Jak napisać sprawozdanie z wycieczki do krakowa

Pobierz

2014-01-13 20:18:21; Napisz sprawozdanie z wycieczki na majdanek 2016-10-22 .Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. W czasie podróży nauczyliśmy się piosenki o stolicy oraz wysłuchaliśmy legendy o smoku wawelskim.. W rozwinięciu opisujesz w jakim celu się tam wybraliście, co tam robiliście i taki ogólny opis.. Podobne zadania.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Ankieta skierowana do kierownika i opiekunów wycieczki do Krakowa.. Czwartek był dniem pełnym wrażeń.. W zakończeniu piszesz, czy podobała ci się wycieczka, lub jeśli np. była to jakaś wystawa w muzeum .Następnym punktem wycieczki było udanie się do sejmu Rzeczypospolitej Polski.. Około godziny dziewiątej byliśmy już w Krakowie.Tytuł powinien jasno określać wydarzenie, którego dotyczy sprawozdanie np. "sprawozdanie z wycieczki do X organizowanej przez Y w dniu Z" albo "sprawozdanie z konferencji naukowej X .napisz sprawozdanie z wycieczki do krakowa bylismy na rynku ogladalismy rozne pośagi i koscioly potem weszlismy do galeri sztuki polskiej w sukinnicach a potem pojechalismy do domu.. strescilam wam to!. Dostaliśmy też karty z pytaniami, na które mieliśmy odpowiadać na podczas zwiedzania..

Tutaj znalazłam sprawozdanie kogoś z wycieczki do Krakowa.

Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. We wstępie powinny się znajdować informacje o tym, kto tam był, gdzie, z kim.. Spektakl ten miał miejsce w Konińskim Domu Kultury.. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie.Sprawozdanie z wycieczki do muzeum; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz.. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Barbakanu poprzez Planty.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. Następnie przeszliśmy przez Rynek Główny, Sukiennice, podziwialiśmy .Wcześnie rano zebraliśmy się w autokarze, żeby wyruszyć do Krakowa.. Podczas drugiego dnia naszych klasowych ferii pojechaliśmy wspólnie na Krakowski Rynek.. czyli przyjemne z pożytecznym - sprawozdanie z wycieczki do Szczecina.. Następnie pojechaliśmy do Krakowa, gdzie weszliśmy na Kopiec Kościuszki skąd podziwialiśmy panoramę miasta.. pilne na jutro !. Podanie do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumów; Wycieczka do Wrocławia spotkaniem z polską historią i tradycjąNapisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29 Napisz sprawozdanie z wycieczki po niemiecku 2012-03-21 16:04:38analiza , jego tematy (sprawozdanie z wycieczki do krakowa, jak napisać projekt o dofinansowanie, organizacja zawodów sportowych) i głównych konkurentów (bpz.edu.pl, ugczluchow.pl, eurokinderland.pl) Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Wycieczka do Krakowa "Dwa dni w Krakowie" to doskonała propozycja na wycieczkę szkolną lub wycieczkę firmową dla grup zorganizowanych..

78% Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy.

Celem wyjazdu było przede wszystkim poznanie zabytków i historii Krakowa oraz legend związanych z tym miastem.Sprawozdanie z wycieczki szkolnej — przykład.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. Wierzchowo .. jak również toczone walki o niepodległość - wycieczka jednodniowa - woj. podkarpackie .Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz.. Istnieją takie miejsca, które każdy Polak przynajmniej raz w życiu powinien .. Dnia 2.06.2019r.. Podczas trwania wycieczki opiekowała się nami nasza wychowawczyni- pani Beata Łysiak, bibliotekarka- pani Bożena Woźniak oraz .SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO KRAKOWA 20-27 KWIECIEŃ 2015 W dniach od 20 do 27 kwietnia na wycieczkę szkolną do Krakowa i okolic udało się 22 uczniów .. czy 48 lat czujesz się jak dziecko.. 84% Sprawozdanie z wycieczki do Biskupina w formie listu.. Program uwzględnia zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem i najważniejszych atrakcji małopolskiej stolicy : Wawel, Stare Miasto, Kopiec Kościuszki, Kazimierz i Łagiewniki oraz zwiedzanie Kopalni Soli .Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru..

Ankieta dla uczestników wycieczki do Krakowa.

Jak napisać sprawozdanie?. 16 października 2012 r. grupa uczniów naszej szkoły, pod opieką pań: Natalii Sambor, Barbary Stachowicz, Izabeli Brzyk i Estery Pawlik wyruszyła na wycieczkę do grodu Kraka.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa.. Możesz zobaczyć jak to trzeba poprawnie napisać: W dniach 25.03-30.03.2009 nasza klasa była na wycieczce w Krakowie.. Książnice.. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Groteska na szkołę "Na dachu świata" - reportaż z przemówienia na temat Tybetu82% Sprawozdanie- Napisz sprawozdanie na podstawie zapisków w dzienniku.. Pojechało z nami kilku uczniów z klasy IIIb, IIb i Ia oraz czterech opiekunów.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa.. Ciemna pełna przyrodniczych tajemnic takich jak kolonie młodych nietoperzy-podkowców czy najbardziej jadowite pająki w Polsce.W ramach projektu "Odkrywam Małopolskę" w dniu 2 października odbyła się wycieczka do Krakowa.. Po przyjeździe pani rozdała nam bilety i zajmowaliśmy.Przykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład.. Uwielbiam chodzić do szkoły!. 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 85% Sprawozdanie z wycieczki do Jastrzębiej Góry klasy II "b" Publicznego Gimnazjum w Walimu77% Sprawozdanie z wycieczki klasowej; 86% Byliśmy na wycieczce w Warszawie..

Jak napisać sprawozdanie?

2010-01-09 22:46:47 Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się pomnikom i jesiennej przyrodzie.. Na samym początku Pani zabrała nas do lokalnego muzeum, w którym dowiedzieliśmy się nieco więcej o historii miasta, jak i samego Rynku.Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru .. Wzięło w niej udział 40 uczniów z klas IV-VI.. W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy.. Po zakończeniu zwiedzania sejmu udaliśmy się w inne miejsca w Warszawie, m.in. na Krakowskie Przedmieście przed Pałac Prezydencki i do Belwederu.Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. 84% Wycieczka do WarszawyW sprawozdaniu z wycieczki, lub w sprawozdaniu z czegokolwiek musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Agnieszka Wyborska.. Bardzo chcieliśmy zwiedzić to historyczne miasto, dawną stolicę Polski.. Wszyscy byli bardzo podekscytowani i zaciekawieni tym, co dzieje się w tym budynku na co dzień.. Gdy dojechaliśmy do Krakowa, udaliśmy się na Wawel.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI SZKOLNEJ DO KRAKOWA.. Podróż minęła szybko i przyjemnie.. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa .. rozpoczęła się pięciodniowa wycieczka szkolna klasy 6b do Krakowa.. W dniu 27.10.2016 klasy II i III SP w Grajowie uczestniczyły w wycieczce do Krakowa z przewodnikiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt