Teza do komputer wróg czy przyjaciel

Pobierz

Ja postaram się tu odpowiedzieć na pytanie, czy komputer jest naszym przyjacielem, czy mamy go postrzegać raczej jak wroga i złodzieja czasu.. Scenariusz lekcji wychowawczej Cel ogólny zajęć: Uświadomienie uczniom zagrożeń płynących z nadmiernego korzystania z komputera Cele szczegółowe: Uczeń pozna funkcje Internetu; korzyści płynące z prawidłowego korzystania z Internetu; zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu; wpływ "niebezpiecznych" stron na psychikę i .Przydatność 100% Mimo wszystko wydaje mi się, ze z komputera czerpiemy więcej korzyści niż szkód.Komputer - wróg czy przyjaciel?. Papier w drukarce się kończy, a tusz nagle się zapycha.. Mało kto, kupując komputer wie, jakie kłopoty on sprawi.Czy ludzie zawsze potrafią korzystać z niego w racjonalny sposób?. Biznes i Finanse (34877) Biznes i Finanse (34877) Wszystkie (34877) Banki (7618) Bankowość .Odkąd tylko komputer zaistniał w życiu człowieka, pojawiły się spekulacje, czy jest on naszym wrogiem, czy też przyjacielem.. Zarzucają mu to, że pochłania dużo czasu, że jak się zacznie coś robić, nie można się oderwać.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Zapiszcie w zeszycie.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć..

Komputer-wróg czy przyjaciel?

Został on zorganizowany przez Gminny Zespół Interdyscyplinarny w Opatowie i był jednym z działań realizowanych w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2010 - 2015, a skierowany był zarówno do uczniów .Trudno sobie wyobrazić życie bez telefonu komórkowego.. Szczególnie wtedy gdy musimy coś natychmiast oddać i dokończyć.. Wbrew temu, co na ten temat mogliby sądzić inni, uważam, że komputer ma i .Nawiązując do tematu rozprawki, pragnę wnieść swoja tezę.. Zacznę od tego, że w dzisiejszych czasach bez komputera obejść się nie możemy.Komputer: wróg czy przyjaciel?. Musisz umieć się nim posługiwać, bo jak nie, to odpadasz w przedbiegach.Wróg czy przyjaciel i tak jesteśmy na komputer skazani.marzena 70 > > Zapraszam do podzielenia się swoimi uwagami :)- Ukryj cytowany tekst - > > - Pokaż cytowany tekst -Przygotuj argumenty do rozprawki na temat:Komputer -przyjaciel czy wróg człowieka?. Przedmiot ten może stwarzać dla mnie zagrożenie, być moim wrogiem lub tez przeciwnikiem.. 2010-02-02 20:39:08; Alkohol .Prezentacja na konkurs4.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Zwierzęta przyjaciel czy wróg człowieka?. 2014-05-14 17:43:54; Alkohol - wróg czy przyjaciel człowieka?.

Komputer - wróg czy przyjaciel?

Problem ten od niedawna zaczął nurtować także i mnie.. 5)Określ swój stosunek do ekranizacji powieści Z góry wielke dzięki za Opdowiedzi ;DCzasami mam wrażenie, że rzeczy martwe ożywają i robią nam na złość.. Komputer to urządzenie, ktore w ostatnich latach stało się bardzo popularne.Spora część ludności uważa jednak komputer za swojego wroga.. Komputer - wróg czy przyjaciel?. Absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że komputer jest wrogiem człowieka.Komputer w dzisiejszych czasach ma już w domu prawie każdy człowiek, poza tym większość zawodów, które obecnie się wykonuje zmusza ludzi do tego, by korzystali oni z tych skomplikowanych urządzeń.W swojej pracy chcę udzielić odpowiedzi na pytanie czy komputer jest dla człowieka przyjacielem czy też wrogiem.Grafika.. Jak jest naprawdę?. Komputer może stać się "złodziejem czasu", ponieważ dziecko zajęte ciekawą grą nie ma czasu na odrabianie prac domowych .Komputer - wróg czy przyjaciel?. Teza: Uważam, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze"Komputer - mój wróg czy przyjaciel?".. Komputer to bardzo przydatna do nauki zdobycz techniki, lecz należy nauczyć się z niej korzystać.. Do podanych niżej tematów sformułujcie tezę i podajcie trzy argumenty (przy pierwszym temacie podaję wzór).. 01/10/2018 17/10/2018 redaktor Internet, maszyny, nauka, szkoła, technika..

Temat: Komputer twój wróg czy przyjaciel?

Spróbuję za pomocą odpowiednich argumentów określić swoje stanowisko w tym sporze.. 1)Czy warto wybaczać?. Bezpieczeństwo w sieci.. Cele lekcji: a) ogólne Zapoznanie dzieci ze sposobami bezpiecznego poruszania się po Internecie.. Hipoteza: Nie ma pewności, czy komputer bardziej pomaga, czy szkodzi.. Teza: Według mnie telefony komórkowe ułatwiają nawiązywanie relacji.Komputer - wróg czy przyjaciel?. W tej rozprawce spróbuję rozwiązać ten problem, choć jednak nie.. poleca 81 %.. Za jego pomocą… Czytaj dalej →czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka.. Komputer widzą jedynie jako maszynkę do gier.. Ja postaram się tu odpowiedzieć na pytanie, czy komputer jest naszym przyjacielem, czy mamy go postrzegać raczej jak wroga i złodzieja czasu.Do podanych tematów sformułuj tezy lub hipotezy.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Czy komputer tylko zabiera czas nie dając w zamian nic pożytecznego?Poza tym, zbyt długie siedzenie przed komputerem powoduje efekty uboczne - może powodować problemy ze zdrowiem, np. ból głowy czy pogorszenie wzroku.. Nad tym pytaniem zastanawia się zapewne większość z nas, jednakże często nie umiemy do końca sobie na nie odpowiedzieć.. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć..

Zastanówmy się "Komputer - wróg czy przyjaciel?

Wielu zadawało sobie takie pytanie.. Moim pierwszym argumentem potwierdzającym tytułową tezę jest to, iż komputery pomagają ludziom już w prawie wszystkich dziedzinach życia, począwszy od prac domowych, kierowania samochodem na telefonii komórkowej kończąc.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przygotuj tezę i argumenty do rozprawki na temat:Komputer -przyjaciel czy wróg człowieka?. b) szczegółowe Uczeń wie do czego służy komputer Uczeń umie nazwać części komputera Uczeń zna wady i zalety komputeraTemat: Komputer - przyjaciel czy wróg?. Rodzice zarzucają swoim dzieciom, że spędzają one przy komputerze za dużo czasu i marnują go w ten sposób.. Wbrew temu, co na ten temat… Czytaj dalej →Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przygotuj tezę i argumenty do rozprawki na temat:Komputer -przyjaciel czy wróg człowieka?. Teza: Uważam, że komputer jest pomocnym narzędziem.. Uważają, że niszczy wzrok, szkodzi zdrowiu.Komputer jest przydatnym urządzeniem, które posiada większość ludzi na świecie.. Rodzice moich uczniów zmobilizowali mnie do wypowiedzenia się na ten temat, podsyłając artykuły udawadniające, że Internet i gry komputerowe korzystnie wpływają na rozwój psychiczny i intelektualny młodych ludzi.. Uważam, ze komputer jest moim przyjacielem; jednak nie we wszystkich sytuacjach mogę go nim nazwać.. Dzisiejsze telefony komórkowe to w większości tak naprawdę niewielkie komputery, które wykorzystujemy do prowadzenia rozmów, pisania wiadomości tekstowych (sms), robienia zdjęć, słuchania muzyki, oglądania filmów, surfowania po internecie, gier itp. 13 lutego po raz kolejny gościliśmy przedstawicieli Straży Miejskiej .. 0 0 Odpowiedz.. Według mnie, najważniejszym argumentem jest to, że jest bardzo funkcjonalny.. Od jego powstania ludzie zastanawiają się czy komputer jest wrogiem czy może przyjacielem człowieka.. Moim pierwszym argumentem potwierdzającym tytułową tezę jest to, iż komputery pomagają ludziom już w prawie wszystkich dziedzinach życia, począwszy od prac domowych, kierowania samochodem na telefonii komórkowej kończąc.2.. 2)Pieniądze gwarancją szczęścia 3)Żadna praca nie hańbi 4)Komputer - wróg czy przyjaciel ?. 0 ocen | na tak 0%.. Pytania można mnożyć prawie w nieskończoność, gdyż komputer wzbudza u ludzie wiele emocji - niekoniecznie dobrych.. Biznes i Finanse (34909) Biznes i Finanse (34909) Wszystkie (34909) Banki (7626) Bankowość .Komputer-wróg czy przyjaciel?. Filmy.. Dziś postanowiłem przedstawić Wam moje argumenty, które potwierdzają iż komputer jest naszym przyjacielem.teza, argument, wniosek.. Pytania .. Temat nr 1: Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że pieniądze szczęścia nie dają?. Pytania .. Aby nie dać się zwariować i nie ulec złej mocy komputera postanowiłam wprowadzić w życie tzw. ,,ZABEZPIECZENIA NA WYPADEK GDY" […]Celem moich rozważań jest często zadawane pytanie, a mianowicie: "Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt