Test ze znajomości lektury zemsta pdf

Pobierz

Jest rozgniewany, że Papkin spóźnił się z przyjazdem o .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik.. Powiedział, ze " nie" .1.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Skomentuj.. Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Czyją własnością jest Artemiza?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Zemsta to komedia Aleksandra Fredry, która została wystawiona po raz pierwszy w teatrze w roku 1834, natomiast pierwsze wydanie książkowe ukazało się cztery lata później.. Historia oparta jest na autentycznych wydarzeniach, które autor znalazł opisane w dokumentach swojej żony.. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wszak mówiłam — albo koty³⁸, Albo Papkin nam się z awił.. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. "Zemsta".. Pokaż wszystko.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?.

Rozwiąż test!Test z lektury "Zemsta".

Masz 45 minut na to, by wykonać wszystkie zadania.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.TEST Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o "Zemście" Aleksandra Fredry?. Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Test składa się z 12 pytań.. Można je oczywiście wykorzystać także podczas konkursów literackich czy spotkań z uczniami.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Gatunek: komedia.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Klasa 4 Polski.. Zawiera 32 pytań.. PDF Materiały do wydruku.. 1.W drugiej scenie I aktu poznajemy Papkina, który opowiada o przygodach, jakie przeżył po drodze do zamku.. Balladyna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Balladyny.. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Regulamin Polityka prywatności..

"Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury.

"Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Edytuj elementy .. Dorota 5 lat temu.. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Żartobliwe pełna weny³⁹, Podstolino!. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3 Test Średniowiecze 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 3 Test Hamlet - William Szekspir 2 Test Zemsta - Aleksander Fredro 3 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 3Czy znasz tę lekturę?.

Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.

Udostępnij.. W pierwszej części testu właściwe odpowiedzi zakreślkółkami,awczęści drugiej wpisz je w zaznaczonych kropkami miejscach.TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ TREŚCI LEKTURY ALEKSANDER FREDRO, ZEMSTA W każdym zadaniu zaznacz poprawną odpowiedź.. Test składa się z 12 pytań.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Ten utwór nie jest chroniony prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza, że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać.Test Skąpiec, Skąpiec podręcznika Lektury dla Klasa II.. Juliusz Słowacki.. Polub.. Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. 9472 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. opis wydarzenia lektóra [Hobbit] 2021-01-21 19:43:14 Polski zamiana na aspekt niedokonany 2021-01-21 17:02:55; Aspekt niedokonany 2 2021-01-21 17:02:20; Aspekt przeciwny (niedokonany) 2021-01-21 16:54:47 Czy jest jakaś specjalna książka (jaka?. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Balladyna.. Nie używaj korektora, ołówka..

Pytania do lektury: Zemsta, ze drzwi prawych.

Nauczyciele poloniści, w mojej szkole, chętnie sięgają do przygotowanych przeze mnie sprawdzianów dotyczących znajomości lektur.. Jak reaguje na te opowieści Cześnik Raptusiewicz?. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Głównymi bohaterami są Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek.Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" Udostępnij Udostępnij wg Renatarak.. Mapa witryny.pochodzącego ze zbiorów BN.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?. Kolosalny wzorze cnoty Pośród hemisferne sceny⁴⁰, ZemstaZemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. pół anioła!. ), w której można sprawdzić, które słowo albo wyrażenie należy do mowy potocznej, a które do .Zemsta - test znajomości lektury Test znajomości lektury Zemsty.. hej fajny test mialem 0/100 ale to dlatego ze jestem buntowniczom alternatywkom i nie czytam ksiarzek.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Hehe 11 października 2020 [*]znicz dla tego testu sorry .Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. - jest to nawiązanie do autentycznego wydarzenia - konfederacji barskiej z: .. sprzeczających się ze sobą właścicieli zamku w .ZEMSTA - test ze znajomości utworu i filmu Zapraszamy do ciekawej, choć wymagającej skupienia i myślenia, wędrówki po tajemnicach utworu i filmu "Zemsta".. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt