Jak przywrócić ustawienia fabryczne iphone xr

Pobierz

Po wprowadzeniu, uruchomi się iTunes resetowanie telefonu iPhone do ustawień fabrycznych.. Niezależnie od powodu, dla którego chcesz przywrócić ustawienia fabryczne, musisz nauczyć się, jak prawidłowo wykonywać proces, ponieważ dane i pliki są zagrożone podczas tej procedury.. W prostej instrukcji pokażemy Państwu, jak zresetować iPhone'a w sposób zwykły lub kiedy zwykły sposób nie działa.. Gdy urządzenie się włączy, kliknij kombinację klawiszy: Command i R aż do momentu wyświetlenia się okna odzyskiwania.. Musisz wcześniej wykonać kopię zapasową danych na swoim iPhonie XR, gdy są jakieś ważne pliki.Stuknij kolejno opcje Ustawienia > Ogólne > Wyzeruj Następnie stuknij opcję Wymaż zawartość i ustawienia.. Jeśli zapomnisz hasła do iPhone'a, Twój iPhone zostanie zablokowany.. Czasami możesz naprawić iPhone'a zatrzymanego w trybie odzyskiwania, trybie DFU lub innych problemach systemowych z iTunes.Hard Reset APPLE iPhone 5C.. Dotknij go, aby przejść do głównego interfejsu resetowania.uruchamiamy Ustawienia i przechodzimy do sekcji Ogólne, na samym dole wybieramy Wyzeruj, tu z kolei wskazujemy na Wymaż zawartość i ustawienia (jeśli iPhone był wcześniej zabezpieczony kodem, będziemy jeszcze poproszeni o jego podanie).. Zwolnij przyciski po pojawieniu się polecenia Przesuń do wyłączenia, a następnie przeciągnij suwak wyłączenia w prawo.Czwarte rozwiązanie: Wymaż iPhone'a i przywróć ustawienia fabryczne..

Jak przywrócić ustawienia domyślne w APPLE iPhone 5C?.

Krok 3.. Aby wykluczyć poważne błędy systemowe, możesz rozważyćwykonanie pełnego resetu systemu, aby wytrzeć wszystko z systemu iPhone'a, a następnie przywrócić domyślne ustawienia fabryczne.. Dzięki temu filmowi będziesz wiedział jak wykonać kopię ważnych plików oraz wymazać pamięć telefo.Część 2: Jak przywrócić system iPhone bez iTunes.. Część 3: Jak przywrócić do ustawień fabrycznych iPhone'a bez hasła - za pomocą iTunesPo kliknięciu przycisku "Przywróć iPhone'a" iTunes wyświetli monit o wprowadzenie Apple ID.. Od tego momentu zawartość telefonu zostanie usunięta.Kliknij ikonkę iCloud.. Wykonanie miękkiego resetowania lub ponownego uruchomienia może rozwiązać różne rodzaje problemów z oprogramowaniem, w szczególności niewielkie objawy, takie jak awarie aplikacji i zawiesza się.. Stuknij w Ogólne warunki opcję, a następnie przewiń w dół, aby znaleźć Zresetuj.. Zasadniczo do zresetowania iPhone'a istnieją dwa sposoby różniące się w zależności od modelu.Jak wykonać miękki reset na Apple iPhone XR .. Musisz znaleźć inny telefon i zalogować się do iCloud online, aby wymazać iPhone'a..

Aby odblokować iPhone'a, musisz przywrócić ustawienia fabryczne iPhone'a w iTunes.

Oprócz resetowania w menu Ustawienia,możesz także zresetować swój telefon iPhone za pomocą komputera z iTunes na nim.. Kiedy Resetowanie iPhone'a zakończy się, uruchomi się ponownie i wyświetli ekran konfiguracji jako nowe urządzenie.Jak zresetować iPhone'a XR do ustawień fabrycznych.. Krok 1 Odblokuj iPhone'a X i otwórz Ustawienia aplikacja.. Następnie kliknij następującą kombinację przycisków: Zwiększ głośność raz i Zmniejsz głośność, a następnie naciśnij przycisk boczny, aż logo Apple wyskoczy na ekranie.. Krok 1.wyłączamy iPhone'a, a potem przyciskamy Sleep/Wake i Home jednocześnie (podobnie jak w zwykłym resecie, ale tym razem trzeba przyciskać tak długo aż pojawi się napis "Połącz z iTunes").. Pierwsza metoda: 1.. Działa podobnie do restartowania na komputerze.Jak ponownie uruchomić iPhone - wszystkie modele Ponowne uruchamianie większości modeli iPhone jest takie samo jak włączanie i wyłączanie iPhone.. Kopie będą wykonywane automatycznie, jednakże warto wymusić je właśnie przed przywracaniem Apple iPhone'a do ustawień fabrycznych.Po przywróceniu ustawień fabrycznych urządzenie odnawia iPhone'a Xs, iPhone'a Xs Max i iPhone'a Xr.. Wystarczy podłączyć telefon do komputera przez port USB i uruchomić iTunes, aby uzyskać dostęp do urządzenia i możesz je zresetować do woli.Zastanawiałeś się, jak przywrócić stan fabryczny w iPhonie?.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne APPLE iPhone 5C ?Jak wyczyścić wszystkie dane w APPLE iPhone 5C?

Proces przywracania jest bardzo prosty: Wyłącz MacBooka w trybie odzyskiwania przez wybranie opcji "uruchom ponownie".. Wybierz kolejno opcje Ustawienia > [Twoje imię i nazwisko] > Lokalizator, stuknij opcję Znajdź mój iPhone i wyłącz ją.. Sprawdź jak wykonać Hard Reset przy użyciu kombinacji klawiszy i ustawień iOS.Witajcie.. Podczas tego procesu wszystkie Twoje pliki, w tym wiadomości tekstowe, zdjęcia, dzienniki połączeń, historia połączeń, aplikacje, kontakty, filmy, pliki muzyczne, ustawienia, tapety i Apple ID zostaną całkowicie usunięte z iPhone'a.Jeśli nadal możesz używać iPhone'a XR, możesz również przywrócić ustawienia fabryczne iPhone'a XR za pomocą Ustawienia aplikacja.. 4.Przywróć ustawienia fabryczne telefonu iPhone XS / XR / X / 8/7 / 6S Po kliknięciu przycisku Start program zacznie działać automatycznie.. Poza tym może działać na telefonie z systemem iOS 12 i dobrze dostroić się do najnowszego iPhone'a XS / XS Max / XR.. Jeśli masz do czynienia z poważnymi problemami z oprogramowaniem w telefonie iPhone XR, możesz przywrócić ustawienia fabryczne w telefonie iPhone.. W tym filmie dowiecie się czym jest Tryb bezpieczny w konsoli PS5 oraz jakie ma funkcje i w czym one mogą Wam pomóc - a mogą wiele np. uratować Was.Przywracanie ustawień fabrycznych w MacBooku - krok po kroku..

"Znajdź mój iPhone" w iCloud to przydatne narzędzie, które pomaga zdalnie przywrócić ustawienia fabryczne iPhone'a.

Dowiedz się, co zrobić, jeśli urządzenie nie reaguje lub się nie włącza .Przywracanie iPhone do ustawień fabrycznych - metoda z telefonem uruchom "Ustawienia", a następnie wejdź w zakładkę "Ogólne", na samym dole listy wybierz polecenie "Wyzeruj", kliknij "Wymaż zawartość i ustawienia" i poczekaj, aż proces się zakończy.Na iPhonie wybierz "Ustawienia"> "Resetuj"> "Usuń całą zawartość i ustawienia"> wprowadź hasło do ekranu, aby potwierdzić zmiany, a następnie zresetuj iPhone'a bez komputera.. Prezentowany opis pokazuje metody operacji hard resetu APPLE iPhone 5C.. Teraz zrozumiemy, jak przywrócić ustawienia fabryczne iPhone'a bez Apple ID.Aby wykonać miękkie resetowanie iPhone XR, po prostu zapoznaj się z tymi krokami: Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski Side / Power i Volume w ciągu kilku sekund.. Przytrzymaj przycisk POWER (w starszych modelach znajduje się on na górze telefonu w iPhone serii 6, 7, 8, X, XS, XS Max oraz Xr po prawej stronie), dopóki suwak nie pojawi się na ekranieNa iPhonie przejdź do "Ustawienia"> "Ogólne"> Przewiń w dół i znajdź "Resetuj"> Wybierz "Wymaż całą zawartość i ustawienia", aby przywrócić ustawienia fabryczne na iPhonie.Jeśli znasz hasło do iPhone'a i nadal reaguje, możesz łatwo przejść do Ustawienia aplikacja do przywracania ustawień fabrycznych iPhone'a X, iPhone'a XR lub iPhone'a XS Max.. Resetowanie iPhone'a do ustawień fabrycznych może okazać się potrzebne np. przed sprzedażą telefonu, a więc w sytuacjach, gdy chcemy być pewni, że nasze dane nie trafią w niepowołane ręce.Będąc kompatybilnym zarówno z komputerem Mac, jak i Windows, 4uKey może usuwać uparte hasła, wzory i PINS bezpośrednio z twojego urządzenia.. Uwaga: Ten sposób jest oparty na włączonej opcji "Find My iPhone" na Twoim iPhonie.. Wybierz folder "Narzędzia .. Zamknij informacje o alertach na komputerze i wybierz Przywróć iPhone..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt