Sprawdzian ten obcy z odpowiedziami

Pobierz

Rozwiąż test!Ten obcy - test wiedzy.. Powodzenia!. Super, akurat za niedługo mam z tego sprawdzian, ale się cieszę, bo uwielbiam tą książkę <3.Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury " Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. odpowiedz 17.10.2011 (14:26) .. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdo rozwiązywania zadań.. ,,Ten obcy" to moja ulubiona lektura .. Test: Jedyna osoba, która nie zgodziła się na kradzież jabłek to: a) Ula b) Zenek c) Pestka d) Marian Rozwiązanie - Doktor Zalewski obserwował w Warszawie córkę przed: a) pocztą b) przedszkolem c) szkołą .Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. w Olszynach 2.. Chwilkę temu 200/2000 Na sprawdzianie easy win.. znałem odpowiedzi.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Materiały powiązane z testem: Test: Sprawdzian z lektury "Ten Obcy" Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.test z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. Załóż własny blog!. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy chomikuj?.

horava: sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi.

Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ten obcy.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D. Elo psy 06 maja 2017Ten obcy - odpowiedzi na pytania ?. "Ten obcy" Irena Jurgielewiczowa.. Tagi dla tego testu: Ha.. Dodaje ponownie: sprawdzian z .#sprawdzian_z_lektury_ten_obcy_odpowiedzi #sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi.. Ten obcy główni bohaterowie.Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdzian z lektury ,,TEN OBCY'' pomoĹźcie !. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Plik test do lektury ten obcy z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika cipherblue • Data dodania: 31 mar 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1..

biegeking: sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi.

Jak dobrze znasz lekturę Ten obcy?. Załóż własny blog!#sprawdzian_z_lektury_ten_obcy_odpowiedzi #sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi.. Drodzy szóstoklasiści!. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Masz na to 40 minut .Przeczytaj uważnie fragment powieści "Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Pytanie dotyczące Tego obcego.. ŻAL MI WAS RODACY 03 grudnia 2018 jpdl co tu sie dzieje w komentarzach, jakieś dziecko .. Więcej »Sprawdzian ten obcy lektura - EKSPERT (forum).. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi?. :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Nauka: Ten obcy - lektura - Memorizer - Testy online.sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi turbofile.co.pl/(…)sprawdzian_z_lektury_ten_obcy_od… sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi 663 .. Główni bohaterowie Tego obcego.. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Quiz, który przeglądasz jest częścią .Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę..

Mam sprawdzian z lektury "ten obcy" i mniej wieÄ ej wiem.

Olszyny 3.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Pytania z lektury Ten obcy.. Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. 1.#sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi roygimalrest16 : sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi Kliknij aby przejsc do pliku: om.gy/UgdSb#sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi kinggodownkars81 : sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi To czego szukasz znajdziesz pod adresem: om.gy/UgdSbSprawdzian z lektury ten obcy chomikuj to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Zapytaj.onet.. Zaznaczcie ją.. 46 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. PS moja nauczycielka polaka jest surowa.. Uważnie przeczytajcie poniższe pytania i odpowiedzi.. Bartusra 5 lat temu.. Młynówka 3.11 lipca 4.Dunaj 5.pani Cydzikowa 6. rwała porzeczki 7.Antoni Janica 8.inżynierem 9.w Warszawie 10.dziecko na rozpędzonym wozie konnym 11.Strykowie 12.świetnie pływała 13.w Tczewie Mam nadzieje że pomogłam , jest dżo takich samych odpowiedzi ale lepiej sprawdzić z kilkoma odpowiedziami .. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Przeczytaj uważnie zadania, a na pewno poradzisz sobie z odpowiedziami..

sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi - sl3184 - sl3184.pi.

pytanie 1 z 10. sprawdzian z lektury .. koń .audiobook lektury szatan z siodmej klasy cheaty do hitman 2 crack do rayman 3 pl dieta alimentare x emorroidi matura explorer elementary testy najnowszy patch do settlers 7 piosenka z vicky cristina barcelona sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi tomb raider anniversary save pl zwiadowcy 9 halt.. ja też pojutrze będe miała ten sprawdzian ;)Sajamon Mam jutro sprawdzian a nie było mnie na lekcji w czas przepowiedzenia czytania tej książki więc dzięki!. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Zawsze tylko jedna jest prawidłowa.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt