Napisz osiem pytań na temat sn und trinken i na nie odpowiedz

Pobierz

napiszcie na podstawie tego: moje ulubione danie to spegetti, ulubione picie to sok pomarańczowy, lubie też sołatki owocowe, na deser lubie jesc lody, nie lubie ryby , bardzo lubie jeśc słdycze Z góry dziękuje :*Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 10 pytań i 10 odpowiedzi na temat układu słonecznego.. Question from @Adamkakolewski - Gimnazjum - Język angielskiNapisz 5 zdań z czasownikiem sein po niemiecku i z poznanymi czasownikami na i napisz ich tłumaczeniem .. Zobacz odpowiedzi wiktoris2001 wiktoris2001 .. Zapiszcie pięć pytań na temat rodziny Bianki.. Powiedz, że jesteś głodny/głodna 4.. (Temat o jedzeniu) 1.. Napisz jak się dodaje ułamki dziesiętne, zwykłe,mieszane.Szanowni Państwo!. Piszemy o wydarzeniach, polityce .. (te pytania się nie liczą) "To oni go jeszcze produkują?". Napisz jak się dodaje ułamki dziesiętne, zwykłe,mieszane.Napisz 20 pytań dotyczyących ruchu drogowego i odpowiedz na nie.. Tym razem skupimy się na rzeczownikach oznaczających różne produkty żywnościowe.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. 7.Er .Pls pomoże ktoś?. Szybko na teraz daje najjjjjjj 1.Odpowiedz na pytania, używając formy stopnia wyższego.przekształć zdania na czas perfect lub na odwrót 1.Wir haben unsere Sommerferien am Meer verbracht.. Waszym zadaniem jest podpisanie każdego z poniższych obrazków.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 10 pytań i 10 odpowiedzi na temat układu słonecznego..

Napisz osiem pytań na temat Essen und Trinken i na nie odpowiedz.

Napisz liczbę mieszaną.. - zapytałem w głowie sam siebie, gdy zobaczyłem, że w kalendarzu czeka na mnie Peugeot 308 SW.. Napisz liczbę mieszaną.. Napisz osiem pytań na temat Essen und Trinken i na nie odpowiedz.. Znajdziesz tu: zadania z niemieckiego, rozwiązania zadań z języka niemieckiego, ćwiczenia z niemieckiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.Ile kosztuje?. Piszemy o wydarzeniach, polityce .napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow.. Szybko na teraz daje najjjjjjj 1.Odpowiedz na pytania, używając formy stopnia wyższego.przekształć zdania na czas perfect lub na odwrót 1.Wir haben unsere Sommerferien am Meer verbracht.. Question from @Latowiosnapipi1231 - Gimnazjum - Technikanapisz pytania uzywajac podanych slow.. Powiedz, że nie lubisz jajecznicy 6.Das Essen - j edzenie i das Trinken - picie (jako czynność) - tego dotyczy właśnie lekcja 18.. Tylko nie wchodźcie na wikipedię i nie róbcie p…osiem pytaŃ na jutro z gery na temat obu ameryk !. ( nie kopiujcie innych odpowiedzi z neta )+++++ Powiedz to po niemiecku 1.. Napisz ułamek zwykły 3.. Powiedz, że chce ci się pić 5.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. (Temat o jedzeniu) 1.. Napisz ułamek dziesiętny.. Powiedz, że na prz … erwie jesz chleb z serem i banana 3.. - zapytałem w głowie sam siebie, gdy zobaczyłem, że w kalendarzu czeka na mnie Peugeot 308 SW..

Naszym tematem jest więc "Essen und Trinken".

Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Powiedz, że jesteś głodny/głodna 4.. Napisz ułamek dziesiętny.. Odpowiedzi na te i inne pytania zbieramy w jednym miejscu, a zakładka jest na bieżąco aktualizowana.. essen - jeść; trinken - pić; mögen - lubić; möchten - chcieć/chciałbym .Essen und Trinken - ćwiczenie interaktywne.. Piątka na świadectwie - gwarantowana!. (te pytania się nie liczą) "To oni go jeszcze produkują?". Napisz ułamek zwykły 3.. Skąd się bierze?. Powiedz, że na prz … erwie jesz chleb z serem i banana 3.. Następnie zadawajcie sobie nawzajem pytania dotycząceprzedstawionych osób i odpowiadajcie na nie.Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Wi… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij, wpisując wo lub woher,a następnie odpowiedz na pytania.. Powiedz, co lubisz jeść na śniadanie 2. bardzo pilne .. Wi… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij, wpisując wo lub woher,a następnie odpowiedz na pytania.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. Mam wielką prośbę.. Powiedz, że chce ci się pić 5.. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej.. 5 pytaŃ a,b,c,d 2 pytania zawierajĄce prawda / faŁsz 1 pytanie zawierajĄce tak / niePOMOCY !. Niecodzienna sytuacja związana z epidemią nasuwa nam wszystkim wiele pytań - jak funkcjonuje transport publiczny, czy obowiązują kontrole na granicy, komu przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy na dziecko..

Jest to tak powszechny temat, że wręcz trzeba się z nim zaprzyjaźnić :).

Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Napisz po angielsku 8 pytan i odpowiedz na nie .Temat dowolny.. Mam wielką prośbę.. 7.Er .Pls pomoże ktoś?. Powiedz, co lubisz jeść na śniadanie 2.. Powiedz, że nie lubisz jajecznicy 6.Napisz osiem zdań na temat twojego ulubionego jedzenia.. napisz 10 pytań i odpowiedzi na temat Tadeusza Kościuszki ( mamy na dzisiaj na 11.00. mamy zrobić teleturniej , quiz ) Pomóżcie błagam daje najNic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt