Lektura felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf

Pobierz

Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Postacie tytułowe Felix Polon.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią zaprasza do wysłuchania kolejnej książki z cyklu " Z lekturą za pan brat".. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Odpowiedz.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Skomentuj.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Szukaj.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziSuper test z lektury.. Część 3.. Quiz w Poczekalni.. Fundacja Nowoczesna Polska, 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Podczas szkolenia omówiliśmy trzy cykle lekcji do lektur z nowej podstawy programowej.. Tym razem jest to po.Okładka twarda Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) Tytuł Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Nowe lektury na lekcjach języka polskiego..

2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).

A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Ale tata Niki żyje!. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Test składa się z 12 pytań.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Część 2.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.. 1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Część 1.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów .. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Co Net nosiła zawsze w plecaku?Poprawnie: Cała trójka bohaterów jest najważniejsza , Autorem jest Rafał Kosik, Pies Felixa to Caban, Net interesuje się informatyką, Nika przejawia niezwykłe moce , Książka w wydaniu wydawnictwa powergraph ma 375 stron, Niepoprawnie: Felix to główny bohater, Autorem jest John Kosicki, Pies Felixa to Bałagan, Felix interesuje się informatyką, Aurelia przejawia niezwykle .. "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa" to pełna doskonałego humoru i trzymająca w napięciu sensacyjna powieść dla młodych czytelników.. Udostępnij.. Rozwiąż test!Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. 125, tel: (22) 621-30-17, e-mail: z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszed ł ostatni klient.. .Witaj na stronie Quizz.pl.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.. Czas i miejsce akcjiPOWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Poniżej znajdują się pliki ze szczegółowymi scenariuszami tych zajęć.. Znudzony stra żnik zamkn ął drzwi na klucz, ziewn ął, leniwie podci ągn ął obwieszony broni ą pas i sprawdzi ł, czy wszystkie komputery zosta ły wy łą czone oraz czy nikt niepowo łany nie pozosta ł w budynku.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt