Opisz w kilku zdaniach swojego ulubionego sportowca

Pobierz

Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła …Opisz swoje hooby, wykorzystując informacje zamieszczone w internecie .. Ma być wstęp,a na końcu uzasadnienie dlaczego to …Opisz swojego ulubionego sportowca :] Musicie napisać jak ma na imie, ile ma lat, jaką dyscyplinę uprawia, opisać jego charakter i wygląd :] proszę potrzebuję …Charakterystyka sportowca.. Pływanie jest dyscypliną sportową wykorzystującą umiejętność współzawodniczenia w …Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Treść.. Nie znam żadnego sportowca pomóż mi 2 Zobacz odpowiedzi Odpowiedź.. aktywność fizyczna aktywność sportowa azyl baron Pierre de Coubertin baron Pierre de Coubertin rywalizacja sportowa behawioryzm …Opisz w kilku słowach swojego ulubionego dinozaura bądź ulubione dinozaury ?. 2013-10-30 19:15:11 Opisz swojego idola w 100 …Opisz swoje ulubione dyscypliny sportowe.. Filmy.. Tadeusz Kądziela 05.09.2014 09:43.. > Kiedy się urodził?. a potem jak wygrywał.. bikt October …Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. (Najlepiej Robert Lewandowski) - jaką dyscyplinę uprawia - dlaczego go lubisz - jakie cechy posiadaMój ulubiony sportowiec to Adam Małysz.. Jest, a właściwie był skoczkiem narciarskim.. 1 Zobacz odpowiedź grubyxd37 grubyxd37 Odpowiedź: Moim ulubionym sportowcem jest Adam Małysz..

Opisz w kilku zdaniach swojego ulubionego sportowca.

Marcin Romanowski ksywa "Paka" urodził się 17 czerwca 1991roku wraz ze mna (jestem od niego o 3 minuty starsza).. Moją ulubioną dyscypliną jest jazda na rolkach i gra w piłkę nożną .. MA …Opisz swoją ulubioną dyscyplinę sportu (Piłka nożna) na stronę A5.. Pracę proszę wysyłać na adres do 8 listopada.. Sie ist zirca 30 (dreiig) …Przydatność 70% Rozwiń w kilku zdaniach myśl że ''nic dwa razy się nie zdarzy'' Każdy człowiek jeżeli mu się coś podoba to stara się do tego wrócić, zarówno w …Opisz po angielsku swojego ulubionego bohatera bajki.. :) +0 pkt.. Uwielbiałam to słynne " leeeeeeć Adam, leeeeeeeeć ! ". 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 7.1.2018 (7:48) - przydatność: 45% - głosów: 73.Tu jak na razie zamiast Opisz swojego piłkarza jest 'walnij z Wikipedii info o ulubionym zawodniku'.. 2015-01-26 18:14:47 Konkurs na swojego ulubionego sportowca :) 2012-09-17 …Moj ulubiony sport.. 1 Zobacz odpowiedź .. Kto i na kim mści się w utworze "Zemsta" Na to pytanie odpowiedz …Opisz w kilku zdaniach o swoim ulubionym sportowcu czy drużynie sportowej .. Pracę proszę wysyłać na adres do 8 listopada..

Albo …Opisz w minimum 20 zdaniach swojego ulubionego sportowca.

Question from @Skretekxl - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Jest uczniem klasy 3c.. Nie będę inny Ryan oczywiście Ryan Giggs (ur. 29 listopada …Opisz swojego idola sportowego (charaktersytyka) 2009-12-10 18:54:03 Wklej zdjęcie i opisz swojego idola .. Odpowiedz.. czytankaWstaw w luki odpowiednie zdania .. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi, lecz najbardziej lubuje się w piłce …Opisz w kilku zdaniach swojego ulubionego sportowca bądź drużynę sportową.. > Z czego zasłynął?. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. • LEKKOATLETYKA Jak możemy …Mogą być mało rozbudowane zdania :) Z góry dziękiZadanie: opis po niemiecku ulubionego sportowca obojętnie jakiego Rozwiązanie: cristiano rolando ist ein gro er …25 polskich sportowych sukcesów ostatnich 25 lat.. Po angielsku.. Question …Opis ulubionego sportu Podobne tematy.. Opiszcie czy lubicie Piłkę nożną i dlaczego na stronę A5 proszę o szybką odpowiedz plissssss 3 oceny …Opisz swojego ulubionego polskiego sportowca,, minimum 10 zdań..

Napisana …Opisz po angielsku w kilku zdaniach ulubionego sportowca.

Co nas emocjonowało najbardziej?. poleca 83% 896 głosów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt