Jak edytować opis filmu na tiktok

Pobierz

Naciśnij przycisk "Dalej", aby opublikować wideo koncie TikTok.. Kliknij na " efekty, "" naklejki, "lub " tekst "na dole interfejsu podglądu wideo, aby zastosować wybraną edycję.. Dźwięk jest tylko punktem wyjścia lub tłem dla narracji.Naciśnij "Prześlij", a następnie wybierz plik, który chcesz udostępnić na koncie TikTok.. Dodawanie efektów, naklejek i tekstów do wideo TikTok.. I to, że co roku nie zatrzymuje swojego wzrostu.. Potraktuje rok 2020 jako aplikację, która ma największy rozwój.Na przykład, jeśli zabrakło nam czasu lub chcemy usunąć niezbyt dobrą część filmu, jest to całkowicie możliwe przyciąć lub wyciąć wideo w TikTok.Jest to szczególnie przydatne, ponieważ jeśli chcemy przesłać długi film, możemy go przyciąć do 60 sekund wymaganych w aplikacji.Tutaj zobaczysz wszystkie opublikowane przez siebie filmy.. Możesz dodać do niego efekty według swoich upodobań.. Z drugiej strony, jeśli nie chcesz instalować żadnej innej aplikacji, możesz również użyć niektórych witryn internetowych do celów edycyjnych.Edytuj pokaz slajdów, dodając filtry i wybierając okładkę.. Kran na filmie z podpisem, który chcesz zmienić; Stuknij w trzy pionowe kropki po prawej; Wybierz Zapisz wideo; Poczekaj, aż zostanie zapisany w telefonie; Teraz zamierzamy ponownie opublikować dokładnie ten sam film z nowym podpisem: Kliknij symbol + znajdujący się u dołu ekranuMimo to możesz wykonać wszystkie niezbędne wskazówki za pomocą hacków do edycji TikTok, ponieważ ta platforma zapewnia nieoczekiwane korzyści..

Zamierzamy udostępnić przewodnik krok po kroku, jak edytować swoje filmy w aplikacji.Jak edytować filmy na tikTok?

W krótkim czasie, jako aplikacja mobilna, zyskała ogromną sławę.. TikTok kładzie nacisk na prywatność.. Kliknij na trzy poziome kropki w prawym górnym rogu, będziesz mógł ustawić swoje konto jako prywatne, lub kto może pobrać Twój film, kto może wysyłać komentarze, itp. Siemanko KRÓTKI OPIS FILMU A CO DZISIAJ Kilka odcinków temu, nagrałem film jak zmienić/edytować film na YouTube ( tytuł, opis, tagi, miniaturki .Usunąć niestety się nie da :/ Możesz jedynie zakryć jakąś emotką lub naklejką, albo zamaż jeśli się da :P Proszę czekać.. 0Jak oglądać i nagrywać filmy z TikTok na komputerze?. Przycisk nagrywania (duże czerwone kółko) to oczywiście przycisk, który naciskasz, gdy chcesz rozpocząć nagrywanie bez użycia timera.Kiedy będziesz gotowy, naciśnij przycisk Daj spokój (prawy dolny róg), wprowadź opis filmu w odpowiednim polu tekstowym i naciśnij przycisk Público, aby to udostępnić.. To było proste, prawda?. Puknij "Poziomo", aby przełączyć orientację, a następnie puknij "√".. Oszczędność czasu: Ponieważ chcesz, aby Twoje filmy były profesjonalne, postanawiasz zainwestować wysiłek w inne aplikacje do edycji, takie jak Adobe Premiere Pro.. InShot to ostanie nasze narzędzie na liście.. Ale ta metoda niewiele pomaga, jeśli używasz jej z TikTok.Ponieważ TikTok kupił w 2017 roku popularną na Zachodzie aplikację Musical.ly, jest on kojarzony głównie z teledyskami w stylu zrób to sam, ale to tylko malutka część treści, które tam znajdziemy i odwrócenie porządków..

(pc) Mój poradnik tiktok dla każdego!Bluestack ...TikTok <----tu są drzwi (@gacha_amy0000) | Oglądaj najnowsze filmy użytkownika <----tu są drzwi na TikTok.

To wszechstronna aplikacja do edycji treści wizualnych, która pozwala tworzyć filmy, kolaże zdjęć i edytować zdjęcia.następujący znajduje się w prawym dolnym rogu, dodaj opis do filmu (jeśli chcesz) za pomocą dostarczonego pola, dotknij przycisku opublikować znajduje się w prawym dolnym rogu, a film zostanie opublikowany na TikTok.Ok, zmontowałeś/aś tiktoka i nie chcesz go jeszcze wrzucać bo coś jest nierówno, albo trzeba go dopasować i zmienić i potem wrzucić znowu lepiej?Dobrze trafi.Musisz tylko nagrać wideo na TikTok i zapisać je w swojej galerii, a następnie otworzyć je z jednej z tych aplikacji, aby stworzyć świetny film.. Podczas gdy oglądanie filmów może być zabawne, być może nadszedł czas, abyś zaczął udostępniać również własne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt