Notatka ze spotkania wzór doc

Pobierz

W powyższej sytuacji (co zrobiono,Notatka służbowa ze spotkania powinna wymienić osoby wchodzące w jego skład, czas i miejsce a także tematykę jaka została poruszona.NOTATKA ZE SPOTKANIA ZESPOŁU EKSPERCKIEGO.. Listę uczestnik ó w - by mieć pewność, że wszystkie osoby wiedzą o decyzjach, które zostały podjęte i nie mają nic przeciw.Plik NOTATKA SŁUŻBOWA ZE SPOTKANIA.doc na koncie użytkownika Stefanulek • folder Wzory umów,próśb,pism,pitów,druków • Data dodania: 1 paź 2008Notatka służbowa - zasady pisania i udostępniania.. Data publikacji: 31 października 2015 r. Poleć znajomemu.. Dokument ten jest również.Notatka służbowa z rozmowy z pedagogiem szkolnym w sprawie ucznia zagrażającego bezpieczeństwu w szkole Author: gracz Last modified by: Marzanna Greń Created Date: 4/11/2013 6:45:00 PM Company: Wydawnictwo FORUM Sp.. Notatka służbowa służy prawnemu udokumentowaniu bieżących ustaleń w celu kontroli realizacji czynności służbowych.. Termin i miejsce spotkania: 9 stycznia 2013r., godz. 15.00 (godziny spotkań przesunięto na godz. 15.00 na wniosek organizacji) Urząd Miasta Katowice, ul. Młyńska 4, sala 315.. Najczęściej jest to dokument jednostronicowy, sporządzony na komputerze lub napisany odręcznie.. Termin i miejsce spotkania: 6 marzec 2013r., godz. 15.00, Urząd Miasta Katowice, ul. 3 Maja 7, sala 210..

Stwórz i roześlij notatkę ze spotkania.

Używaj tego standardowego szablonu protokołu spotkania dla wszystkich spotkań biznesowych.. Data spotkania: 20 września 2006 godz. 11:00 - 16:30Wzór notatki służbowej ze spotkania.. Możesz po prostu skorzystać z gotowego szablonu notatek ze spotkania dostępnego w Paper.. Notatka służbowa (memo) Notatka służbowa jest dokumentem stosowanym w firmach, instytucjach i urzędach.. Datę spotkania - za kilka miesięcy pomoże Ci to określić, czy dane nie są już aby przestarzałe.. W dniu 26.11.2014 r. podjęłam próbę kontaktu telefonicznego z podmiotem leczniczym: osoba fizyczna - Andrzej Kleszczonek nr RPWDL - , celem uzgodnienia terminu przeprowadzenia kontroli, zaplanowanej do realizacji w grudniu 2014 r.Notatka ze spotkania w dniu 06.03.2013r..

Temat główny:Notatka ze spotkania w dniu 02.10.2013r.

W przypadku notatki służbowej ze spotkania wymień co było celem spotkania, kto wziął w nim udział i co udało się ustalić.Sprawdź jak napisać notatkę służbową, jaki układ elementów zastosować, zapoznaj ze wzorem i przykładami notatek służbowych.. z o.o. Other titles: Notatka służbowa z rozmowy z pedagogiem szkolnym w sprawie ucznia zagrażającego bezpieczeństwu w .Notatka ze spotkania w dniu 09.01.2013r.. Uczestnicy spotkania: L.p Imię i nazwisko Wydział Urzędu Miasta Katowice/Jednostka miejskaWzory dokumentów (13) Witam serdecznie.. W wyniku ich realizacji ustaliliśmy że: co stwierdzono na miejscu.. Notatka służbowa ze zdarzenia wzór uwzględnia: datę jej sporządzenie, opis zdarzenia, miejsce i czas spotkania oraz personalia osób ją sporządzających.. Stosuje się ją tak w firmach jak i urzędach.. Podziękuj za spotkanie oraz przedstaw główne ustalenia.. Po spotkaniu.. Agenda (z łac. agenda, lm od agendum oznacza "rzecz do wykonania") jest to program spotkania, zebrania itp. Zarządzanie szkołą wymaga płynnego posługiwania się odpowiednimi wzorcami dokumentów, których cechą charakterystyczną jest po pierwsze zgodność z przepisami prawa oświatowego, a po drugie aktualność.. Możesz również przygotować swój własny szablon notatki lub agendy spotkania, tworząc zupełnie nowy dokument w Paper.NOTATKA Z ROZMOWY Z RODZICEM/ RODZICAMI UCZNIA Dnia ……………………………………………..

Przeprowadzenie spotkania to najłatwiejsza cześć.

Nazwa zespołu eksperckiego Data spotkania Spotkanie Liczba uczestników spotkania Miejsce Nr zespołu ds. programów 14.07.2015 2 14 osób, w tym 7 członków zespołu, 7 gości UMK, Młyńska 4 4 Temat: OMÓWIENIE PROPOZYCJI ZMIAN W REGULAMINIE KONKURSU "LOKAL NA KULTURĘ"Notatka służbowa to zatytułowana, uporządkowana i precyzyjna forma wypowiedzi w postaci dokumentu jawnego lub poufnego itd.).. Spotkanie: Zespół doradczy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.. Jest to szablon z ułatwieniami dostępu.Notatka służbowa - definicja, jak sporządzić i napisać, wzór 2019-10-17 .. Notatka służbowa ze spotkania bądź rozmowy telefonicznej przede wszystkim powinna mieć zwięzłą formę.. W tym dziale znajdziecie Państwo większość obowiązujących w szkole dokumentów.NOTATKA ZE SPOTKANIA [Grupa robocza - rozliczenia finansowe samochodów] Cel spotkania: ustalenie procesów rozliczeń finansowych zakupu i sprzedaży samochodów Fiat, Alfa Romeo, Lancia pomiędzy Dealerem a FAP w nowo realizowanym systemie DMS.. Mogą przedstawiać pozytywne, jak i negatywne działania danej osoby.3.. Uczestnicy spotkania: L.p Imię i nazwisko Wydział Urzędu Miasta Katowice/Jednostka miejskaUtworzenie szablonu notatki ze spotkania w Dropbox za pomocą Dropbox Paper jest łatwe..

W notatkach opisuje się fakty, które mają wpływ na zatrudnienie pracownika.

Określa porządek obrad, ich plan, dotyczy spraw bieżących.. Prawo do tworzenia notatek służbowych dotyczących pracowników nie wynika bezpośrednio z obowiązujących przepisów prawa.Plik NOTATKA SŁUŻBOWA ZE SPOTKANIA.doc na koncie użytkownika hpph • folder Wzory umów,próśb,pism,pitów,druków • Data dodania: 1 lip 2011Notatka służbowa ze spotkania z pracownikiem, mająca na celu zdyscyplinowanie go, nie może zostać udostępniona innej osobie.. Ustal termin, do którego można podsyłać ewentualne uwagi.. Spotkanie: Zespół doradczy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.. odbyła si ę rozmowa wychowawcy/nauczyciela z rodzicem .Zobacz jak napisać agendę, jaki układ elementów zastosować, zapoznaj się z przykładem agendy.. Trudy zaczynają się w momencie, gdy ustalenia z niego należy wcielić w życie.Notatka służbowa.. Muszą one być prawidłowo przechowywane, by nikt niepowołany nie miał do nich dostępu.Plik NOTATKA SŁUŻBOWA ZE SPOTKANIA.doc na koncie użytkownika stalowe • folder WZORY PISM • Data dodania: 10 lut 2012Co powinny zawierać notatki ze spotkań w finalnej wersji (minutki ze spotkania)?. Służy prawnemu udokumentowaniu bieżących ustaleń w celu kontroli realizacji czynności służbowych.gotowy wzór / szablon dokumentu - Notatka służbowa ze spotkania.. Notatkę służbową traktuje się jak pismo urzędowe.Załącznik nr 2 do DIP - wzór notatki ze spotkania Projekt "Budowa Mysłowickiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej jako narzędzie zwiększenia zakresu i jakości usług świadczonych drogą elektroniczną"Notatka służbowa o zdarzeniu jedna lub wiele osób.. Notatki służbowe sporządza się w celu udokumentowania działań osoby zatrudnionej oraz wydarzeń związanych z wykonywaną pracą.. Dopilnuj realizacji next stepów.. Spotkanie: Zespół doradczy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.. Pracownika należy poinformować o każdej notatce sporządzonej na jego temat i ma on prawo wglądu do nich..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt