Test z historii klasa 4 dział 3 - wojny i upadek rzeczypospolitej

Pobierz

Dział: Historia.. Test, którego nie zda tylko prawdziwy fan Ekipy!. Szukaj.. patriotyzm, zdrada, Seweryn Rzewuski, Tadeusz Kościuszko, Stanisław Szczęsny Potocki, zwolennicy Konstytucji 3 maja Zadanie 2.Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. patriotyzm, zdrada, Seweryn Rzewuski, Tadeusz Kosciuszko, Stanislaw Szczesny Potocki, zwolennicy Konstytucji 3 maja Zadanie 2.Pisaliscie juz sprawdzian z historii IAkademiaPlik test historia klasa 4 wojny i upadek rzeczypospolitej.pdf na koncie uzytkownika italpark2000 Data dodania: 1 paz 2018 .. tajemnice przyrody klasa 5 sprawdziany dzial 7 pdf.pdf.. Wojny i upadek Rzeczypospolitej - postaci - powtórzenie Teleturniej.. .1 Sprawdzian IV Rozbiory i upadek Rzeczypospolitej GRUPA A Zadanie 1. sprawdzian z historii klasa 6 dzial 4 upadek.. Podaj nazwę grupy społecznej, której przedstawiciele wywodzili się z rycerstwa.. Dodatkowo w swoim zeszycie przedmiotowym wykonajcie pisemnie ćwiczeniaTest zawiera 11 pytań.. Rozwizania pozostaych zada zapisz czytelnie i starannie w wyznaczonych miejscach.. era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a .Strona glowna Sprawdziany Podstawowka Historia wokol nas 4 .3.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Strona: Test, Upadek Rzeczypospolitej..

19 kwietnia, 2018 1 przez admin.Dział - Wojny i upadek Rzeczypospolitej.

z której piosenki.. Test, którego nie zda daltonista!. W XVIII wieku Rosja i Prusy należą do najsilniejszych państw w Europie.. W związku z tym sprawdzian zawiera pełny zakres materiałów do przerabianego działu z przedmiotu - historii.Sprawdzian wiadomości z historii dla klasy IV szkoły podstawowej.. Test wiedzy onlineSprawdzian z działu 3.. (0 3 pkt)W ciągu kilkunastu lat ludność państwa w wyniku wojen, chorób i głodu zmniejszyła się o 1/3.Wczoraj i Dzis 4 Sprawdziany i OdpowiedziKlasa 4 Karta pracy z historii nr 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej Miesiac: styczen-luty-marzec Tematyka (temat z podrecznika) Material nauczania Sposob i data sprawdzenia wiadomosci 1. patriotyzm .Seria: Wczoraj i dziś (reforma 2017 szkoła podstawowa klasy 4-8 / historia): Poziom: Klasa 4: Dział: 3. ". Dział: Historiapodrecznika do historii do klasy 4-tej wydawnictwa Nowa Era pt. "Wczoraj i dzis".Plik test historia klasa 4 wojny i upadek rzeczypospolitej.pdf na koncie uzytkownika italpark2000 Data dodania: 1 paz 2018Plik sprawdzian historia klasa 4 dzial 3 wojny i upadek rzeczypospolitej.pdf na koncie uzytkownikaUpadek Rzeczpospolitej.. Wersow czy Murcix - O kim mowa?. Grupa ta miała 0-1 p. liczne przywileje oraz wielki wpływ na władzę, na przykład od końca XVI wieku mogła wybierać króla.Preview this quiz on Quizizz..

Sprawdź, ile już wiesz!Strona: Test, Wojny i upadek Rzeczypospolitej.

Przy kadym poleceniu podano liczb punktw, jak mona uzyska za waciw odpowied.. Ich głównym celem jest wzmocnienie własnego państwa i podbój ziem sąsiadów.. Powtórzenie wiadomości - Wojny i upadek Rzeczypospolitej Połącz w pary.. Dział III.. Quizy historyczne Sprawdzian z historii klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek.. Quizowy Maniak.. Quiz w Poczekalni.. 4 b tydzień od 15 do 21 kwietnia Temat: Powtórzenie wiadomości z działu III " Wojny i upadek Rzeczypospolitej".. majaioli12 2 lata temu.. - "Wojny i upadek Rzeczypospolitej" Prezentowany na tej stronie sprawdzian "Wojny i upadek Rzeczypospolitej" z działu 3.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Plik sprawdzian z historii klasa 4 dział wojny i upadek rzeczypospolitej.pdf na koncie użytkownika hanenms • Data dodania: 1 paź 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wojny i Upadek Rzeczypospolitej Sprawdzian Klasa 4 PDF.. Nastpnie wstaw je w wyznaczone miejsca pod osi .. Skomentuj.. Wojny i upadek Rzeczypospolitej Odkryj karty.. W ramach utrwalenia wiadomości z tego działu proszę zróbcie wszystkie ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń ze stron 68-69.. Skomentuj.. Wojny i upadek Rzeczypospolitej" .. sprawdziany pl. (0 3 pkt) Podkreśl te pojęcia i postacie, które odnoszą się do konfederacji targowickiej..

... Wojny i upadek Rzeczypospolitej.

1) Wojna północna toczyła się za panowania: a) Augusta II Mocnego b) Stanisława Augusta Poniatowskiego c) Jana III Sobieskiego d) Augusta III Sasa 2) Autorem rozprawy z propozycjami reform w Rzeczypospolitej "Głos wolny wolność ubezpieczający" był: a) Stanisław Leszczyński b) Stanisław Konarski c .Plik Wojny i upadek Rzeczypospolitej test rozdział III.pdf na koncie użytkownika viktus • folder rozdział III • Data dodania: 3 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.KL.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej.Test Powstanie kościuszkowskie i upadek Rzeczypospolitej, podrozdział podręcznika Bliżej Historii dla Klasa II.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty.. Udostępnij.. 1.sprawdzian z historii klasa 6 dział 4 upadek rzeczypospolitej.pdf (22 KB) Pobierz.. Za rozwizanie caego testu moesz otrzyma maksymalnie 44 punkty.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wojny i upadek Rzeczypospolitej" Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian,.. Grupa ta miała 0-1 p. liczne przywileje oraz wielki wpływ na władzę, na przykład od końca XVI wieku mogła wybierać króla.klasa 4 Historia.. Pomyki przekrelaj..

klasa 4 Historia.Start studying Historia klasa IV Wojny i upadek Rzeczypospolitej.

wg Kononowiczkarol.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.korzystania z podrecznikow i rozwiazywania zadan domowych.sprawdzian z historii klasa 4 dzial 3 wojny i upadek rzeczypospolitej.. Test z historii dla klasy 4 dział 3 na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś, rozdział "Wojny i upadek Rzeczypospolitej".. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Udostępnij..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt