetnie bawić.. Akcja pod Arsenałem Alek Aleksander Kamiński Aleksander Kamiński Kamienie na szaniec Aleksy Dawidowski Kamienie na szaniec Kamienie na szaniec bohaterowie Kamienie na szaniec problematyka Rudy Zośka.Dzień Kropki w przedszkolu do doskonała okazja do pobudzenia artystów do aktywności.. Odpowiedz przez Guest..

bell outlined.Zachęć kolegów do obejrzenia filmu .

Plis na teraz daje naj jest mi potrzebne na teraz plisss.. Question from @Skibek21 - Szkoła podstawowa - PolskiZachęć innych do obejrzenia filmu (Avatar),który szczegółnie ci się podobał.Przynajmniej na ół strony A4.. O avatarze.. Subskrybuj.. Informacje.. Pozdrów Rodziców i siostre Kasie.Zachęć koleżanki i kolegów z klasy do obejrzenia filmu lub serialu, który ci się podoba :) (wybierzcie cokolwiek :D tylko błagam nie barwy szczęścia itp. xD) Minimum 5 zdań ;] Dam 6 za najlepszą odpowiedź .Szkoła podstawowa.. Namaluj kropkę grubą warstwą farby, znajdź kolegę do pary i sklej ze sobą dwie kropki!. Główne role zagrali Joe Jonas oraz Demi Lovato.. Film powstał w oparciu o słynny cykl fantastycznych powieści dla dzieci i młodzieży, autorstwa C.S. Lewisa.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.zachęć kolegę w liście do przeczytania Pinokia zachęć w liście koleżankę do przeczytania Pinokia przekonaj kolegę w liście aby przeczytał książkę Pinokioserdecznie pozdrawiam kolegę z filmiku :v autorem filmu jest Matura To Bzdura .TV całość filmiku do obejrzenia pod linkiem:.Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród "..

1 obejżyj sobie ten filmZachęć kogoś do obejrzenia wybranego filmu.

To debilnie proste.. Zakupy.. 1.Zapisz w zeszycie temat lekcji.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Oceń odpowiedź .. Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia.. Question from @mo144 - Szkoła podstawowa - PolskiW 5-6 zdaniach zachęć swoje koleżanki i swoich kolegów do obejrzenia wybranego.. Idealny jest na długie zimowe wieczory.Myślę, że każdemu na pewno się bardzo spodoba.1) W 5-6 zdaniach zachęć swoje koleżanki i swoich kolegów do obejrzenia wybranego przez ciebie filmu dla dzieci i młodzieży.. Zrobimy popcorn i kupimy Cole.. przez ciebie filmu dla dzieci i młodzieży.Zastosuj słownictwo oceniające i nakłaniające.. Odpowiedz przez Guest.. 2) W formie wpisu w dzienniku napisz o swoim marzeniu, które udało Ci się zrealizować.. Question from @Sebekcda - Szkoła podstawowa - PolskiW treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. Zastosuj słownictwo oceniające i nakłaniające.. 2.Przeczytaj wiersz Joanny Kulmowej pt. "Po co jest teatr" Po co jest teatr Joanna Kulmowa Ta drabina to schody do nieba,Serdecznie zachęcam do obejrzenia filmu "Opowieści z Narnii"..

20 pkt!Chciałabym Cię zachęcić do obejrzenia naszego ulubionego filmu.

Więcej filmów.. W prawym górnym rogu dajesz miejscowość i datę.. W filmie słyszymy wiele piosenek, które wzbogacają treść filmu.Zachęć Swoją koleżankę/kolegę do obejrzenia filmu dla dzieci lub młodzieży, zastosuj podane słownictwo oceniające i nakłaniające do tego żeby obejrzeć ten film ;) proszę o pomoc za najlepszą wypowiedz daje naaaaaaj!Napisz krótką wypowiedz w której zachęcisz kolegów do obejrzenia wybranego filmu sensacyjnego.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji .W minimum 5 zdaniach zachęć rówieśnika do obejrzenia filmu pt. "Marzyciel" Odpowiedz przez Guest.. Jeśli odtwarzanie zaraz się nie zacznie, spróbuj ponownie uruchomić urządzenie.. 1.Zapisz w zeszycie temat lekcji.. Mam nadzieje że się zgodzisz.. Polecam i ten film, ponieważ … Na pewno świetnie sobie poradzisz Temat nr 3,4,5 - Z wizytą w teatrze.. Polecam Ci ją do przeczytania.. 2.Przeczytaj wiersz Joanny Kulmowej pt. "Po co jest teatr" Po co jest teatr Joanna Kulmowa Ta drabina to schody do nieba,-zachęć koleżankę / kolegę do obejrzenia tego filmu ..

2012-01-26 19:51:59 umiesz pocieszać koleżankę / kolegę ?

Film ten jest przecież bardzo ciekawy.. Film jest niezwykle wzruszający gdyż opowiada też o przyjaźni i miłości.. Oto kilka pomysłów na plastyczne szaleństwo!. Jak zachęcić do przeczytania Kamieni na szaniec Podobne tematy.. W filmie tym jest wątek miłosny co jest nie wątpliwom zaletom tego filmu , ponieważ jest on przeznaczony dla nastolatków.. Jest to bardzo fajny film.. Kropka to doskonała inspiracja plastyczna!. W 5-6 zdaniach zachęć swoje koleżanki i swoich kolegów do obejrzenia wybranego przez ciebie filmu dla dzieci i młodzieży.. - Zapytaj.onet.pl -.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Zachęć kolegę do obejrzenia filmu Hobbit Bitwa Pięciu armji prosze daje naj !. kokarda29 Bardzo podoba mi się film Piraci z Karaibów, ponieważ akcja toczy sie w napieciu.lidka.szargut.. film pt. ,,Opowieści z narnii " naprawdę warto obejrzeć ponieważ opowiada on o przygodzie dzieci które trafiły do zupełnie nieznanego świata..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt