Szatan z siódmej klasy - test z odpowiedziami

Pobierz

Zapraszamy do rozwiązywania testu!Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Odblokuj dostęp do 8152 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Ten odpowiedział, ze to nie jego dzień.Powieść o przygodach tytułowego "Szatana z siódmej klasy", utrzymana w konwencji powieści kryminalnej, jest jednym z wielu utworów, które Kornel Makuszyński napisał dla dzieci i młodzieży.Pomimo, że od jej pierwszego wydania w 1937 roku upłynęło ponad siedemdziesiąt lat, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jedną z najbardziej poczytnych książek pisarza.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011"Szatan z siódmej klasy" (1960) - Po rekonstrukcji.. Tagi dla tego testu: test HapySzatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jako nosze w 1863 roku..

Szatan z siódmej klasy.

Lektury szkolne.. Następne wideo.. Z boskiej komedii Dantego 2.. Udostępnij.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.. anuluj.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. pytanie 1 z 15. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Szatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające.. Pan Gąsowski odczuł zawód, bo klasa VII było najlepszą klasa z historii.. Jest synem lekarza i gospodyni domowej, ma czwórkę rodzeństwa.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .Witaj na stronie Quizz.pl.. 2011-12-06 23:04:25; Miał już może ktoś test z lektury pod tytułem ,, Szatan z siódmej klasy "?. Pokaż wszystkie odpowiedzi [2] tgx67 2020-05-08 11:23:26 +11.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Psi Patrol.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Wywołał do odpowiedzi Ostrowskiego.. "Szatan z siódmej klasy":) Sprawdźcie się to naprawdę się opłaca.Szatan z siódmej klasy - streszczenie.. Rozwiąż test przygotowany na następnych stronach, wpisując do zeszytu odpowiedzi (np. 1-A),w każdym zdaniu jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź ..

Szatan z 7 klasy.

Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. anuluj.. Pamiętnik księdza 5. ,,Strzeżcie się domu" 6.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. 2012-06-02 21:08:01; Wymień wszystkich bohaterów lektury " Szatan z Siódmej Klasy " 2010-05-17 16:51:28Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomo[ lektury "Szatan z siódmej klasy" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Ogólna wiedza literacka.. Nikt nic nie ukradł.. Test składa się z 12 pytań.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Szatan z 7 klasy - test.. Ale w tamtych latach byl wulgarny jezyk w filmach jeden ze zloczyncw bluzga : O cie Florek : .siodmej klasy" KORNEL MAKUSZYNSKI - SZATAN Z SIODMEJ KLASY" 1.Adas ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Test ze znajomosci lektury pt. ,,Szatan z siodmej klasy.TestWiedzy.pl - Ogromna ilosc testow na czas ze wszystkich mozliwych kategorii.Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń ..

Uczęszcza do siódmej klasy jednej z warszawskich szkół.

Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Swój spryt wykorzystywał w wielu sytuacjach.Szatan z siodmej klasy-1960.. Szatan z siódmej .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyOdpowiedz na pytania.. Szatan z siódmej klasy.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Odpowiedzi: 1.. Podobne działy.. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: MarianTest sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Następne wideo..

"Szatan z siódmej klasy" ... 77 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.

Jakość: 360p 480p 720p.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. ChBopca nazwano ˚szatanem ˛ , gdy|:Temat: "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. Dodał: grecka kolega.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Testu nie trzeba drukować, ani skanować.Adam Cisowski to bohater książki Kornela Makuszyńskiego pt.: Szatan z siódmej klasy.Był to chłopiec bystry, dobrze wychowany oraz nieprzeciętnie inteligentny.Potrafił rozwiązywać trudne zagadki.. Gdy pan Gąsowski wywołał Kaczanowskiego do odpowiedzi był bardzo zdumiony gdyż odpowiedział mu, że nic nie umie.. poleca 73 % .. W szkole jest ceniony za bystrość, przenikliwość, koleżeńskość, opanowanie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich konfliktów.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!. Harry Potter .. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. poleca 86 % .. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. GBównym bohaterem lektury jest: A - Profesor Gsowski B - Adam Cisowski C - Wanda D - harcerze 3.. Prześlij zdjęcie pracy do 9.05!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 " Szatan z siódmej klasy" POMOŻECIE?. Skomentuj.. Peliji 5 lat temu.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Rozpocznij quiz.. Jakie kolczyki powinnaś nosić?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt