Artykuł po angielsku tłumaczenie

Pobierz

Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'artykuł' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Tłumaczenia dla hasła " artykułu " w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski ) promocja jakiegoś artykułu.. Właśnie przeczytałam niesamowity artykuł …Tłumaczenia w kontekście hasła "artykuł naukowy" z polskiego na angielski od Reverso Context: Wszakże, przy dzisiejszej tradycji, że konieczne jest uzyskanie …Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.rzeczownik.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających …artykuł w gazecie - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Czytaj po angielsku!. Każdy artykuł po angielsku zawiera na końcu wytłumaczone …Tłumaczenia w kontekście hasła "kolejny artykuł" z polskiego na angielski od Reverso Context: A później jeden z nich pęka, kolejny artykuł.Tłumaczenie słowa 'artykuły' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Tłumaczenia w kontekście hasła "po artykuł 58" z polskiego na angielski od Reverso Context: W 1930 rok, 11 luty, nie znam za co, zaaresztowałem nasz matka …Tłumaczenia w kontekście hasła "artykuł prasowy" z polskiego na angielski od Reverso Context: Publikacje będą ocenianie w czterech kategoriach: artykuł prasowy …Jak jest "artykuł markowy" po angielsku?.

Her …Sprawdź tłumaczenia 'artykuł' na język angielski.

- newspaper articleSprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa artykuł recenzowany w słowniku online PONS!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających … Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających …Tłumaczenie "artykuł naukowy" na angielski.. (Nauczyciel docenił mój referat z biologii.). bab.la arrow_drop_down bab.la - Online …Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie — teksty z dziedziny geografii, informatyki, recenzje itd.. artykuł naukowy (praca naukowa na jakiś temat) …Musisz przetłumaczyć "ARTYKUŁ PT" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Przykładowe zdania: Przeczytaliśmy dziesiątki artykułów naukowych na temat cech biomechanicznych ludzkiej dłoni.feature article kolokacja.. Tłumaczenie słowa 'artykuł' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.referat, artykuł, publikacja (praca pisemna na jakiś temat) [COUNTABLE] The teacher appreciated my biology paper.. Pozostałe tłumaczenia.. Teksty w języku angielskim na poziomie A2, czyli przeznaczone dla osób na poziomie początkującym, które jednak rozróżniają już podstawowe czasy i …Musisz przetłumaczyć "MEDYCZNY ARTYKUŁ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

Co znaczy i jak powiedzieć "artykuł w gazecie" po angielsku?

Bardzo silna kolokacja.. 1 2 3 następna .Warto pamiętać, że jest on przeznaczony do publikacji np. na stronie internetowej, w gazecie i czasopiśmie.Nie oferujemy zwykłego tłumaczenia czy zwykłej korekty: dokładamy wszelkich starań, by nasza korekta publikacji naukowych oraz nasze specjalistyczne tłumaczenia …Musisz przetłumaczyć "POJAWIŁ SIĘ ARTYKUŁ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt