Jak się czuje po angielsku

Pobierz

Gość gość Gość go .Jak jest czuje się dobrze po angielsku?. czuj się jak u siebie.. (też: jak się masz?, co u ciebie?, co słychać?, jak leci?, co tam?, co u pani słychać?, co u pana słychać?, jak się miewasz?). Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa źle się czuje i dodaj je do swoich fiszek.. I understand how you feel.czuć się jak nowo narodzony.. szczęśliwy, pomyślny- fortunate.. Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj .. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!Dla wszystkich angielskich zwrotów na tej stronie dostępny jest dźwięk — aby go odsłuchać, po prostu kliknij na dane wyrażenie.. żywiołowy, rozentuzjazmowany - exuberant.Jak jest czuje po angielsku?. czuć się jak w domu.. how are you?Tłumaczenia w kontekście hasła "jak czuje się" z polskiego na angielski od Reverso Context: jak się czuje, jak się pan czuje, jak się pani czuje, jak ja się czuję, jak on się czuje.. Nie zrobili mi krzywdy, czuję się dobrze .Jak jest "jak się dzisiaj czujesz" po angielsku: how are you feeling today.. - tzn.Tłumaczenie słowa 'czuje sie jak' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. OpenSubtitles2018.v3.Najpopularniejsze tłumaczenia "jak się pan czuje" po angielsku: how are you feeling.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak powiedzieć po angielsku: Czuję się w nim bezpiecznie..

jak to bedzie po angielsku ?

I teraz czuję się źle, że tego nienawidzę.. Przykładowe zdania: Jak sie czujesz?. Pytania .. I teraz wiem, jak się czuje.. Przecież Europa należy do nas wszystkich, a większość może czuć się dobrze wyłącznie jeżeli mniejszości również dzieje się dobrze.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Przez Gość gość, Czerwiec 24, 2013 w Dyskusja ogólna.. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. To rani moja uczucia, bo czuję się źle.. "Proszę, dajcie mi buteleczkę, czuję się źle".I feel good - czuję się dobrze I feel bad - czuję się źle Można też powiedziec - I'm fine, thanks.. "Tłumaczenie słowa 'jak czuje' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Myślałam o tobie i chciałabym wiedzieć jak się czujesz.. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.Not yet.. Teraz, czuję się źle, że ją nienawidzę.. I tutaj moje pytanie: Jak zapytać w odwrtoną stronę?. czuć się jak u siebie w domu.. OpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa jak się czujecie w słowniku online PONS!. Tłumaczenie w kontekście: Jak się dzisiaj czujesz, Cora?I hear the fights and I feel bad.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa czuje i dodaj je do swoich fiszek.. podekscytowany - excited.. jak sie czujesz po angielsku słownik polsko - angielski..

Jak sie czuje Jane?

Po prostu napisać "and you?. Szkoła - zapytaj eksperta (928) Szkoła - zapytaj eksperta (928) Wszystkie (928) Język angielski (682) Język polski (0) Matematyka (0) .Jak jest miejsce gdzie człowiek czuje się jak w domu po angielsku?. Polecane posty.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Emocje po angielsku - szczęście i spokój.. Cóż, wiemy jak się czuje.. pogodny, pełen życia - buoyant.. Czuj się jak u siebie.Tłumaczenie "jak sie czujesz" na angielski.. szczęśliwy, zadowolony - happy.. Odmieniaj.. Aplikacja mobilna Nasza uhonorowana nagrodami aplikacja do nauki zwrotów angielskich dla urządzeń z systemem Android zawiera ponad 6000 przydatnych angielskich wyrażeń i słów z dźwiękiem.Jak jest źle się czuje po angielsku?. radosny, uradowany - joyful.. Więcej.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jak sie czuje Tom ?. Sprawdź przykładowe zdania, wymowa, gramatyka i słownik obrazkowy.Jak zapytać kogoś jak się czuje po angielsku?. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa miejsce gdzie człowiek czuje się jak w domu i dodaj je do swoich fiszek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt